Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Software House Kraków

  Software House Kraków

  Grupa IMPROVE to firma programistyczna tworząca aplikacje internetowe i mobilne dla firm z całej Polski. Działamy jako butikowy software House. Kraków to jeden ze strategicznych dla nas rynków. To właśnie dla firm z Krakowa oddaliśmy najwięcej realizacji i wdrożyliśmy z sukcesem wiele projektów IT. Również dla Ciebie przygotujemy dedykowane aplikacje mobilne na systemy Android i iOS oraz funkcjonalne aplikacje webowe, jak również responsywne strony internetowe. Nasze usługi informatyczne działają na korzyść Twojego biznesu.

  Możesz liczyć na pełne wsparcie naszego software house’u niezależnie od lokalizacji. Od ponad 8 lat projektujemy, budujemy i wdrażam dedykowane aplikacje dla firm. Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi programistyczne. Kraków i lokalni przedsiębiorcy zaufali naszym programistom, deweloperom i specjalistom IT, co pokazują dziesiątki udanych realizacji komercyjnych.

  Usługi informatyczne dla firm i klientów indywidualnych z Krakowa tworzymy przy wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań. Takie podejście gwarantuje nam przygotowanie zarówno aplikacji, jak i witryn bezpiecznych, bezawaryjnych, a zarazem dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb użytkowników. O najwyższej jakości usług software house IMPROVE świadczą przede wszystkim terminowość, indywidualne podejście oraz silny zespół programistów. Nasi specjaliści IT pracuje na Twój sukces w Krakowie i wielu innych polskich miastach.

  Software House Kraków

  Firma programistyczna — Kraków nam zaufał

  Nasza firma programistyczna realizuje najwyższą jakość usługi IT w wielu polskich miastach, a jednym z nich jest Kraków. Software house IMPROVE to jednak coś więcej niż bezawaryjne aplikacje. Przez lata działalności w branży udało nam się wypracować metodologię projektowania rozwiązań IT w oparciu o aktualne trendy. Dzięki temu aplikacje internetowe i mobilne pisane przez naszych programistów mają realny wpływ na biznes klientów. Wykorzystując outsourcing IT Grupy IMPROVE dostajesz niezawodnego partnera biznesowego niosącego pomoc w wielu aspektach działalności Twojej firmy w Krakowie.

  Projektujemy i wdrażamy nowoczesne aplikacje webowe i mobilne — czytelne, estetyczne i intuicyjne. Twoi klienci nie będą mieć żadnych problemów z ich obsługą, szybko wyszukają niezbędne informacje lub dokonają zakupu Twoich produktów bądź usług. Dobrze zaplanowane aplikacje mobilne, jakie dostarcza nasz software house, stanowią niezawodne wsparcie dla każdego biznesu w Krakowie. Jeżeli potrzebujesz dobrego narzędzia promocyjnego, zgłoś się do nas. Przygotujemy je zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

  Software House Kraków

  Strony internetowe – Kraków nam zaufał

  Grupa IMPROVE to nie tylko firma programistyczna, tworząca nowoczesne aplikacje dedykowane, ale też skuteczna agencja interaktywna. Kraków od lat korzysta z responsywnych stron internetowych, które tworzymy dla lokalnych firm właśnie z Krakowa. Na swoim koncie mamy zrealizowanych wiele projektów stron i sklepów www. Prowadzimy też marketingu internetowy naszych klientów. W ofercie IMPROVE znajduje się zarówno pozycjonowanie, jak i kampanie PPC — m.in. Google Ads. Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym, który dostarcza wysokiej jakości usługi informatyczne  i marketingowe dla firm.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zarówno aplikacje webowe, jak i strony internetowe są doskonałymi narzędziami marketingowymi umożliwiającymi docieranie do nowych klientów, nawiązywanie z nimi relacji oraz prowadzenie skutecznej sprzedaży. Właśnie dlatego tworzymy nowoczesne strony internetowe przyjazne UX. Wizje stron przyjaznych użytkownikom realizujemy, pamiętając o tym, że witryna musi działać szybko i bezawaryjnie. Jesteśmy w ten sposób w stanie przygotować strony www dla najbardziej wymagających klientów z Krakowa.

  Kraków dzięki nam zyskuje strony internetowe, które są:

  • Nowoczesne pod względem szablonów graficznych – oprawa wizualna serwisu internetowego jest bardzo istotna. Atrakcyjna forma przyciąga odbiorców, dlatego dużą uwagę przywiązujemy do zestawienia kolorów i zastosowania zdjęć. Jako solidna agencja interaktywna i software house w jednym, zapewniamy projektowanie UI oraz UX.
  • Responsywne – od wielu lat tworzymy strony internetowe, które bez najmniejszych problemów wyświetlają się na urządzeniach mobilnych. Zastosowana architektura umożliwia prowadzenie działalności z sukcesami niezależnie od platformy. Responsywna strona www przynosi zysk i umożliwia dotarcie do szerokiego grona odbiorców na różnych platformach.
  • Zoptymalizowane pod kątem SEO – przygotowana w profesjonalny sposób strona internetowa ma również lepszy start przy pozycjonowaniu. Kompleksowa obsługa informatyczna, jaką zapewnia nasz software house, pozwala dopasować stronę internetową pod względem technicznym (SEO) do wymagań wyszukiwarek internetowych. Uzyskujesz w ten sposób dobrze zoptymalizowaną stronę www,  która pozwoli Ci szybciej osiągnąć wyniki w top10 wyszukiwarki Google.
  Spis treści

  Software house i agencja interaktywna w jednym? Tak!

  Jak agencja interaktywna i software house w jednym, jesteśmy w stanie poprowadzić naszych klientów przez cały proces promocji w sieci. Możemy dopasować rozwiązania idealnie pod obecny poziom rozwoju firmy w internecie, serwując, w zależności od potrzeb, odpowiednie usługi programistyczne lub marketingowe. Mamy na swoim koncie wiele realizacji, dlatego wiemy, jakie metody są skuteczne, a które nie sprawdzają się najlepiej w przypadku, chociażby firm dopiero raczkujących w internecie. Ponadto Grupa IMPROVE to:

  Nowoczesny zespół specjalistów

  Tworzenie aplikacji mobilnych, stron internetowych i marketing internetowy powierzasz najlepszym specjalistom z branży.

  Profesjonalne przygotowanie do projektu

  Przed przystąpieniem do realizacji każdego projektu dogłębnie analizujemy Twoje potrzeby i oczekiwania.

  Kompleksowe działanie

  Możesz liczyć na zróżnicowane usługi programistyczne oraz rozbudowany outsourcing IT. Zbudujemy stronę, wprowadzimy nowoczesną aplikację internetową, a następnie taką stronę wypozycjonujemy.

  Wiedzę i doświadczenie podparte realizacjami

  Nasze doświadczenie przyczynia się do realizacji projektów z sukcesami. Wiemy, jak ważny jest to aspekt działalności każdej nowoczesnej firmy, dlatego robimy wszystko, aby przygotować witryny intuicyjne, sprawne techniczne oraz atrakcyjne dla użytkownika i robotów indeksujących.

  Lokalne i globalne działanie

  Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, ale wiemy, że usługi programistyczne są potrzebne wszędzie, dlatego nieustannie rozszerzamy naszą działalność, aby docierać do Klientów z różnych zakątków Polski, w tym z Krakowa.

  O nas

  Od 2013 roku działamy jako software house z Poznania, ale usługi świadczymy także wobec klientów z Krakowa i innych polskich miast. Nasze rozwiązania programistyczne obejmują m.in. tworzenie aplikacji mobilnych, pozycjonowanie, outsourcing IT, ale także inne usługi informatyczne dla firm z Poznania i okolicznych miejscowości. W swoich szeregach mamy także specjalistów , mogących poprowadzić marketing internetowy, przygotować angażujące treści na strony internetowe oraz wykonać analizy i audyt UX. Każdy klient otrzyma pełną obsługę działalności w internecie.

  Nasza działalność opiera się na wiedzy i doświadczeniu zdobytym przez lata obecności w branży. Sukcesu dopatrujemy się w indywidualnym podejściu do potrzeb klienta, a także świadczeniu usług 360. Działamy jako software house w Krakowie, Poznaniu i innych polskich miastach, ale także jako agencja interaktywna. To daje nam szerokie pole do świadczenia zróżnicowanych usług.

  Oferujemy dedykowane rozwiązania, dzięki którym powstają najlepsze aplikacje internetowe oraz profesjonalne usługi programistyczne w Poznaniu.

  Dostarczamy nowoczesne aplikacje dla firm z wielu polskich miast:

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta