Sklep Internetowy z integracją ERP – skutecznie wdrożenie

Prowadzenie sklepu w Internecie to wyzwanie na wielu frontach. Strona, którą odwiedzają klienci musi być przyjazna, godna zaufania i wygodna w użytkowaniu. Co istotne – powinna być także odpowiednio wypromowana. Pod tymi wszystkimi elementami leży jednak sposób zarządzania nią, kontroli zamówień, ilości dostępnego towaru, itd. Za wszystkie te rzeczy odpowiada system ERP. Jako Grupa Improve wdrażamy go, ułatwiając prowadzenie tego typu działalności.

ERP w biznesie

Wdrożenie sklepu z integracją ERP jest obecnie niezastąpionym rozwiązaniem. Korzystając z systemu Dynamics AX, który wdrażamy, obsługa procesów gospodarczych przebiega dużo łatwiej, przejrzyściej. Można to zastosować w przedsiębiorstwach każdego rozmiaru. Główną zaletą tego rozwiązania jest korzystanie z wielu opcji w obszarze jednego narzędzia. Nie trzeba się uczyć osobnych programów, by skutecznie prowadzić swoje finanse, zarządzać stanem sklepu, sprzedażą, dodawaniem produktów, a nawet kadrami czy płacami.

Rozwiązania tego typu muszą być kompleksowe, by nie tracić skuteczności. Dzięki jednej inwestycji w ERP można zyskać kontrolę nad każdym aspektem swojej działalności. Z tych metod korzystają obecnie zarówno najmniejsze jak i największe firmy. Nic nie wskazuje też na to, by znalazła się lepsza metoda zarządzania internetowym przedsiębiorstwem. Kiedy zintegrujemy wszystkie działania naszej firmy w jednym systemie, zarządzenie nią stanie się dużo bardziej elastyczne. Zaoszczędzony czas, oraz środki można wtedy przesunąć np. na kwestie promocyjne. Kiedy każdy element firmy znajduje się we wspólnej bazie danych możemy szybciej reagować na zmiany na rynku i dokładniej planować pracę.

Dzięki temu elementy takie jak np. sprzedaż, magazyn i wysyłka będą zintegrowane, będą działać wspólnie. Trudno sobie wyobrazić, by w obecnych czasach jakakolwiek duża firma mogła się bez tego obyć. System ERP pomaga bowiem wyeliminować wiele błędów ludzkich jakie można popełnić podczas manualnego przekazywania pewnych danych. Pamiętajmy też o tym, że wszystkie informacje są przekazywane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu np. nasz stan magazynowy zawsze jest aktualny. Automatyzacja takich procesów to fundament, na którym możemy zbudować pozycję swojego przedsiębiorstwa w sieci.

 

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny


Bezpłatnie wycenimy dla Ciebie wybraną usługę. Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

BEZPŁATNA WYCENA

Możesz także zapytać osobiście


512 215 804

Zlecenie wykonania strony internetowej firmie Improve to była jak najbardziej słuszna decyzja. Szybki i bezproblemowy kontakt, dyspozycyjność, a przede wszystkim pełen profesjonalizm i cierpliwość to atuty, które są godne podkreślenia. Wykonanie i wdrożenie strony odbyło się szybko, a co najważniejsze w terminie. Polecamy Agencję Improve wszystkim zainteresowanym.
Linki Samochodowe PIAST
Polecamy. Na każdym etapie wszystko jasne i klarowne. Dużym atutem jest skupienie się na rozwiązaniach i rozdzielenie części graficznej od samego wykonania strony. Gorąco polecam agencje Improve.
Kancelaria Komornika Agnieszka Rita Herda
Firma Improve wykonywała dla nas dwie strony internetowe(stronę kwiaciarni, stronę punktu Lotto) oraz wspiera nas do dzisiaj przy projektach internetowych. Firmę charakteryzuje dyspozycyjność oraz pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy firmę i jej profesjonalistów.
Punkt Lotto Maciej Piotrowski
Bardzo rzetelna firma. Szybki i bez problemowy kontakt. Firma Improve wykonał dokładnie to czego oczekiwaliśmy. Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia.
Wróżbitka
Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia. Bardzo polecam.
Gabinet stomatologiczny NewdentClinic
Firma Improve wykonała stronę Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Bartkowiak Kosewski spółka cywilna.Bardzo profesjonalna pomoc we wdrożeniu strony internetowej, zarówno pod względem jej funkcjonalności jak i szaty graficznej.Dużym plusem jest dyspozycyjność oraz zaangażowanie pracowników firmy Improve.
Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych BKSC
Firma Improve wykonywała dla naszej spółki stronę internetową, a także prowadzi działania marketingowe realizując kampanie adwords. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Improve jako sprawdzonego i godnego zaufania dostawcę usług informatycznych każdej firmie zainteresowanej wysokiej jakości obsługą informatyczną oraz profesjonalnym podejściem.
BCSG Sp. z o.o.

Zadzwoń

Facebook