Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Opieka nad stroną WWW

  Opieka nad stroną WWW

  Usługa opieki nad stroną internetową jest skierowana do właścicieli witryn internetowych chcących nie martwić się o aktualizacje i bezpieczeństwo swoich portali i sklepów e-commerce. Udzielamy profesjonalnego wsparcia administracyjnego, dzięki któremu Twoja strona lub sklep internetowy będzie bezpieczny i odpowiednio chroniony.

  Opieka nad stroną WWW

  Administracja stron internetowych

  Zadbanie o odpowiedniej jakości opiekę nas stroną internetową zapewni Ci nieprzerwane funkcjonowanie portalu. Obecnie, aby skutecznie promować produkty czy usługi w sieci nie wystarczy już samo posiadanie strony internetowej. Należy o nią właściwie zadbać — zarządzać, wykonywać niezbędne aktualizacje, wprowadzać zmiany wpływające na jej bezpieczeństwo. Profesjonalna opieka nad stroną internetową połączona z jej odpowiednią administracją pozwoli na:

  • Stabilne działanie,
  • Bezpieczeństwo dla użytkowników,
  • Szybkie dostosowanie do trendów poprzez instalacje dodatkowych modułów,

  Jeżeli opieka nad stroną internetową zostanie powierzona IMPROVE, możesz mieć pewność kompetentnej realizacji wszystkich zadań. Aktualizacje zostaną wykonane na czas, serwis będzie pracował bezawaryjnie, w każdej chwili możesz zlecić rozbudowę strony, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

  Opieka nad stroną WWW

  Administracja i opieka nad stroną internetową z IMPROVE

  Rozpoczynając z nami współpracuję zyskujesz:

  • zespół specjalistów gwarantujących profesjonalne wsparcie techniczne,
  • obsługę wszystkich procesów zachodzących na stronie internetowej,
  • kontrole nad aktualizacjami,
  • możliwość migracji danych,
  • wsparcie programistów.

  Chcesz mieć świetnie działającą stronę internetową? Zleć nam nad nią opiekę. Nie pożałujesz!

  Spis treści
  O nas

  Jako software house oraz agencja interaktywna z Poznania oferujemy szeroki zakres usług 360. Zapewniamy kompleksowe realizacje stron internetowych, aplikacji mobilnych i webowych, prowadzimy marketing internetowy, przygotowujemy treści do sieci, zapewniamy wsparcie techniczne oraz wsparcie po wdrożeniowe dla klientów z Poznania i całej Polski. Przeprowadzimy analizy oraz audyt UX, a także wykonamy integracje modułów e-commerce, w tym migracje danych.

  Z naszymi klientami z Poznania współpracujemy w oparciu o nowoczesne strategie, projekty oraz indywidualne podejście. Cenimy długoletnie współprace, które pozwalają nam na osiąganie bardzo dobrych efektów. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie jako software house. Poznań to główny obszar naszego działania, ale chętnie podejmujemy się realizacji dla klientów z całej Polski. Możliwa jest u nas administracja i opieka nad stroną internetową, a także wiele innych podobnych usług.

  Razem możemy odnieść sukces, gdy zostanie wykonana poprawna migracja strony, a opieka nad stroną internetową w każdym aspekcie będzie kompleksowa.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta