Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Systemy B2B i B2C

  Systemy B2B i B2C

  Handel elektroniczny już od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Każdego roku notuje wzrosty, dlatego jedyna słuszna platforma sprzedażowa, w którą warto inwestować to właśnie system B2B lub B2C. Musisz jednak pamiętać, że działalność w sieci wymaga intuicji, wiedzy oraz doświadczenia. Z naszą pomocą przygotujesz wiarygodne, angażujące platformy sprzedażowe spełniające wymagania biznesplanu, rynku i przyjętego modelu ofertowego.

  Systemy B2B i B2C

  Własne platformy sprzedażowe z pakietami korzyści

  Wybierz jeden z gotowych szablonów graficznych lub zamów dedykowaną wizualizację projektu, a rozpoczniesz pracę nad własnym sklepem internetowym lub platformą do współpracy z kontrahentami. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie wiodące aplikacje sprzedażowe: B2B oraz B2C. Zobacz, która opcja jest dla Ciebie dedykowana, a zamawiając system e-commerce zaczniesz działać profesjonalnie w sieci.

  Platforma B2B – co to jest?

  Handel elektroniczny B2B jest oparty o model sprzedaży z firmy do firmy. Jest to opcja idealna dla przedsiębiorców współpracujących z producentami, dostawcami produktów i usług. Współpracując z partnerami biznesowymi i opierając swoją działalność o platformy B2B, możesz rozwijać się szybko. Prezentacja oferty odbędzie się w sposób niezawodny.

  Platforma B2C – co to jest?

  Platformy B2C na pewno bardzo dobrze znasz. Dlaczego? Ponieważ są to wszystkie sklepy internetowe oparte o sprzedaż detaliczną, czyli dla klientów indywidualnych. Przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe platformy zakupowe, które zachęcą konsumentów do nabywania wielu produktów przy okazji jednej wizyty na stronie.

  Systemy B2B i B2C

  Internetowe platformy handlowe dla przedsiębiorców i twórców z zacięciem sprzedażowym

  W internecie możesz sprzedać wszystko. Potrzebujesz jedynie angażującej, intuicyjnej i nowoczesnej platformy do sprzedaży. Dostarczymy Ci ją w modelu B2B lub B2C, w zależności od tego, kim są Twoi potencjalni Klienci. Przygotujemy system e-commerce działający niezawodnie, promujący produkty i docierający z ofertą do szerokiego grona konsumentów.

  Spis treści
  O nas

  Handel elektroniczny w Poznaniu oraz innych polskich miastach rozwija się bardzo prężnie już od wielu lat. Możemy dla Ciebie przygotować najlepsze internetowe platformy handlowe. Poznań jest podstawowym obszarem naszej działalności, to w województwie wielkopolskim najczęściej pomagamy Klientom budować ich pozycję w sieci. Zlecić nam możesz do wykonania platformy B2B oraz B2C. Działamy zarówno jako firma programistyczna, jak i agencja interaktywna w Poznaniu, dlatego oferujemy usługi marketingu 360. Z naszą pomocą otrzymasz nowoczesne strony internetowe, aplikacje mobilne i webowe, pozycjonowanie, kampanie e-marketingowe oraz analizy.