Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Audyt SEO

  Audyt SEO

  Audyt strony www dostarczy szeregu informacji na temat Twojej działalności w sieci. Otrzymasz wyniki, na podstawie których zdiagnozujesz, co trzeba poprawić, a co działa właściwie. Poznasz także wskaźniki wykazujące kondycję witryny, a także zasygnalizowane zostaną najpoważniejsze zagrożenia, które mogą uniemożliwić Ci dalszy rozwój.

  Sprawdź swoją stronę internetową. Popraw jej widoczność, parametry techniczne oraz wszystkie czynniki, które decydują o powodzeniu bądź nie działań internetowych. Koniecznie sprawdź swoją stronę internetową z Grupą IMPROVE!

  Audyt SEO

  Bezpieczny i skuteczny audyt pozycjonowania

  Audyt strony przeprowadzony przez Grupę IMPROVE sprawdza naturalne procesy zachodzące w witrynie pod kątem ich zalet i wad. Testowane są rozwiązania mające wpływ na optymalizację oraz pozycję w wyszukiwarce.

  Audyt strony www nie narusza żadnych danych wrażliwych należących do Twoich Klientów. Nie musisz martwić się o wyciek danych. Nasze działania są profesjonalne, bezpieczne i skuteczne.

  Kto powinien zdecydować się na audyt SEO strony?

  Na audyt stron warto zdecydować się, jeżeli:

  • chcesz sprawdzić kondycję swojej strony internetowej,
  • chcesz sprawdzić, jak Twoja strona internetowa wypada na tle konkurencji,
  • pragniesz wyeliminować wszystkie błędy techniczne oraz pojawiające się w treściach,
  • chcesz poddać weryfikacji stronę internetową, która właśnie przeszła przebudowę.
  Audyt SEO

  Audyt SEO – co to jest?

  Audyt strony polega na kompleksowej ocenie witryny pod kątem jej funkcjonalności oraz dostosowania do aktualnych wymagań pozycjonowania. W rezultacie otrzymanych wyników możesz poprawić elementy, które szwankują, a tym samym strona internetowa znacznie skuteczniej będzie wyświetlała się w wynikach wyszukiwania Google. Zwiększysz także na niej udział internautów.

  Zlecając audyt stron internetowych profesjonalistom, osiągasz szereg korzyści, które budują Twoją pozycję w sieci.

  Wysoka pozycja w Google

  Podstawową korzyścią wykrycia najczęściej występujących błędów jest możliwość wreszcie osiągnięcia wysokiej pozycji w Google, o którą walczysz już od dłuższego czasu. Działania SEO przyniosą rezultaty jedynie wtedy, gdy witryna będzie dobrze zoptymalizowana.

  Pełna dostępność dla internautów

  Sprawdzisz, czy Twoja strona internetowa wyświetla się poprawnie na urządzeniach mobilnych, czy odpowiednio szybko się ładuje i nie stwarza problemów internautom.

  Analiza otoczenia w sieci

  Sprawdzisz, czy strona internetowa jest poprawnie zintegrowana z najpopularniejszymi platformami internetowymi takimi, jak Facebook czy Google Maps.

  Co sprawdza audyt stron www?

  Responsywność strony internetowej

  Strona internetowa powinna równie dobrze wyświetlać się na tablecie, telefonie, jak i laptopie. Użytkownik nie może odczuwać żadnych negatywnych różnic w związku z zapoznaniem się z jej treściami na różnych urządzeniach. Automatyczne dopasowanie witryny do różnych rozmiarów wyświetlaczy jest kluczowe.

  Meta tagi

  Audyt strony www bacznie przygląda się poprawności meta tagów oraz meta description. Są to pierwsze informacje, jakie internauta otrzymuje, wyszukując w Google interesujące go treści. Muszą być poprawne, zgodne z zasadami SEO, zachęcające do odwiedzenia strony.

  Linki

  Przy budowaniu strony internetowej nie możesz zapomnieć o linkowaniu. Nie liczy się tu ilość, a jakość. Istotne jest, aby linki pochodziły z wartościowych stron i podwyższały pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Schemat pozyskiwania i umieszczania linków należy opracować już na etapie tworzenia strony.

  Szybkość ładowania

  Wielu użytkowników rezygnuje z wejścia na stronę, która ładuje się zbyt długo. Warto znaleźć powody, czemu strona zwalnia. Być może znajduje się na nieodpowiednim serwerze? Lub została zbytnio przepełniona? Audyty SEO znajdą odpowiedzi na te wszystkie pytania.

  Formatowanie tekstu

  Strona internetowa powinna być przejrzysta dla internautów, nie może posiadać mało widocznej czcionki umieszczonej na niewyraźnym tle. Warto zadbać o właściwy układ, kolor, a także rozmiar czcionki. Najważniejsze informacje, które chcesz przekazać Klientowi, warto wyróżnić innym stylem lub kolorem.

  Słowa kluczowe

  Niezbędnym elementem budowania wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania są słowa kluczowe. Audyt SEO strony sprawdza ich trafność, umiejętne rozmieszczenie, a także systematyczność w zmianie stosowanych zasobów.

  Konsultacja SEO – jakie zmiany przyniesie dla Twojej witryny?

  Przeprowadzając profesjonalny audyt strony www, zyskasz wytyczne, które sprawią, że Twoja działalność w sieci będzie znacznie lepsza. Nie jesteś dzięki temu od razu na przegranej pozycji. Pamiętaj, że błędy występujące na stronie internetowej skutecznie mogą torpedować Twoje działania.

  • Oszczędzasz czas i pieniądze, ponieważ wydajesz je na konkretne działania przynoszące rezultaty.
  • Szybko udaje Ci się osiągnąć wysoką pozycję w Google oraz zwiększyć ruch na stronie, ponieważ żadne błędy nie przeszkadzają, a roboty Google poprawnie indeksują witrynę.
  • Masz pełny dostęp do szerokiej grupy docelowej. Szybko i skutecznie przekazujesz im informacje, sprzedajesz towary, oferujesz usługi. Zarabiasz.
  Dlaczego wysoka pozycja w Google jest tak istotna?

  Twoja strona internetowa powinna zostać od początku zbudowana zgodnie z zasadami SEO. Jeżeli coś poszło nie tak, zawsze jest czas na naprawę błędów. Możesz podjąć działania, dzięki którym poprawisz widoczność strony www i uzyskasz rewelacyjny rezultaty, jeżeli chodzi o wyniki wyszukiwania Google.

  Przeprowadzając audyty SEO w obrębie swoich witryn wykryjesz najczęstsze powody braku powodzenia z działań pozycjonerskich. Szybko usuniesz te przeszkody, a w zamian otrzymasz zwiększony ruch na stronie, co przełoży się na sukces komercyjny. Zaczniesz zarabiać, ponieważ Klienci z wielką chęcią skorzystają z Twoich produktów i usług. Zyskasz również szansę na dotarcie do nowych Klientów, Twoje wyniki sprzedaży będą rewelacyjne.

  Nie zastanawiaj się dłużej, w jakiej kondycji jest Twoja strona internetowa. Przeprowadź audyt pozycjonowania i odkryj, co nie działa tak, jak powinno. Daj sobie szansę na sukces.

  O nas

  Od 2013 roku działamy jako agencja SEO/SEM i firma programistyczna Improve. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy, wysoką jakość usług 360, jak i atrakcyjne koszty realizacji. Nasza agencja interaktywna jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

  Z naszą pomocą możesz sprawdzić swoją stronę internetową pod kątem widoczności, parametrów technicznych, jak i pozostałych czynników decydujących o poprawnym działaniu w sieci. Przeprowadzony przez naszych specjalistów audyt strony w Poznaniu jest wiarygodny, kompleksowy i dostarcza wielu ważnych informacji.

  Proponujemy także inne dedykowane rozwiązania IT dla firm, jak i klientów indywidualnych z Poznania. Wśród nich znajdują się strony internetowe budowane od podstaw, aplikacje internetowe, projektowanie UX/UI, pozycjonowanie. Z pomocą naszych specjalistów zostanie wykonany kompleksowy audyt SEO strony. Oferujemy również doradztwo IT.

  Udoskonalamy, wdrażamy i przygotowujemy rozwiązania wzmacniające pozycję Twojej marki w sieci. Software house z Poznania działa na Twoją korzyść.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta