Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Pozycjonowanie stron (SEO)

  Pozycjonowanie stron (SEO)

  Pozycjonowanie stron z Grupą IMPROVE zapewni Twojemu biznesowi przyrost Klientów, a także wyższą pozycję w wyszukiwarce Google. Nasi specjaliści posiadają rozległą, aktualną wiedzę na temat trendów Google, stosują skuteczne metody pozycjonowania.

  Gwarantujemy bezpieczne pozycjonowanie strony, opiekę specjalisty SEO, jak i wszystkie niezbędne działania mające na celu umocnienie pozycji w Google.

  Pozycjonowanie stron (SEO)

  Pozycjonowanie – oferta Grupy IMPROVE

  Pozycjonowanie stron www przez Grupę IMPROVE obejmuje szereg działań na wąską, jak i szeroką skalę, w zależności od potrzeb i budżetu Klienta. Wykonujemy skuteczne pozycjonowanie stron, którego celem jest zbudowanie silnej pozycji w sieci.

  Audyt SEO

  Pozycjonowanie SEO zawsze rozpoczynamy od audytu, dzięki któremu uzyskujemy informacje o widoczności strony w wyszukiwarce, kwestiach technicznych i ewentualnych błędach, jakie uniemożliwiają pięcie się w rankingu Google.

  Strategia SEO

  SEO pozycjonowanie wymaga krótkoterminowego, jak i długoterminowego planu. Niezbędne jest wyznaczenia celów do osiągnięcia, aby uzyskać stabilną pozycję w wyszukiwarce Google.

  Działania techniczne

  Pozycjonowanie www nie uda się, jeżeli na Twojej stronie internetowej są liczne błędy uniemożliwiające szybkie ładowanie czy intuicyjne zapoznawanie się z treściami. Poprawiamy aspekty, które szwankują i uniemożliwiają poprawne indeksowanie witryny przez Google.

  Optymalizacja SEO

  Wprowadzimy zmiany w treściach na Twojej stronie internetowej, z uwzględnieniem słów kluczowych niezbędnych, aby pozycjonowanie strony SEO powiodło się zgodnie z ustalonym planem.

  Link Building

  Pozyskamy nowe, wartościowe linki, dzięki którym Twoje produkty i usługi zyskają dodatkową promocję w sieci.

  Content marketing

  Przygotujemy angażujące, wartościowe treści niezbędne, aby pozycjonowanie strony Twojej firmy powiodło się. Działania te mają także na celu zainteresowanie Klientów, przekazanie im merytorycznych informacji o Twojej działalności.

  Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych możemy realizować dzięki współpracy z najlepszym zespołem specjalistów z zakresu SEO, content marketingu oraz analityki internetowej. Dajemy Ci wszystko, co najlepsze, aby pozycjonowanie strony firmy powiodło się zgodnie z wszystkimi założeniami.

  Pozycjonowanie stron (SEO)

  Pozycjonowanie strony firmy – jakie korzyści zapewniamy?

  Grupa IMPROVE zapewnia realne korzyści dla Twojego biznesu. Pozycjonowanie Google obejmuje wiele skutecznych działań, których efekty widać gołym okiem.

  Twoja strona jest dobrze widoczna

  Efektywne pozycjonowanie w Google polega na dążeniu do wyświetlania strony w pierwszych wynikach Google. Pozycjonowanie witryny odbywa się na najważniejsze frazy, co przynosi najskuteczniejsze efekty.

  Większa ilość odwiedzin strony

  Pozycjonowanie strony w Google na starannie wyselekcjonowane słowa kluczowe, a także optymalizacja witryny pod kątem technicznym umożliwiają dotarcie do szerokiego grona Klientów i zaprezentowanie im Twojej oferty. Ruch na stronie zwiększy się zauważalnie, a grupa docelowa z bardzo dużym prawdopodobieństwem zdecyduje się na skorzystanie z Twoich usług.

  Zwiększysz sprzedaż

  Pierwszym krokiem zwiastującym zmianę będzie zwiększona ilość zapytań o oferowane produkty i usługi. Z czasem przełoży się to również na zarobki. Zyskasz nowych Klientów, którzy przysporzą Ci popularności.

  Kompleksowe działania

  Grupa IMPROVE oferuje szeroki zakres usług obejmujących pozycjonowanie stron, Google Ads, optymalizację, audyt i wiele innych, dlatego możesz uzyskać szybki zwrot inwestycji oraz osiągnąć zauważalne korzyści dla swojego biznesu.

  Czym jest pozycjonowanie?

  Pozycjonowanie strony to szereg działań marketingowych, których celem jest utrzymanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google poprzez naturalne wkomponowanie słów kluczowych w treści.

  Pozycjonowanie stron internetowych to także działania obejmujące tworzenie i optymalizację strony www, pozyskiwanie linków zewnętrznych, a także wszystkie dozwolone techniki, dzięki którym witryna internetowa staje się lepsza.

  Jak wyceniamy SEO?

  Pozycjonowanie strony www wyceniamy w sposób indywidualny, uwzględniając Twoje potrzeby oraz oczekiwania co do efektów. Bierzemy pod uwagę zakres i stopień zaawansowania naszych działań, a także opcję współpracy krótkoterminowej lub długoterminowej.

  Dopasujemy zakres działań do budżetu, jaki posiadasz. Zrealizujemy skuteczne pozycjonowanie w taki sposób, aby efekty były zauważalne, a jednocześnie przynosiły same korzyści dla Twojej działalności.

  Jeżeli chcesz wyprzedzić konkurencję, stać się liderem w swojej branży zachęcamy, aby do pozycjonowania strony zaangażować spore nakłady finansowe. To naprawdę się opłaca! Pozycjonowanie witryny jest najprostszym sposobem na umocnienie pozycji w sieci, dotarcie do szerokiego grona Klientów i atrakcyjne przedstawienie im swojej oferty.

  Co ma wpływ na ostateczną cenę pozycjonowania strony?

  Przedstawimy optymalny budżet obejmujący szereg działań związanych z pozycjonowaniem. Ostateczna kwota jest uzależniona od następujących czynników:

  • słowa kluczowe – im ich konkurencyjność jest wyższa, tym koszt wzrasta,
  • dostęp do nielimitowanego pozycjonowania słów kluczowych,
  • pracujemy na sukces Twojej strony poprzez osiąganie coraz wyższej pozycji w Google,
  • specjalistyczne, wyjątkowo wymagające branże podlegają wycenie indywidualnej,
  • możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony,
  • współpraca krótkoterminowa lub długoterminowa.
  Dlaczego pozycjonowanie strony w Google to najlepsza inwestycja?

  Promocja strony w internecie zawsze powinna obejmować pozycjonowanie. Firma tego potrzebuje, aby dotrzeć do szerokiego grona Klientów, zbudować silną pozycję i móc oferować usługi bez ograniczeń.

  Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, możesz postawić na SEO pozycjonowanie stron, dzięki któremu zwiększysz zasięg swoich wpływów. Najlepsze pozycjonowanie, jakie oferuje Grupa IMPROVE z Poznania pozwala skutecznie dotrzeć do grupy docelowej, wypromować ofertę, pozyskać nowych Klientów, a także pozyskać wartościowe leady.

  Pozycjonowanie stron należy traktować jako długofalową inwestycję, która stanowi jeden z najbardziej opłacalnych elementów marketingu internetowego.

  Skuteczne pozycjonowanie strony z myślą o Twoich potrzebach

  Nasi eksperci dobiorą najlepsze metody pozycjonowania stron, aby skutecznie wypromować Twój biznes. Realizujemy usługi dla stron, jak i sklepów internetowych. Współpracujemy z Klientami z niemal każdej branży.

  Z naszą pomocą przeprowadzisz pozycjonowanie lokalne, krajowe, jak i zagraniczne. Skupiamy się na pozycjonowaniu, jakiego oczekujesz.

  Twoja strona nie jest widoczna w wyszukiwarce? Pozwól nam to zmienić!

  Pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach z uwzględnieniem szerokiego pakietu działań pozwoli na zwiększenie widoczności i dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Usługi pozycjonowania oferowane przez Grupę IMPROVE są skuteczne, bezpieczne i dostępne w atrakcyjnych cenach.

  Rozpoczynając współpracę, zyskujesz profesjonalne pozycjonowanie strony, które przyniesie Ci szereg zauważalnych korzyści.

  Wykonujemy kompleksowe i niestandardowe pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach

  Trafimy ze stroną do konkretnej grupy docelowej, najważniejszej dla Twojego biznesu. Pozycjonowanie strony w internecie zapewni zwiększenie popularności Twojej firmy, a jednocześnie umożliwi wygodne zarządzanie działalnością, która będzie się stale rozwijała.

  Skorzystaj z doświadczenia Grupy IMPROVE, aby osiągnąć swoje cele biznesowe. Postaw na najlepsze rezultaty, które osiągniesz naszą ciężką pracą i pełnym zaangażowaniem.

  Na Twojej stronie internetowej zostaną przeprowadzone niezbędne działania, dzięki którym możliwe będzie profesjonalne pozycjonowanie. Zadbamy o wszystkie aspekty, od audytu po content marketing aż po kwestie techniczne. Przygotujemy propozycję odpowiednich działań, dzięki którym profesjonalne pozycjonowanie stron zostanie przeprowadzone.

  O nas

  Wszystkie działania podejmowane z Grupą Improve z Poznania są bezpieczne i skuteczne dla Twojego biznesu. Zapewniają przyrost Klientów oraz wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Nasi specjaliści posiadają rozległą, aktualną wiedzę na temat trendów Google, stosują skuteczne metody, jeżeli chodzi o pozycjonowanie, jak i wdrażanie stron internetowych.

  Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich usług, a są one niezwykle rozbudowane. Wykonać możemy dla Ciebie nie tylko pozycjonowanie stron, ale także nowoczesne aplikacje webowe i mobilne. Tworzymy także od podstaw wysokiej jakości strony internetowe. Możesz liczyć na nas w kwestiach prowadzenia kampanii Google Ads, projektowania UX/UI czy analiz produktów internetowych. Podejmujemy wszystkie niezbędne działania jako firma programistyczna i agencja interaktywna z Poznania, aby umacniać Twoją pozycję w sieci.

  Grupa Improve realizuje wysokiej jakości usługi 360 dla Twojego biznesu. Skuteczne pozycjonowanie stron to oczywiście zaledwie garstka możliwości, jakie posiadamy, o czym możesz przekonać się, rozpoczynając z nami współpracę.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta