Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Software House

  Software House

  Tworzymy najlepsze aplikacje internetowe i mobilne, realizujemy skuteczne kampanie e-marketingowe, a także prowadzimy przynoszące bardzo dobre rezultaty pozycjonowanie. Wnosimy jakość do każdego projektu. Realizowana przez nas obsługa informatyczna stanowi niezawodne wsparcie dla każdej firmy.

  Od 2013 roku dostarczamy naszym Klientom aplikacje webowe i mobilne proste w obsłudze, angażujące odbiorców oraz atrakcyjne pod względem wizualnym. Naszych Klientów wspieramy kompleksowo, oferujemy doradztwo, nowoczesne narzędzia, chętnie dzielimy się wiedzą. Tworzenie aplikacji na zlecenie to nasza pasja, dlatego wyszukujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

  Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie przed, w trakcie, jak i po wdrożeniu zamówionego rozwiązania. Grupa IMPROVE pozostaje do Twoich usług.

  Software House

  Software House Poznań – zobacz nasze specjalizacje

  Z Grupą Improve wykorzystaj cyfryzację w najlepszym wydaniu. Znajdujące się w naszej ofercie usługi programistyczne pomagają umocnić pozycję firmy w sieci, zbudować zauważalną markę, która zapada w pamięć Klientom. Na swoim koncie mamy wiele fantastycznych projektów na terenie całej Polski, choć nasza główna siedziba znajduje się w Poznaniu. Nasi doświadczeni specjaliści robią wszystko, aby tworzenie aplikacji na zamówienie przebiegało zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

  Aplikacje internetowe

  Wdrażamy innowacyjne, intuicyjne aplikacje internetowe, których mocnym filarem są nowoczesne technologie.

  Aplikacje mobilne

  Projektujemy rozwiązania mobilne oparte na systemach Android oraz iOS.

  Strony internetowe

  Tworzymy nowoczesne strony internetowe pokazujące prawdziwy charakter firmy, skutecznie sprzedające produkty i usługi.

  Sklep internetowe

  Przygotujemy dedykowaną platformę sprzedażową umożliwiającą skuteczne zaprezentowanie produktów i zachęcenie Klientów do zakupów.

  Usługi programistyczne

  Wykonamy testowanie oprogramowania, QA, projektowanie UI/UX, a także zwracający uwagę design aplikacji.

  Obsługa informatyczna

  Zapewniamy wsparcie dla infrastruktury IT, udzielamy konsultacji, obsługujemy oprogramowania, dbamy o sprawność działania systemów w firmach.

   

  Software House

  Dlaczego warto wybrać Software House IMPROVE?

  • Działamy, aby zapewnić rozwój dla Twojego biznesu.
  • Zatrudniamy specjalistów, dla których pasją jest pisanie aplikacji internetowych.
  • Proponujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb.
  • Jesteśmy zaaranżowanym partnerem biznesowym.
  • Tworzenie aplikacji dla firm opieramy na najnowocześniejszych technologiach.

  Profesjonalny polski Software House, czyli Grupa IMPROVE

  Klienci bardzo doceniają nasze kompetencje, pełne zaangażowanie w realizację projektu, a także rzeczowe doradztwo IT. Powierzają nam projektowanie aplikacji rozbudowanych, zaawansowanych technologicznie i opartych na najnowocześniejszych systemach.

  W naszej codziennej pracy skupiamy się przede wszystkim na potrzebach Klientów i realizacji ustalonych celów biznesowych. Zaufanie, jakim nas obdarzają, sprawia, że jako firma programistyczna możemy się rozwijać, sięgać po nowinki i wdrażać je u najlepszych marek.

  Spis treści
  O nas

  Od 2013 roku działamy na rynku jako software house z Poznania. Tworzymy najlepsze aplikacje internetowe, które wspierają rozwój biznesów. Ponadto realizujemy skuteczne kampanie Google Ads, wykonujemy pozycjonowanie, oferujemy doradztwo IT, a także inne usługi programistyczne w Poznaniu i okolicach.

  Każdy nasz produkt internetowy wyróżnia się najwyższą jakością. Stanowimy niezbędne wsparcie dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie przed, w trakcie, jak i po wdrożeniu zamówionego rozwiązania. Grupa Improve z siedzibą w Poznaniu działa kompleksowo, czego wyrazem są usługi 360.

  Oprócz tego, że działamy jako poznański software house, jesteśmy również agencją interaktywną, która może wykonać dla Ciebie najlepsze strony i sklepy internetowe. Dodatkiem jest pełna obsługa informatyczna, której potrzebuje wielu naszych Klientów z Poznania i okolic.

  W naszej codziennej pracy skupiamy się przede wszystkim na realizacji potrzeb naszych Klientów. Zlecając nam projektowanie aplikacji, zawsze możesz liczyć na otrzymanie produktu najwyższej jakości.