Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Pozycjonowanie lokalne

  Pozycjonowanie lokalne

  Pozycjonowanie lokalne opiera się na działaniach SEO związanych z podnoszeniem pozycji strony internetowej przy wykorzystaniu słów kluczowych związanych z danym regionem. Przyjęta strategia firmowa przyczyni się do zwiększenia ruchu organicznego, a zasięg Twojego biznesu w konkretnym mieście znacznie się rozszerzy.

  Lokalne pozycjonowanie zyskuje obecnie na wartości, dlatego zdecydowanie warto w nie inwestować.

  Pozycjonowanie lokalne

  Lokalne pozycjonowanie stron oparte na najlepszej strategii

  Proces pozycjonowania lokalnego jest bardzo zbliżony do ogólnego, największą różnicą jest konieczność nastawienia na regionalne wyniki wyszukiwania powiązane z lokalizacją prowadzonego biznesu. Istotne jest także pozyskiwanie wysokiej jakości linków. Gromadząc słowa kluczowe, należy stawiać na te wartościowe, naturalnie prezentujące profil firmy oraz miasto.

  SEO lokalne może zostać wykonane przy użyciu wielu technik, a my po przeprowadzonej analizie przygotujemy strategię najlepszą dla Twojego biznesu. Lokalne pozycjonowanie na pewno poprawi widoczność witryny w sieci, zbuduje silny biznes, dzięki któremu zaczniesz solidnie zarabiać.

  Kluczem do sukcesu we wszystkich działaniach SEO jest oczywiście STRATEGIA. Przygotowujemy ją na podstawie precyzyjnej analizy, poznajemy grupę docelową oraz konkurencję. W pozycjonowaniu lokalnym bardzo ważny jest użytkownik. Trzeba zrozumieć jego potrzeby, model wyszukiwania informacji oraz to, czego pragnie. Przyciągnięcie potencjalnych Klientów na stronę zbuduje jej sukces.

  Analiza słów kluczowych

  Ważnym elementem strategii pozycjonowania lokalnego jest umiejętne dobranie słów kluczowych. Do każdej podstrony należy dopisać frazy wraz z nazwą miejscowości, co spowoduje wygenerowanie dodatkowego ruchu.

  Analiza konkurencji

  Sprawdzamy, jak Twoja konkurencja radzi sobie w sieci. Analizujemy aspekty techniczne stron, profil linkowania, stosowane słowa kluczowe. Na tej podstawie możemy zaplanować przyszłe działania wyprzedzające te wdrażane przez konkurencję.

  Lokalne pozycjonowanie pozwala na osiągnięcie znacznie szybszych efektów niż ogólne, ale jest także ściśle związane z konkurencją i jej siłą przebicia. W największych polskich miastach osiągnięcie TOP10 jest naprawdę trudne, ponieważ walczy o to wiele fantastycznych firm.

  Optymalizacja

  Optymalizacja strony internetowej powinna obejmować wiele aspektów. Przede wszystkim powinna przynosić realne korzyści dla użytkownika. Należy zoptymalizować witrynę pod kątem zapytań lokalnych. Kluczem jest tutaj wykorzystanie w tytułach i treściach podstron nazw miejscowości. Słowa kluczowe prezentujące usługę z lokalizacją mają bardzo dużą siłę przebicia. To ich właśnie poszukują internauci.

  Content marketing

  Bardzo ważnym elementem pozycjonowania lokalnego są także artykuły sponsorowane w lokalnych serwisach informacyjnych. Należy przygotować wartościowe treści, które zaprezentują Twoje produkty i usługi, a jednocześnie zainteresują potencjalnych Klientów. Oczywiście w artykułach powinny pojawić się linki kierujące do Twojej witryny, ale wkomponowane w naturalny sposób.

  Pozycjonowanie lokalne

  Lokalna promocja strony z Grupą IMPROVE

  Jeżeli prowadzisz lokalną działalność, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie w kwestiach promocji jest pozycjonowanie lokalne. Osiągniesz wysokie wyniki w lokalnych wyszukiwaniach, ruch na Twojej stronie zwiększy się, a Klienci szczegółowo poznają ofertę. Świetna widoczność w Google jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

  Grupa IMPROVE wykonuje najlepsze pozycjonowanie lokalne SEO uwzględniające najważniejsze aspekty decydujące o osiągnięciu zamierzonych efektów. Wdrożone optymalizacje na stronie podnoszą widoczność i zwiększają ilość zapytań o ofertę.

  Lokalne pozycjonowanie jest najlepszą opcją dla firm, które działają przede wszystkim na konkretnym obszarze i chcą zdobyć Klientów z okolicznych miast.

  Pozycjonowanie lokalne – najważniejsze korzyści

  Każdego dnia internauci korzystają z wyszukiwarki Google, aby znaleźć firmy mogące zrealizować dla nich konkretne usługi. Szukają ich najczęściej w obrębie zamieszkania. Wyniki lokalne są obecnie kluczowe, jeżeli chodzi o zapytania w wyszukiwarce Google. Stawiając na pozycjonowanie lokalne strony, promujesz się we właściwy sposób.

  Każda firma działająca lokalnie powinna dążyć do tego, aby osiągać jak najwyższą pozycję w wyszukiwaniach Google. W tym celu należy stosować słowa kluczowe związane z branżą, w połączeniu z miastem lub regionem działalności. Lokalne pozycjonowanie jest dziś bardzo doceniane przez Google, dlatego możesz osiągnąć szereg korzyści dla swojej firmy.

  • Zdobędziesz nowych Klientów.
  • Wypromujesz firmę w konkretnym mieście lub regionie.
  • Zbudujesz pozytywny wizerunek i zwiększysz swoją rozpoznawalność.
  • Zdobędziesz przewagę nad konkurencją.
  • Rozwiniesz swoją firmę.
  • Zyskasz komfort finansowy.

  Co daje lokalna promocja stron?

  Decydując się na pozycjonowanie lokalne, możesz osiągnąć wiele krótkoterminowych, jak i długoterminowych korzyści. Dzięki internetowi korzystasz z masowego środka przekazu i promujesz w skuteczny sposób swoje usługi.

  Stawiając na lokalne pozycjonowanie, trafiasz z dużą skutecznością do grupy docelowej w najbliższym otoczeniu, czyli dokładnie tam, gdzie działasz. Zachęcamy oczywiście, aby korzystać z różnych kanałów reklamowych, ale pozycjonowanie lokalne stron jest obecnie najskuteczniejsze i najtańsze.

  Wybierając pozycjonowanie lokalne strony, zyskujesz:

  • wizerunek eksperta – zyskasz w ten sposób szersze grono klientów w Poznaniu chcących skorzystać z Twoich usług. Da Ci to ogromną perspektywę rozwoju,
  • niższe koszty reklamy – lokalne pozycjonowanie stron jest znacznie tańsze niż promocja na ogólnopolską skalę. Możesz jednocześnie pozyskać klientów z danej miejscowości, mało kto przyjedzie do Ciebie z oddalonego o kilkaset kilometrów miasta, jeżeli usługi świadczysz wyłącznie lokalnie np. w Poznaniu,
  • bardzo szybkie efekty – pozycjonowanie lokalne SEO przynosi nad wyraz szybkie rezultaty. Frazy kierowane na daną miejscowość mają zazwyczaj mniejszą liczbę wyszukiwań, przez co znacznie łatwiej i szybciej można uzyskać z ich pomocą odpowiednie efekty z pozycjonowania.
  Dlaczego warto założyć konto w Google Moja Firma?

  Prowadzenie działalności lokalnej wymaga od Ciebie założenia profilu na Google Moja Firma. Jest to internetowa wizytówka działalności, która wspomaga proces pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Dodając tam wszystkie dane, skutecznie możesz powiązać swój biznes z konkretną lokalizacją.

  Wizytówki Google Moja Firma są najwygodniejszym sposobem na prezentację najważniejszych informacji o Twojej działalności. Wielu użytkowników chętnie korzysta z nich, aby wyszukać firmę najbardziej spełniającą oczekiwania w zakresie poszukiwanych usług. Zamieścić można w nich tak ważne informacje, jak:

  • adres firmy,
  • nazwę firmy,
  • godziny otwarcia,
  • numer telefonu,
  • oferowane usługi o produkty,
  • inne dodatkowe informacje.

  Nie zapominaj, aby prosić Klientów o wystawianiu opinii na temat Twojej działalności. Im więcej pozytywnych wpisów otrzymasz, tym efekty pozycjonowania lokalnego będą jeszcze lepsze.

  Założenie profilu Google Moja Firma zapewni Ci:

  • widoczność w mapach Google,
  • łatwą nawigację Klientów do siedziby Twojej firmy,
  • wygodny dostęp do danych kontaktowych firmy,
  • widoczne opinie Klientów,
  • budowanie pozytywnego wizerunku wśród społeczności lokalnej,
  • dodatkowy kanał promocji biznesu.
  Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne stron?

  Lokalne SEO jest znacznie tańsze niż pozycjonowanie w wariancie ogólnym. Oczywiście ostateczna kwota zależy od wielu czynników, jak i Twoich wymagań. Najczęściej przy ostatecznej wycenie brane są pod uwagę: wielkość biznesu, lokalizacja firmy, konkurencyjność. Musimy również sprawdzić, jak działa Twoja strona internetowa. W przypadku występowania dużej ilości błędów na stronie niezbędna będzie optymalizacja techniczna. Tylko wtedy efekty pozycjonowania uda się osiągnąć zgodnie z naszymi założeniami.

  Zapewniamy indywidualną wycenę działań w ramach pozycjonowania lokalnego. Nasi doradcy, gdy poznają Twoje potrzeby, przygotują szacunki, dzięki którym dowiesz się, ile kosztuje pozycjonowanie lokalne SEO.

  Lokalna promocja strony – małe koszty, duże zyski

  Na gruncie lokalnym jest znacznie mniejsza konkurencja niż wśród globalnych wyników wyszukiwania. Warto pozycjonować swoje witryny w wybranych miastach, województwach czy regionach.

  Masz szansę skuteczniej przebić się z ofertą, walczyć o dobrą widoczność bez dużych nakładów finansowych i wielomiesięcznego czekania na efekty. Znacznie prościej uda się wypromować lokalnie firmę w Google, dlatego polecamy, aby od tego zacząć.

  Ze swojej strony możemy zaproponować niższe koszty obsługi SEO, atrakcyjny cennik usług, a także kompleksowe podejście do realizacji działań.

  Dlaczego warto powierzyć nam pozycjonowanie Twojej firmy na miasto/gminę/województwo?

  Napisz do nas, a przygotujemy wycenę wszystkich działań, które pomogą Ci osiągnąć wysoką pozycję w lokalnych wynikach wyszukiwania Google. Przygotujemy najlepszą strategię ściśle związaną z Twoim biznesem. Przeanalizujemy konkurencję, a dzięki temu wyprzedzisz działania firm, które najbardziej Ci zagrażają.

  Propozycja współpracy, jaką zapewniamy, obejmuje lokalne pozycjonowanie związane z szeregiem działań pracujących na sukces Twojego biznesu.

  Jesteśmy najlepszym partnerem biznesowym, w pełni zaangażowanym w budowanie sukcesu Twojej firmy.

  O nas

  Kluczem do sukcesu we wszystkich działaniach w internecie jest współpraca z profesjonalną firmą programistyczną. Jesteś w odpowiednim miejscu. Działamy w branży od 2013 roku. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu.

  Przyciągnięcie potencjalnego Klienta jest możliwe tylko wtedy, gdy podejmuje się kompleksowe działania. Takie oferujemy w ramach usług 360. Wykonamy dla Ciebie globalne, jak i lokalne pozycjonowanie w Poznaniu, przygotujemy nowoczesne strony internetowe, mobilne i webowe aplikacje, projektowanie UX/UI. Poprowadzimy kampanie Google Ads, a także wykonamy niezbędne analizy, dzięki którym pozycjonowanie lokalne będzie niezwykle skuteczne.

  Jeżeli prowadzisz działalność wyłącznie w Poznaniu, pozycjonowanie lokalne SEO jest dla Ciebie najlepszą opcją. Osiągniesz wysokie wyniki w lokalnych wyszukiwaniach, ruch na Twojej stronie zwiększy się. Dotrzesz do sprecyzowanej grupy Klientów. W dodatku otrzymasz od nas pełne wsparcie na miejscu. W końcu jesteśmy z Poznania.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta