Aplikacje dedykowane – kiedy stawiać?

To jak będzie funkcjonował nasz sklep internetowy i czy łatwo będzie się go zarządzało, w dużej mierze zależy od wyboru platformy sprzedażowej. Na pewno zostanie Ci zaproponowane oprogramowanie dedykowane. Jest budowane od podstaw, z myślą o Twoich potrzebach. W porozumieniu z programistą ustalasz, co ma zawierać program, jakie ma posiadać narzędzia, i jak ma wyglądać. Specjalista pomoże zoptymalizować aplikację pod kątem branży, w której działasz. Dlaczego na to rozwiązanie warto się zdecydować?

Możliwość rozwoju w dowolnym kierunku

Aplikacja dedykowana jest rozwiązaniem idealnym do tego, aby na wszystkich polach pokonać konkurencję. Możesz rozwijać się w dowolnym kierunku, zdobywać upragnione cele, ponieważ będziesz posiadaczem aplikacji skrojonej na miarę Twoich potrzeb, wspierającej realizację założeń biznesowych. Właśnie z tego powodu wiele firm decyduje się na stworzenie aplikacji dedykowanej.

Duża skalowalność

Każda aplikacja dedykowana jest w taki sposób konstruowana, że masz możliwość nieustannego wprowadzania w niej zmian, dlatego może rozwijać się wraz z Twoim biznesem. Podoła nowym wyzwaniom, takim jak zwiększająca się liczba użytkowników serwisu lub objętości przetwarzanych danych. Zasoby programu są wręcz nieograniczone, można je rozbudowywać, w miarę potrzeb, dlatego aplikacja jest w stanie podołać nowym wyzwaniom, bez najmniejszych problemów.

Możliwość integracji z dowolnym zewnętrznym systemem

Przygotowana przez programistę aplikacja dedykowana bez żadnych problemów zintegruje się z już istniejącym systemem działającym w Twojej firmie. W końcu jest tworzona z myślą o potrzebach biznesu, w jakim działasz. Ekspert dokona takich modyfikacji, aby np. przesył danych odbywał się automatycznie między poszczególnymi działami.

Zaawansowany system logów do analizy ruchu użytkownika

Mając do dyspozycji aplikację dedykowaną, możesz na bieżąco kontrolować ruch w sieci. Rozwiązanie to jest przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcą wiedzieć, jak ich biznes rozwija się, kto korzysta z usług sklepu internetowego oraz na jaką grupę docelową warto stawiać w przyszłości, podczas prowadzenia kampanii reklamowej.

Po prawidłowej konfiguracji systemu, będzie on informował o obciążeniach serwerów, jak i ilości wejść na stronę. Pozyska podstawowe informacje o użytkownikach, plikach, jak i pakietach zdjęć.

Większy koszt początkowy = wyższa satysfakcja

Około 10 tysięcy złotych kosztuje przygotowanie profesjonalnej, dedykowanej aplikacji skrojonej na miarę potrzeb przedsiębiorcy. Cena zawiera proces tworzenia makiet, grafiki, wykonywania cięcia, wdrażanie i testowanie platformy. Nie jest to mało, ale jeżeli przeanalizujesz, ile zyskujesz, tak naprawdę wyjdzie na to, że aplikacja da Ci znacznie więcej możliwości rozwoju.

Dedykowane oprogramowanie jest kierowane do tych właścicieli stron, którzy oczekują od systemu czegoś więcej. Nie jest to oczywiście opcja dla każdego, ze względu na wysokie koszty początkowe. Jeżeli masz jednak dostateczny zasób gotówki, na aplikację dedykowaną obowiązkowo warto się zdecydować.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny


Bezpłatnie wycenimy dla Ciebie wybraną usługę. Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

BEZPŁATNA WYCENA

Możesz także zapytać osobiście


512 215 804

Zlecenie wykonania strony internetowej firmie Improve to była jak najbardziej słuszna decyzja. Szybki i bezproblemowy kontakt, dyspozycyjność, a przede wszystkim pełen profesjonalizm i cierpliwość to atuty, które są godne podkreślenia. Wykonanie i wdrożenie strony odbyło się szybko, a co najważniejsze w terminie. Polecamy Agencję Improve wszystkim zainteresowanym.
Linki Samochodowe PIAST
Polecamy. Na każdym etapie wszystko jasne i klarowne. Dużym atutem jest skupienie się na rozwiązaniach i rozdzielenie części graficznej od samego wykonania strony. Gorąco polecam agencje Improve.
Kancelaria Komornika Agnieszka Rita Herda
Firma Improve wykonywała dla nas dwie strony internetowe(stronę kwiaciarni, stronę punktu Lotto) oraz wspiera nas do dzisiaj przy projektach internetowych. Firmę charakteryzuje dyspozycyjność oraz pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy firmę i jej profesjonalistów.
Punkt Lotto Maciej Piotrowski
Bardzo rzetelna firma. Szybki i bez problemowy kontakt. Firma Improve wykonał dokładnie to czego oczekiwaliśmy. Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia.
Wróżbitka
Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia. Bardzo polecam.
Gabinet stomatologiczny NewdentClinic
Firma Improve wykonała stronę Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Bartkowiak Kosewski spółka cywilna.Bardzo profesjonalna pomoc we wdrożeniu strony internetowej, zarówno pod względem jej funkcjonalności jak i szaty graficznej.Dużym plusem jest dyspozycyjność oraz zaangażowanie pracowników firmy Improve.
Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych BKSC
Firma Improve wykonywała dla naszej spółki stronę internetową, a także prowadzi działania marketingowe realizując kampanie adwords. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Improve jako sprawdzonego i godnego zaufania dostawcę usług informatycznych każdej firmie zainteresowanej wysokiej jakości obsługą informatyczną oraz profesjonalnym podejściem.
BCSG Sp. z o.o.

Zadzwoń

Facebook