Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Software House Białystok

  Software House Białystok

  Chcesz budować nowoczesne aplikacje internetowe? Potrzebna Ci profesjonalna obsługa programistyczna, świadczona przez zaufany software house? Białystok to siedziba Twojej firmy? Poznaj grupę IMPROVE — solidną firmę programistyczną i skuteczną agencję interaktywną w jednym.

  Tym, co działa na naszą korzyść, jest elastyczność, profesjonalizm oraz doświadczenie płynące z setek zrealizowanych projektów IT. Projektujemy nowoczesne aplikacje webowe i mobilne dla firm z Białegostoku i całej Polski. Posiadamy doświadczenie i wiedzę umożliwiające realizację potrzeb Klientów wielu branż. Wiemy, jak trudno jest przygotować aplikacje internetowe spełniające oczekiwania odbiorców, dlatego skrupulatnie analizujemy konkurencję, co pozwala nam dokonywać słusznych wyborów pod względem proponowanych rozwiązań.

  Budujemy rozwiązania informatyczne, które pomogą Ci zdobyć przewagę nad konkurencją — zarówno lokalnie, jak i globalnie. Tworzymy aplikacje mobilne oparte na sprawdzonym oprogramowaniu. Oferujemy również outsourcing IT, który umożliwi Ci pracę nad wewnętrznymi projektami. Zapewniamy doświadczonych specjalistów i gotowe rozwiązania. Wszystko to sprawia, że obsługa informatyczna, jaką świadczymy, przynosi naszym klientom wiele korzyści.

  Software House Białystok

  Solidna firma programistyczna – Białystok nam zaufał

  Chociaż nasza główna siedziba mieści się w Poznaniu, zdobyte doświadczenie oraz pasja do technologii sprawiają, że jesteśmy gotowi służyć jako firma programistyczna przedsiębiorcom z Białegostoku i całego regionu podlaskiego. Z dumą reprezentujemy Białystok na arenie technologicznej. Jesteśmy jedną z czołowych firm świadczących usługi programistyczne w regionie, dostarczając najnowocześniejsze systemy informatyczne i oprogramowanie. Lokalne firmy korzystają z wszechstronnej oferty Grupy Improve – od rozwoju oprogramowania, przez wsparcie infrastruktury IT, aż po konsultacje technologiczne i outsourcing IT. Białostockie firmy znają naszą renomę, a liczne sukcesy naszego software house potwierdzają, że jesteśmy idealnym partnerem dla Twojego biznesu. Dlaczego jeszcze nasza opieka informatyczna może pomóc Twojej firmie?

  • Usługi programistyczne świadczymy zgodnie ze standardami obowiązującymi na zachodnich rynkach IT.
  • Dzięki naszym aplikacjom i responsywnym stronom www dotrzesz z ofertą do szerokiego grona Klientów.
  • Tworzymy produkty, które mają na siebie zarobić. Nasze aplikacje zwiększają sprzedaż produktów i usług, usprawniają komunikację i procesy w firmach.
  • Jesteśmy zespołem programistów i specjalistów IT. Działamy w oparciu o doświadczenie, ale ciągle się uczymy. Dużą wagę stawiamy na szkolenia, certyfikaty oraz ciągłe zdobywanie wiedzy. Potwierdzeniem naszych umiejętności jest zaufanie naszych klientów.
  • „Umiemy w marketing :)” — spełniamy się jako agencja interaktywna. Oferujemy naszym klientom pozycjonowanie, poprowadzimy skuteczne kampanie Google Ads. Realizujemy szereg usług marketingu internetowego, które pomogą umocnić pozycję  Twojej firmy w sieci.
  • Białystok to jedno z wielu miast, w których działamy. Znamy lokalny rynek i wiemy jakie rozwiązania pomogą Ci wyprzedzić konkurentów.
  Software House Białystok

  Jakie produkty i usługi oferujemy firmom z Białegostoku?

  Rozwój technologiczny to ciągła praca i doskonalenie. Dlatego Grupa Improve oferuje wsparcie w zakresie utrzymania oraz rozbudowy systemów IT. Nasze doświadczenie w pracy z technologiami takimi jak Elasticsearch czy integracja z REST API gwarantuje sprawność i niezawodność wdrożeń oraz kompleksową obsługę i rozwój systemów.

  Aplikacje dedykowane – wyróżnij się na tle konkurencji!

  Zrozumienie specyfiki rynku i potrzeb klienta to nasza mocna strona, zwłaszcza w kontekście budowania aplikacji. Dla firm z Białegostoku oferujemy tworzenie dedykowanych aplikacji internetowych i mobilnych. Wykorzystujemy technologie takie jak Symfony, Vue.js, Angular czy MongoDB, tworzymy narzędzia dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw.

  Nasze aplikacje wyróżniają się na tle konkurencji. Jest to zasługa wieloletniego doświadczenia w branży, setek realizacji i ciągłej obserwacji trendów. Dzięki naszym kompetencjom w zakresie technologii geolokalizacyjnych pomożemy Twojej firmie w tworzeniu aplikacji korzystających z lokalizacji użytkownika, co jest niezwykle wartościowe dla wielu sektorów biznesowych.

  Outsourcing IT – opieka informatyczna dla firm z Białegostoku

  Oferujemy szeroko pojęty outsourcing IT. Białystok jako miejsce, w którym działa wiele firm informatycznych, często stawia na wsparcie podmiotów zewnętrznych. Rozumiemy, jak ważne jest dla firm skupienie się na głównej działalności, dlatego zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie technologii. Nasz zespół specjalistów gwarantuje efektywność, elastyczność oraz dostęp do najnowszych rozwiązań IT. Powierzając nam swoje projekty, możesz być pewny, że są one w dobrych rękach.

  Kiedy outsourcing IT jest najbardziej przydatny? Kiedy chcesz oszczędzić na czasie. Znalezienie doświadczonych programistów, choć może wydawać się łatwe, często nastręcza wielu trudności. Warto wykorzystać potencjał, jaki posiada nasz zespół. Usługi informatyczne dla firm realizujemy na terenie całej Polski, także w Białymstoku. Skorzystaj z naszego outsourcingu IT i buduj systemy w twojej firmie bez wewnętrznego działu lub wspieraj go naszą opieką IT.

  Strony internetowe i sklepy oparte o WordPress – daj się zauważyć w sieci

  Nie tylko aplikacje, ale też profesjonalne strony internetowe i sklepy to domena naszego software house. Bazując na popularnej platformie WordPress, dostarczamy responsywne i funkcjonalne witryny, które wyróżniają się na tle konkurencji. Białostockie firmy chętnie korzystają z naszej obsługi programistycznej, aby wesprzeć swoją działalność  w internecie. Nowoczesne strony internetowe i aplikacje webowe naszego projektu spotykają się z pozytywnym odbiorem internautów. Zawsze zwracamy uwagę na cele biznesowe naszych Klientów, przestrzegamy standardów internetowych i budujemy platformy, które wzmagają zaangażowanie. Sprawdzając nasze realizacje, możesz zobaczyć, jak wiele możemy zrobić również dla Twojej firmy.

  Integracja i rozwój rozwiązań B2B/B2C

  Białostockie firmy, które pragną zautomatyzować procesy biznesowe, mogą liczyć na naszą pomoc. Oferujemy tworzenie i integrację systemów B2B i B2C, które przyspieszają i ułatwiają operacje handlowe między przedsiębiorstwami.

  Spis treści
  O nas

  Od 2013 roku nieprzerwanie prowadzimy software house z siedzibą w Poznaniu, ale usługi informatyczne dla firm oferujemy także w Białymstoku i wielu polskich miastach. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają umocnić pozycję w sieci.

  Wszystkie działania opieramy na wiedzy i doświadczeniu zdobytym w trakcie rozwoju firmy. Dzięki temu obsługa informatyczna dla firm z Białegostoku jest tak kompleksowa i zróżnicowana. Indywidualne podejście do potrzeb Klienta pozwala nam zaproponować i wykonać aplikacje, które spełniają oczekiwania w najmniejszych detalach. Oferujemy unikalne, dedykowane grafiki i schematy, które sprawiają, że nasza firma informatyczna wyróżnia się na tle konkurencji – nawet tej bezpośrednio z Białegostoku.

  Dostarczamy nowoczesne aplikacje dla firm z wielu polskich miast. Sprawdź nasze:

  Wspieramy firmy informatyczne. Białystok już poznał Improve!

  Białystok to miasto, które w ostatnich latach dynamicznie rozwija się w sektorze IT. Firmy informatyczne oferują tu różnego typu usługi i często potrzebują wsparcia zewnętrznego. Jeśli poszukujesz profesjonalistów, którzy tworzą aplikacje czy systemy dedykowane, lub po prostu potrzebny Ci outsourcing IT części zadań, postaw na nasz software house. Grupa Improve to lider wśród dostawców usług programistycznych w Białymstoku. Nasze doświadczenie pozwala nam na dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości. Tworzymy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Qemetica Agro
  Qemetica Agro

  Serwis internetowy dla spółki akcyjnej Ciech. Aplikacja z geolokalizacją podpowiadająca najbliższych dystrybutorów oraz oddziały produktów klienta.

  Politechnika Bydgoska
  Politechnika Bydgoska

  Nowoczesna strona dla największej i najstarszej państwowej uczelni wyższej w Bydgoszczy.

  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego
  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego

  Pasja, emocje, sport to główne filary, na których zbudowaliśmy stronę internetową dla Polskiego Związku Jeździeckiego.

  Dlaczego warto wybrać Grupę Improve?

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta