Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Nasza historia

Historia Grupy Improve - Od Początku Do Dziś zdjęcie nr 13

Od 2013 roku zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, pozycjonowaniem oraz prowadzeniem kampanii adwords. Pomagamy klientom budować markę w sieci.

Zaczęło się od 2 osób, teraz jest nas 15

Pierwsze kroki na rynku stawialiśmy jako dwuosobowa firma z dużym potencjałem. Wiedzieliśmy, że branża, w której zaczynamy działać jest wymagająca, ale dzięki ciężkiej pracy jesteśmy w stanie odnieść sukces. Dziś zatrudniamy 15 osób, które dbają o klientów, proponują optymalne rozwiązania i pomagają w budowaniu marki w sieci. W skład naszego zespołu wchodzą graficy, UX designerzy oraz redaktorzy. Ciągle rozszerzamy zakres naszych usług, jak i powiększamy zespół o kolejne osoby, które przydają się w prowadzaniu szeroko zakrojonych działań w sieci.

Działy Improve

Dysponujemy:

  • działem SEO,
  • działem prowadzenia kampanii GOOGLE ADS,
  • działem realizowania stron internetowych,
  • działem wytwarzającym aplikacje internetowe,
  • działem graficznym – realizujemy grafiki zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów,
  • działem marketingu – prowadzimy kampanie marketingowe sieci oraz wykonujemy skuteczne pozycjonowanie.

Co wyróżnia Improve na tle konkurencji?

Nasza firma powstała z myślą o potrzebach klientów, którzy chcą zaistnieć w sieci. Jesteśmy dyspozycyjni dla każdego, kto chce odnieść sukces, zdobyć popularność w Internecie i wypromować swoje usługi. Dzięki licznym działom, które tworzą naszą firmę, każdym etapem zarządzania projektem zajmuje się dedykowany specjalista. Dzięki temu naszym klientom możemy proponować wysokiej jakości produkty, które przyczyniają się do osiągniecia przez nich sukcesu w branży, w której działają.

Każdy projekt, którego podejmujemy się jest finalizowany, nawet przy występowaniu dużych trudności. Naszym celem jest wdrożenie projektu zgodnie z oczekiwaniami klienta i w taki sposób, aby był on zadowolony z efektów. Rozumiemy, że każdy klient ma inne potrzeby, dlatego proponujemy elastyczny zakres usług, także jeżeli chodzi o pozycjonowanie. Nie trzymamy się sztywnych ram, dopasowujemy strategię do momentu, w którym działamy. Dzięki temu możemy osiągać bardzo dobre rezultaty dla naszych klientów.

Improve – te wartości są dla nas najważniejsze

Sukces klienta – robimy wszystko, aby zadowolić klienta i pozwolić mu na opanowanie branży, w której działa.

Indywidualne podejście – odchodzimy od sztywnych, dawno utartych schematów działania. Proponujemy unikalne rozwiązania, które sprawiają, że klienci mogą otrzymać to, czego oczekują.

Wieloletnia współpraca – staramy się budować stałe relacje z klientami. Cenimy sobie wieloletnią współpracę. Jesteśmy wierni i lojalni, i tego samego oczekujemy od naszych kontrahentów.

Rozwój – nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach, na których zdobywają nowe umiejętności pozwalające na oferowanie usług na najwyższym poziomie.

Sprawdź usługi naszego software house

Ostatnie wpisy blogowe

Umów sięna darmową konsultację