Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Systemy B2B i B2C

  Systemy B2B i B2C

  Handel elektroniczny już od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Każdego roku notuje wzrosty, dlatego jedyna słuszna platforma sprzedażowa, w którą warto inwestować to właśnie system B2B lub B2C. Musisz jednak pamiętać, że działalność w sieci wymaga intuicji, wiedzy oraz doświadczenia. Z naszą pomocą przygotujesz wiarygodne, angażujące platformy sprzedażowe spełniające wymagania biznesplanu, rynku i przyjętego modelu ofertowego.

  Systemy B2B i B2C

  Własne platformy sprzedażowe z pakietami korzyści

  Wybierz jeden z gotowych szablonów graficznych lub zamów dedykowaną wizualizację projektu, a rozpoczniesz pracę nad własnym sklepem internetowym lub platformą do współpracy z kontrahentami. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie wiodące aplikacje sprzedażowe: B2B oraz B2C. Zobacz, która opcja jest dla Ciebie dedykowana, a zamawiając system e-commerce zaczniesz działać profesjonalnie w sieci.

  Platforma B2B – co to jest?

  Handel elektroniczny B2B jest oparty o model sprzedaży z firmy do firmy. Jest to opcja idealna dla przedsiębiorców współpracujących z producentami, dostawcami produktów i usług. Współpracując z partnerami biznesowymi i opierając swoją działalność o platformy B2B, możesz rozwijać się szybko. Prezentacja oferty odbędzie się w sposób niezawodny.

  Platforma B2C – co to jest?

  Platformy B2C na pewno bardzo dobrze znasz. Dlaczego? Ponieważ są to wszystkie sklepy internetowe oparte o sprzedaż detaliczną, czyli dla klientów indywidualnych. Przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe platformy zakupowe, które zachęcą konsumentów do nabywania wielu produktów przy okazji jednej wizyty na stronie.

  Systemy B2B i B2C

  Internetowe platformy handlowe dla przedsiębiorców i twórców z zacięciem sprzedażowym

  W internecie możesz sprzedać wszystko. Potrzebujesz jedynie angażującej, intuicyjnej i nowoczesnej platformy do sprzedaży. Dostarczymy Ci ją w modelu B2B lub B2C, w zależności od tego, kim są Twoi potencjalni Klienci. Przygotujemy system e-commerce działający niezawodnie, promujący produkty i docierający z ofertą do szerokiego grona konsumentów.

  Spis treści
  O nas

  Handel elektroniczny w Poznaniu oraz innych polskich miastach rozwija się bardzo prężnie już od wielu lat. Możemy dla Ciebie przygotować najlepsze internetowe platformy handlowe. Poznań jest podstawowym obszarem naszej działalności, to w województwie wielkopolskim najczęściej pomagamy Klientom budować ich pozycję w sieci. Zlecić nam możesz do wykonania platformy B2B oraz B2C. Działamy zarówno jako firma programistyczna, jak i agencja interaktywna w Poznaniu, dlatego oferujemy usługi marketingu 360. Z naszą pomocą otrzymasz nowoczesne strony internetowe, aplikacje mobilne i webowe, pozycjonowanie, kampanie e-marketingowe oraz analizy.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta