Kampanie E-Marketingowe

Marketing internetowy to działania mające na celu zwiększenie zainteresowania Twoją stroną internetową. Strona, która nie jest promowana jest niewidoczna w internecie. Dzięki Naszym działaniom, jakimi są kampanie e-marketingowe zwiększysz sprzedaż na swojej stronie internetowej.

Marketing internetowych składa się z:

  • linki sponsorowane (kampanie adwords)
  • reklamy na portalach facebook oraz linkedIn
  • kampanie social media
  • remarketing

Linki sponsorowane (kampanie adwords)

Prowadzenie kampanii adwords polega na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które wyświetlają się jako treści sponsorowane w wyszukiwarce google. Umiejętne dobranie słów kluczowych pozwala dotrzeć do grupy klientów, których szukamy w szybkim czasie.

Kampanie Adwords polecane są w sytuacji akcji czasowych lub szybkiego budowania ruchu na stronie.Płatność za kampanię adwords następuje w momencie kliknięcia i wejście użytkownika na naszą stronę internetową.

Zapytaj o wycenę kampanii adwords.

Reklamy na portalach facebook oraz linkedIn


Kampanie e-marketingowe Poznań to oferta, którą mają agencje e-marketingowe już od jakiegoś czasu w swoim wachlarzu rozwiązań. Reklamy na Facebooku, czy LinkedIn są, więc, dzięki nim możliwe. Agencja e marketingowa to jednak nie tylko reklama płatna. Inne usługi, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz m.in. pozycjonowanie.

E-Marketing Poznań – Reklama masowa od agencji marketingowej

Obecnie co piąta agencja marketingowa Poznań prowadzi działalność w Internecie. Wynika to z zapotrzebowania ludzi na reklamę w Internecie i z tego powodu sam e-marketing Poznań
cieszy się dużym powodzeniem.

Kampania marketingowa w Internecie jest obecnie podstawowym źródłem sprzedaży podobnie, jak marketing szeptany za granicą. Dlatego nie ma, co się dziwić, że agencja reklamowa Poznań przenosi swoją działalność całkowicie do Internetu. Agencja e-marketingowa zapewni jej reklamę banerów, szyldów i chociażby długopisów reklamowych z logiem firmy.

Kampania marketingowa w Internecie, a jej budżet

Budżet marketingowy przykład trzeba oddzielnie podawać dla każdej branży. Wszystko, dlatego, że kampanie marketingowe w Internecie różnią się od siebie. Z tego powodu pozycjonowanie marketingowe prowadza często specjaliści, którzy rzadziej prowadza kampanie marketingowe. Kiedy natomiast chodzi o marketing internetowy to prowadzenie LinkedIn Poznań będzie robił ktoś zupełnie inny.

Facebook, LinkedIn i ReMarketing Komorniki – Każdy może skorzystać!

Agencja e-marketingowa Poznań obecnie bardzo prężnie się rozwija i to najlepsze rozwiązanie, aby spełnić oczekiwania Klientów. Nawet mniejsze mniejsze miejscowości dzisiaj musza decydować się na reklamę, o czym świadczy m.in. remarketing Komorniki.

Grupa Improve prowadzi kampanie w kanałach social media (facebook oraz linkeln). Wybieramy grupy docelowe oraz uruchamiany kampanie reklamową.

Dzięki kampania social media możemy dotrzeć do grupy docelowej przy niewielkim budżecie.

Zapytaj o szczegóły reklamy facebooka.

Jaka jest opłata za prowadzenie kampanii adwords ?
Poza budżetem, który wpłacamy do google pobieramy prowizję 15% wpłacanego budżetu na miesiąc. Przykład: wpłacasz na kampanie 1000,00 zł. (budżet kampanii). Prowizja dla grupy Improve to 15 % * 1000,00 zł. czyli 150,00 zł. netto za każdy miesiąc prowadzenia kampanii.
Czy raportujecie wyniki kampanii ?
Tak. Na początku każdego miesiąca przesyłamy szczegółowy raport z kampanii.
Czy można zmienić słowa kluczowe w trakcie trwania kampani ?
Tak. Na każdym etapie możemy zmienić słowa kluczowe.
Czy mogę określić maksymalny koszt kliknięcia mojej reklamy ?
Tak. Ustawiamy maksymalny koszt za jedno kliknięcie pojedyńczej frazy.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny


Bezpłatnie wycenimy dla Ciebie wybraną usługę. Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

BEZPŁATNA WYCENA

Możesz także zapytać osobiście


512 215 804

Zadzwoń

Facebook