Kampanie E-Marketingowe

Marketing internetowy to działania mające na celu zwiększenie zainteresowania Twoją stroną internetową. Strona, która nie jest promowana jest niewidoczna w internecie. Dzięki Naszym działaniom, jakimi są kampanie e-marketingowe zwiększysz sprzedaż na swojej stronie internetowej.

Marketing internetowych składa się z:

  • linki sponsorowane (kampanie adwords)
  • reklamy na portalach facebook oraz linkedIn
  • kampanie social media
  • remarketing

Linki sponsorowane (kampanie adwords)

Prowadzenie kampanii adwords polega na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które wyświetlają się jako treści sponsorowane w wyszukiwarce google. Umiejętne dobranie słów kluczowych pozwala dotrzeć do grupy klientów, których szukamy w szybkim czasie.

Kampanie Adwords polecane są w sytuacji akcji czasowych lub szybkiego budowania ruchu na stronie.Płatność za kampanię adwords następuje w momencie kliknięcia i wejście użytkownika na naszą stronę internetową.

Zapytaj o wycenę kampanii adwords.

Reklamy na portalach facebook oraz linkedIn


Kampanie e-marketingowe Poznań to oferta, którą mają agencje e-marketingowe już od jakiegoś czasu w swoim wachlarzu rozwiązań. Reklamy na Facebooku, czy LinkedIn są, więc, dzięki nim możliwe. Agencja e marketingowa to jednak nie tylko reklama płatna. Inne usługi, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz m.in. pozycjonowanie.

E-Marketing Poznań – Reklama masowa od agencji marketingowej

Obecnie co piąta agencja marketingowa Poznań prowadzi działalność w Internecie. Wynika to z zapotrzebowania ludzi na reklamę w Internecie i z tego powodu sam e-marketing Poznań
cieszy się dużym powodzeniem.

Kampania marketingowa w Internecie jest obecnie podstawowym źródłem sprzedaży podobnie, jak marketing szeptany za granicą. Dlatego nie ma, co się dziwić, że agencja reklamowa Poznań przenosi swoją działalność całkowicie do Internetu. Agencja e-marketingowa zapewni jej reklamę banerów, szyldów i chociażby długopisów reklamowych z logiem firmy.

Kampania marketingowa w Internecie, a jej budżet

Budżet marketingowy przykład trzeba oddzielnie podawać dla każdej branży. Wszystko, dlatego, że kampanie marketingowe w Internecie różnią się od siebie. Z tego powodu pozycjonowanie marketingowe prowadza często specjaliści, którzy rzadziej prowadza kampanie marketingowe. Kiedy natomiast chodzi o marketing internetowy to prowadzenie LinkedIn Poznań będzie robił ktoś zupełnie inny.

Facebook, LinkedIn i ReMarketing Komorniki – Każdy może skorzystać!

Agencja e-marketingowa Poznań obecnie bardzo prężnie się rozwija i to najlepsze rozwiązanie, aby spełnić oczekiwania Klientów. Nawet mniejsze mniejsze miejscowości dzisiaj musza decydować się na reklamę, o czym świadczy m.in. remarketing Komorniki.

Grupa Improve prowadzi kampanie w kanałach social media (facebook oraz linkeln). Wybieramy grupy docelowe oraz uruchamiany kampanie reklamową.

Dzięki kampania social media możemy dotrzeć do grupy docelowej przy niewielkim budżecie.

Zapytaj o szczegóły reklamy facebooka.

Jaka jest opłata za prowadzenie kampanii adwords ?
Poza budżetem, który wpłacamy do google pobieramy prowizję 15% wpłacanego budżetu na miesiąc. Przykład: wpłacasz na kampanie 1000,00 zł. (budżet kampanii). Prowizja dla grupy Improve to 15 % * 1000,00 zł. czyli 150,00 zł. netto za każdy miesiąc prowadzenia kampanii.
Czy raportujecie wyniki kampanii ?
Tak. Na początku każdego miesiąca przesyłamy szczegółowy raport z kampanii.
Czy można zmienić słowa kluczowe w trakcie trwania kampani ?
Tak. Na każdym etapie możemy zmienić słowa kluczowe.
Czy mogę określić maksymalny koszt kliknięcia mojej reklamy ?
Tak. Ustawiamy maksymalny koszt za jedno kliknięcie pojedyńczej frazy.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny


Bezpłatnie wycenimy dla Ciebie wybraną usługę. Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

BEZPŁATNA WYCENA

Możesz także zapytać osobiście


512 215 804

Zlecenie wykonania strony internetowej firmie Improve to była jak najbardziej słuszna decyzja. Szybki i bezproblemowy kontakt, dyspozycyjność, a przede wszystkim pełen profesjonalizm i cierpliwość to atuty, które są godne podkreślenia. Wykonanie i wdrożenie strony odbyło się szybko, a co najważniejsze w terminie. Polecamy Agencję Improve wszystkim zainteresowanym.
Linki Samochodowe PIAST
Polecamy. Na każdym etapie wszystko jasne i klarowne. Dużym atutem jest skupienie się na rozwiązaniach i rozdzielenie części graficznej od samego wykonania strony. Gorąco polecam agencje Improve.
Kancelaria Komornika Agnieszka Rita Herda
Firma Improve wykonywała dla nas dwie strony internetowe(stronę kwiaciarni, stronę punktu Lotto) oraz wspiera nas do dzisiaj przy projektach internetowych. Firmę charakteryzuje dyspozycyjność oraz pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy firmę i jej profesjonalistów.
Punkt Lotto Maciej Piotrowski
Bardzo rzetelna firma. Szybki i bez problemowy kontakt. Firma Improve wykonał dokładnie to czego oczekiwaliśmy. Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia.
Wróżbitka
Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia. Bardzo polecam.
Gabinet stomatologiczny NewdentClinic
Firma Improve wykonała stronę Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Bartkowiak Kosewski spółka cywilna.Bardzo profesjonalna pomoc we wdrożeniu strony internetowej, zarówno pod względem jej funkcjonalności jak i szaty graficznej.Dużym plusem jest dyspozycyjność oraz zaangażowanie pracowników firmy Improve.
Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych BKSC
Firma Improve wykonywała dla naszej spółki stronę internetową, a także prowadzi działania marketingowe realizując kampanie adwords. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Improve jako sprawdzonego i godnego zaufania dostawcę usług informatycznych każdej firmie zainteresowanej wysokiej jakości obsługą informatyczną oraz profesjonalnym podejściem.
BCSG Sp. z o.o.

Zadzwoń

Facebook