Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Aplikacje internetowe Poznań

  Aplikacje internetowe Poznań

  Jako software house z ponad 8-letnim stażem tworzymy sprawdzone i funkcjonalne aplikacje internetowe. Poznań to ważny dla nas rynek. Wykorzystujemy doświadczenie, aby przygotować projekty aplikacji webowych, które aktywnie wspierają biznes naszych klientów. Nasze nowoczesne aplikacje internetowe i mobilne są innowacyjne, angażujące i atrakcyjne pod względem wizualnym.

  Przy tworzeniu aplikacji internetowych stosujemy najnowsze trendy UI i UX. Tworzymy aplikacje webowe zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm z obszaru całej Polski, nie tylko Poznania. Wdrożymy Twoje pomysły w sposób przemyślany i maksymalizujący korzyści dla Twojej firmy. Stawiamy na bliski kontakt z naszymi klientami. Wspólnie zadbamy o to, aby stworzone przez nas oprogramowanie internetowe aktywnie wspierało realizację Twoich celów biznesowych.

  Podążamy za pomysłami klientów, analizujemy je i dobieramy do nich najnowocześniejsze technologie webowe. Projektowanie i tworzenie aplikacji internetowych dla firm to wieloetapowy proces, w którym na każdym etapie zapewnimy wsparcie i doradztwo. Od wstępnej koncepcji, przez testowanie, aż po wdrożenie i obsługę po wdrożeniową.

  Aplikacje internetowe Poznań

  Aplikacje webowe Poznań — tworzenie, integracja, modernizacja

  Nasz software house z Poznania zarówno tworzy aplikacje internetowe od podstaw, jak również udoskonala już istniejące rozwiązania. Odpowiadamy za każdy etap planowania, projektowania, wdrażania i nadzorowania rozwoju aplikacji. Powierz nam stworzenie, integrację lub rozwój swojej aplikacji webowej!

  Budowanie aplikacji internetowej od podstaw

  Wykonamy aplikację od podstaw pod indywidualny projekt klienta. Dostarczymy narzędzia, dzięki którym każdy przedsiębiorca może się rozwijać. Zaprojektujemy i zbudujemy aplikację dostosowaną do Twojego biznesu. Chcemy realizować cele biznesowe, unowocześniać firmy i zapewniać im nieograniczone możliwości. Progresywne aplikacje webowe w tym pomagają.

  Integracja oprogramowania

  Zadbamy o rozwój już wdrożonego oprogramowania webowego. Zautomatyzujemy procesy, zmniejszymy zależności, unowocześnimy oprogramowanie. Budowanie aplikacji internetowych od podstaw czasem nie jest konieczne, wystarczy jedynie wprowadzić pewne udoskonalenia w już istniejących systemach. Dzięki doświadczeniu, jakie posiadamy, jesteśmy w stanie to zrobić.

  Modernizacja i rozwój aplikacji

  Modernizacja już posiadanych aplikacji internetowych otwiera nowe możliwości dla Twojego biznesu. Zyskujesz przewagę nad konkurencją bez dużych nakładów finansowych. Pomożemy osiągnąć Ci sukces na rynku, unowocześniając dotychczas wykorzystywane procesy biznesowe realizowane przez aplikacje webowe i mobilne.

  Aplikacje internetowe Poznań

  Projektowanie aplikacji webowych w kilku etapach

  Podczas pierwszego spotkania zbadam Twoje potrzeby i dobierzemy odpowiednie rozwiązania i technologie. Następnie wraz z każdym kolejnym krokiem zweryfikujemy wstępne założenia, szczegółowo zaplanujemy projektowanie aplikacji internetowych tak, aby uzyskać zamierzony efekt.

  Po zakończeniu całego procesu otrzymasz aplikację webową rozwijającą się wraz z Twoim biznesem.

  Spis treści

  Jak przebiega tworzenie aplikacji internetowej w Improve?

  Tworzenie aplikacji internetowych w Grupie Improve przebiega w kilku etapach. Pozwala to na dopracowanie wyglądu, funkcjonalności i każdego aspektu działania aplikacji.

  1. Cel

  Podstawą jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: w jakim celu aplikacja internetowa powstaje? Wpływa to na dalsze etapy i pozwala osiągnąć odpowiedni efekt finalny.

  2. Analiza konkurencji

  Niezbędnym etapem tworzenia aplikacji webowych jest analiza konkurencji. Wiedząc, co robią przeciwnicy, możesz wyprzedzić ich w zastosowanych funkcjonalnościach, a tym samym przejąć ich Klientów. Pozwala to uniknąć sytuacji, w której tworzone są witryny i aplikacje internetowe dokładnie takie same, jak już obecnie na rynku.

  3. Technologie

  Aplikacje internetowe powstają przy wykorzystaniu różnych technologii m.in. dopasowanych do potrzeb języków programowania. Najczęściej aplikacje webowe powstają przy wykorzystaniu HTML, CSS, JavaScript, Java, PHP, Ruby i Python.

  4. Koncepcja

  Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie wstępną koncepcję, jak mobilna aplikacja internetowa może wyglądać, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Najważniejsze dla wielu użytkowników jest to, aby aplikacja była intuicyjna, a UI oraz UX pozwalają na stworzenie wyjątkowych projektów cyfrowych.

  5. Grafika

  Rozpoczyna się właściwe projektowanie aplikacji internetowych. Kształtu nabiera interfejs i menu, dobierana jest szata graficzna, kolory, wybierane są dodatkowe elementy graficzne, funkcje i sekcje. Wykorzystywane są wszystkie możliwości, jakie daje UI oraz UX. Powstaje w ten sposób aplikacja intuicyjna, przyjazna dla użytkownika.

  6. Prototyp

  Projekt aplikacji webowej najpierw przedstawiany jest Klientowi w formie prototypu. Można na tym etapie wprowadzić wiele zmian, przebudować aplikację, jeżeli nie spełnia oczekiwań. W ten sposób Klient ma dostęp do aplikacji internetowych takich, jakich faktycznie potrzebuje.

  7. Testowanie aplikacji internetowej

  Starannie analizujemy wszystkie czynniki mające wpływ na wydajność i efektywność zastosowanych procesów.

  8. Publikacja

  Po przejściu pozytywnie wszystkich testów dedykowane aplikacje internetowe są wdrażane i pokazywane szerokiemu gronu odbiorców.

  9. Kontrola

  Progresywne aplikacje webowe wymagają ciągłego ulepszania, usuwania ewentualnych błędów. Tworzenie aplikacji internetowych nie kończy się na wprowadzeniu produktu na rynek. Cały czas sprawujemy kontrolę nad tym, jak aplikacja rozwija się i czy jest przyjazna dla użytkowników.

  O nas

  Wieloletnia obecność w branży pozwala nam świadczyć usługi 360. Działamy jako firma programistyczna z Poznania wykonująca najlepsze aplikacje internetowe. Jesteśmy także agencją interaktywną, której zlecić możesz tworzenie stron internetowych oraz poprowadzenie kampanii e-marketingowej. W naszych szeregach znajdują się specjaliści IT, programiści, copywriterzy, marketingowcy oraz analitycy. Nasza agencja SEO/SEM z Poznania odpowiada na zróżnicowane potrzeby współczesnych Klientów.

  Wierzymy, że dobra aplikacja internetowa jest podstawą działalności w biznesie. Bez niej trudno jest zdobyć nowych Klientów, atrakcyjnie zaprezentować usługę oraz produkty, a także zachęcić do zakupu. Tworzenie aplikacji internetowych w Poznaniu z naszym udziałem jest możliwe od 2013 roku. Klienci doceniają nasz profesjonalizm, zaangażowanie, a także to, że każdy projekt aplikacji webowej jest starannie opracowany, także zgodnie z ich wizją.

  Oferujemy dla Klientów indywidualnych, jak i firm dedykowane rozwiązania IT, dzięki którym powstają najlepsze witryny i aplikacje internetowe w Poznaniu.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta