Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Aplikacje REST API

  Aplikacje REST API

  Przygotujemy dla Ciebie wyjątkową aplikację programową pełną funkcji i procedur zgodnych z Twoimi oczekiwaniami. Komunikacja między różnymi systemami jest prawidłowa, nie pojawiają się żadne błędy. Budowa REST API przebiega szybko i bardzo prosto, a sama aplikacja jest bardzo uniwersalna. Jest możliwość zastosowania wielu języków programowania.

  Aplikacje REST API

  Budowa REST APLI dla aplikacji webowych to fantastyczna inwestycja

  Jeżeli chcesz, aby stosowane systemy wymieniały się między sobą informacjami bezbłędnie, postaw na aplikację REST API. Powstaje ona bardzo szybko, jest prosta w obsłudze, a daje tak wiele możliwości. Uzyskujesz jednolity interfejs komunikacyjny, opcję rozdzielenia aplikacji na warstwy klient-serwer, jak i wiele innych przydatnych funkcji.

  Aplikacje REST API

  Tworzenie REST API  – to ma sens!

  Najlepsza komunikacja i skuteczna wymiana danych są najważniejszymi powodami, dlatego tworzenie REST API ma sens. Złóż zamówienie już dziś i ciesz się z wielu korzyści, jakie uzyskasz już od pierwszego użycia.

  Spis treści
  O nas

  Przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe aplikacje mobilne i webowe, zgodne z wszystkimi Twoimi oczekiwaniami. Zapewniamy bezproblemową komunikację pomiędzy wszystkimi systemami, ponieważ budowa REST API dla aplikacji webowych odbywa się w profesjonalny sposób. Gwarantujemy to dzięki zespołowi specjalistów IT, programistów i analityków.

  W Poznaniu prowadzimy agencję interaktywną oraz programistyczną, która nie boi się podejmowania wyzwań. Nie ma takiej możliwości, aby w zaproponowanych produktach pojawiły się jakiekolwiek błędy. Budowa REST API w Poznaniu jest kompleksowa, niezawodna i szybka. Sama aplikacja wyróżnia się bardzo dużą uniwersalnością i możliwością zastosowania wielu języków programowania.

  Nieustanny rozwój pozwala nam świadczyć usługi 360 w Poznaniu i okolicach. Co to oznacza? Tworzenie REST API nie jest jedynym zakresem naszej działalności. Wykonujemy również aplikacje webowe i mobilne, budujemy strony internetowe, prowadzimy kampanie Google Ads, wykonujemy pozycjonowanie, a także przeprowadzamy niezbędne analizy, w celu wykrycia nieprawidłowości w funkcjonowaniu produktów internetowych.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta