Stworzyliśmy bezpieczną platformę crowdfundingową. Poznaj możliwości dotuje.pl

Crowdfunding to niesamowity wynalazek, dzięki któremu można realizować wiele wspaniałych pomysłów, jak i ratować życie ludzi. Platformy crowdfundingowe umożliwiają zbiórki internetowe na konkretne cele. Grupa Improve jest twórcą jednej z nich: dotuje.pl.

Wdrożyliśmy serwis dotuje.pl łączący aplikację z dostawcą płatności internetowych. Platforma umożliwia organizację zbiórek internetowych, które są popularną formą przekazywania środków na konkretne cele. Od podstaw zbudowaliśmy serwis i wdrożyliśmy bezpieczne mechanizmy zintegrowane z zewnętrznym dostawcą płatności internetowych, dzięki którym darczyńcy mogą bez obaw wspierać konkretne dotacje i obserwować, jak życie innych ludzi zmienia się na lepsze.

Czym jest crowdfunding?

Nazwa „crowdfunding” pochodzi od zbitki angielskich słów „crowd” – tłum oraz „funding” – finansowanie. Zjawisko polega na tym, że pomysłodawca udostępnia w internecie projekt i prosi o wsparcie finansowe na jego realizację. Każdy ma możliwość stworzenia zbiórki i zbierania pieniędzy na dowolny cel np. pomoc schronisku dla zwierząt, stworzenie innowacyjnego projektu wspierającego rozwoju mikroprzesiębiorców, zbiórka na leczenie osoby chorej na raka.

Crowdfunding stał się popularny już w latach 90. XX wieku, kiedy zespół Marillon dostał wsparcie finansowe na swoja trasę koncertową od fanów. W 2000 roku powstał serwis ArtistShare.net, dzięki któremu artyści mogli zbierać pieniądze na realizacje swoich projektów muzycznych.

Jedną z najpopularniejszych obecnie platform crowdfundingowych jest Kikstarter założony w 2009 roku. Zasłynął dzięki promowaniu innowacyjnych projektów z zakresu rozrywki elektronicznej. O sukcesie platformy świadczą liczby: na ponad 111 tysięcy projektów 11 mln użytkowników przeznaczyło aż 2,5 mld dolarów!

Crowdfunding w Polsce

W Polsce działa kilka platform crowdfundingowych. Są to m.in. Wspieram.to oraz Polak.Potrafi.pl. Strony oferują szeroką gamę kategorii, w których zgromadzone są liczne projekty. Do zaszczytnego grona platform crowfundingowych niedawno dołączył serwis dotuje.pl, który umożliwia bezpieczną i uczciwą zbiórkę pieniędzy na konkretny cel. W związku z tym, że potrzeb jest wiele, dotacje możliwe są na:

  • zdrowie: m.in. operacje, leczenie, zakup leku,
  • realizację projektów: m.in. wydanie książki, realizacja projektu filmowego, atrakcje dla dzieci dotkniętych ciężkim losem,
  • potrzeby: m.in. odbudowa stajni, remont domu, spłata długu,
  • zwierzęta: m.in. zakup endoprotezy dla kota, leczenie konia, pieniądze dla schroniska,
  • urodę: m.in. operacja rekonstrukcyjna, operacja nosa, usunięcie guza.

Jeżeli chcesz wesprzeć jeden z powyższych celów i sprawdzić inne zbiórki na konkretne cele zachęcamy do regularnego śledzenia platformy crowfundingowej dotuje.pl. Jedną wpłatą możesz odmienić los wielu ludzi.

Możesz również stać się jednym z twórców zbiórki i zrealizować marzenie m.in. o wydaniu książki. Jeżeli wiesz o osobach potrzebujesz, również możesz zacząć zbierać pieniądze, aby odmienić ich los. Wszystkie te możliwości daje serwis dotuje.pl.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny


Bezpłatnie wycenimy dla Ciebie wybraną usługę. Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

BEZPŁATNA WYCENA

Możesz także zapytać osobiście


512 215 804

Zlecenie wykonania strony internetowej firmie Improve to była jak najbardziej słuszna decyzja. Szybki i bezproblemowy kontakt, dyspozycyjność, a przede wszystkim pełen profesjonalizm i cierpliwość to atuty, które są godne podkreślenia. Wykonanie i wdrożenie strony odbyło się szybko, a co najważniejsze w terminie. Polecamy Agencję Improve wszystkim zainteresowanym.
Linki Samochodowe PIAST
Polecamy. Na każdym etapie wszystko jasne i klarowne. Dużym atutem jest skupienie się na rozwiązaniach i rozdzielenie części graficznej od samego wykonania strony. Gorąco polecam agencje Improve.
Kancelaria Komornika Agnieszka Rita Herda
Firma Improve wykonywała dla nas dwie strony internetowe(stronę kwiaciarni, stronę punktu Lotto) oraz wspiera nas do dzisiaj przy projektach internetowych. Firmę charakteryzuje dyspozycyjność oraz pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy firmę i jej profesjonalistów.
Punkt Lotto Maciej Piotrowski
Bardzo rzetelna firma. Szybki i bez problemowy kontakt. Firma Improve wykonał dokładnie to czego oczekiwaliśmy. Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia.
Wróżbitka
Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia. Bardzo polecam.
Gabinet stomatologiczny NewdentClinic
Firma Improve wykonała stronę Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Bartkowiak Kosewski spółka cywilna.Bardzo profesjonalna pomoc we wdrożeniu strony internetowej, zarówno pod względem jej funkcjonalności jak i szaty graficznej.Dużym plusem jest dyspozycyjność oraz zaangażowanie pracowników firmy Improve.
Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych BKSC
Firma Improve wykonywała dla naszej spółki stronę internetową, a także prowadzi działania marketingowe realizując kampanie adwords. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Improve jako sprawdzonego i godnego zaufania dostawcę usług informatycznych każdej firmie zainteresowanej wysokiej jakości obsługą informatyczną oraz profesjonalnym podejściem.
BCSG Sp. z o.o.

Zadzwoń

Facebook