Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Konsultacje IT

  Konsultacje IT

  Nowoczesne rozwiązania IT są podstawą działalności każdej nowoczesnej firmy. Spraw, aby były w pełni dopasowane do Twoich potrzeb i działały na korzyść rozwoju przedsiębiorstwa. Nasze kompleksowe podejście do potrzeb Klienta gwarantuje dobranie optymalnych rozwiązań poprzedzonych analizami i testami.

  Konsultacje IT

  IT consulting z Improve

  Oferta IT Consulting obejmuje:

  • konsultacje w doborze sprzętów informatycznych,
  • konsultacje w zakresie bezpieczeństwa danych,
  • konsultacje w zakresie utrzymania działania aplikacji na najwyższym poziomie.

  Rozwiążemy każdy problem informatyczny w Twojej firmie. Przedstawimy optymalne rozwiązania dopasowane do potrzeb branży, w której działasz.

  Konsultacje IT

  Od 2013 roku doradzamy i wprowadzamy skuteczne rozwiązania

  Konsultacje IT odbywają się w sposób indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniami w celu wsparcia wszystkich obszarów IT w firmie. Pracujemy z najnowocześniejszymi, ale także najlepszymi technologiami. Nigdy nie idziemy na skróty, z nami nie tracisz czasu.

  Spis treści
  O nas

  Wykorzystaj potencjał naszego zespołu i rozpocznij współpracę z najlepszą firmą programistyczną z Poznania. Jako software house udzielamy niezbędnego wsparcia w profesjonalnej działalności internetowej. Projektujemy i wdrażamy funkcjonalne rozwiązania, takie jak aplikacje mobilne i webowe, strony internetowe. Oferujemy projektowanie UX oraz audyty. Możesz liczyć również na poprowadzenie kampanii e-marketingowej, a także konsultacje IT w Poznaniu i okolicach.

  Wsparcie technologiczne w rozwoju współczesnych firm ma ogromne znaczenie. Zapewniamy je na najwyższym poziomie poprzez IT consulting. Możesz zadać nam każde pytanie, chętnie wyjaśnimy wszystkie niejasności, jeżeli chodzi o pozycjonowanie, działania SEO/SEM, programowanie.

  Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów, specjalistów SEO, UX oraz marketingowców z Poznania. Możesz skorzystać ze wsparcia na każdym etapie realizacji projektu, jak i po jego zakończeniu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do umówienia się na spotkanie w naszej siedzibie w Poznaniu.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta