Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Konsultacje IT

  Konsultacje IT

  Nowoczesne rozwiązania IT są podstawą działalności każdej nowoczesnej firmy. Spraw, aby były w pełni dopasowane do Twoich potrzeb i działały na korzyść rozwoju przedsiębiorstwa. Nasze kompleksowe podejście do potrzeb Klienta gwarantuje dobranie optymalnych rozwiązań poprzedzonych analizami i testami.

  Konsultacje IT

  IT consulting z Improve

  Oferta IT Consulting obejmuje:

  • konsultacje w doborze sprzętów informatycznych,
  • konsultacje w zakresie bezpieczeństwa danych,
  • konsultacje w zakresie utrzymania działania aplikacji na najwyższym poziomie.

  Rozwiążemy każdy problem informatyczny w Twojej firmie. Przedstawimy optymalne rozwiązania dopasowane do potrzeb branży, w której działasz.

  Konsultacje IT

  Od 2013 roku doradzamy i wprowadzamy skuteczne rozwiązania

  Konsultacje IT odbywają się w sposób indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniami w celu wsparcia wszystkich obszarów IT w firmie. Pracujemy z najnowocześniejszymi, ale także najlepszymi technologiami. Nigdy nie idziemy na skróty, z nami nie tracisz czasu.

  Spis treści
  O nas

  Wykorzystaj potencjał naszego zespołu i rozpocznij współpracę z najlepszą firmą programistyczną z Poznania. Jako software house udzielamy niezbędnego wsparcia w profesjonalnej działalności internetowej. Projektujemy i wdrażamy funkcjonalne rozwiązania, takie jak aplikacje mobilne i webowe, strony internetowe. Oferujemy projektowanie UX oraz audyty. Możesz liczyć również na poprowadzenie kampanii e-marketingowej, a także konsultacje IT w Poznaniu i okolicach.

  Wsparcie technologiczne w rozwoju współczesnych firm ma ogromne znaczenie. Zapewniamy je na najwyższym poziomie poprzez IT consulting. Możesz zadać nam każde pytanie, chętnie wyjaśnimy wszystkie niejasności, jeżeli chodzi o pozycjonowanie, działania SEO/SEM, programowanie.

  Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów, specjalistów SEO, UX oraz marketingowców z Poznania. Możesz skorzystać ze wsparcia na każdym etapie realizacji projektu, jak i po jego zakończeniu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do umówienia się na spotkanie w naszej siedzibie w Poznaniu.