Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Software House Gdańsk

  Software House Gdańsk

  Twojej firmie potrzebne są kompleksowe usługi informatyczne lub po prostu zaufana firma programistyczna? Gdańsk to miasto, w którym prowadzisz biznes? Poznaj Grupę Improve — butikowy software house. Gdańsk to miasto, w którym realizujemy wiele naszych usług programistycznych. Tworzymy dedykowane aplikacje dla gdańskich firm oraz budujemy responsywne strony internetowe i sklepy e-commerce. Nasz software house pomaga firmom z Gdańska budować przewagę na rynku online.

  Zespól naszej firmy IT tworzą doświadczeni programiści, developerzy i specjaliści UX/UI. Proponujemy Twojej gdańskiej firmie profesjonalne usługi informatyczne. Współpracujemy z klientami z całej Polski, choć główna siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu. Chętnie nawiązujemy współpracę z firmami działającymi w Gdańsku.

  Software house Grupa IMPROVE odpowiada na potrzeby firm różnych wielkości i wielu branż. W naszym portfolio znajdziesz nowoczesne aplikacje internetowe dla firm logistycznych, produkcyjnych czy usługowych. Nasi developerzy codziennie budują szybkie, responsywne strony internetowe, a programiści wdrażają różnego typu moduły do sklepów e-commerce czy firmowych CRM-ów. Nasz software house zapewni wsparcie Twojego gdańskiego biznesu na wielu płaszczyznach.

  Software House Gdańsk

  Nowoczesny software house dla firm z Gdańska

  Co nasz software house oferuje firmom z Gdańska? Jakie usługi programistyczne świadczymy dla gdańskich firm? Nasza firma programistyczna zaproponuje zakres usług adekwatny do potrzeb Twojej firmy. Usługi informatyczne dla firm, jakie świadczymy to m.in.

  Aplikacje mobilne — to nasza specjalność

  Wszystkie nasze aplikacje mobilne tworzone są z myślą o Twoich potrzebach biznesowych. Budujemy aplikacje, które pomogą Twojej gdańskiej firmie osiągnąć strategiczne cele, poprawić interakcje z klientami i zwiększyć zyski. Bez względu na to, czy potrzebujesz aplikacji do sprzedaży, zarządzania, komunikacji czy rozrywki, nasz software house ma kompetencje, doświadczenie i pasję do realizacji Twojego projektu. Dostarczamy aplikacje kompatybilne zarówno Androidem, jak i systemem iOS.

  Zespół naszego software house składa się z doświadczonych programistów, którzy tworzą intuicyjne, szybkie i bezpieczne aplikacje dla iPhone’a, iPada czy telefonów opartych na rozwiązaniu Google. Wykorzystując najnowsze technologie, budujemy aplikacje mobilne, które są nie tylko funkcjonalne i łatwe w użyciu, ale także atrakcyjne dla użytkownika. Skupiamy się na jakości, innowacyjności i dostarczaniu produktów, które zadowolą Twoich użytkowników. Doświadczeni testerzy sprawdzą, czy oprogramowanie jest wolne od błędów i spełnia wszystkie wymagania.

  Budowanie stron internetowych od podszewki

  W zakresie działalności naszej firmy programistycznej jest także budowanie stron www opartych o przyjazny CMS — WordPress. Nasi web deweloperzy i specjaliści IT posiadają praktyczne umiejętności oraz rozległą wiedzę, co gwarantuje realizację każdego projektu z najwyższą starannością. Wierzymy, że takie podejście pozwala naszym klientom odnieść sukces w sieci. Stworzymy od podstaw lub rozwiniemy stronę internetową Twojej gdańskiej firmy tak, aby Klienci szybko odnaleźli na niej interesujące ich informacje, składali zamówienia i wracali po kolejne zakupy. Zbudujemy stronę www, a następnie ją wdrożymy, pamiętając o optymalizacji SEO.

  Do każdego projektu strony internetowej podchodzimy indywidualnie. Dbamy o detale, szukamy najlepszych rozwiązań technicznych. Stawiamy na UX i UI. Tworzymy strony www i sklepy e-commerce, które budują silną pozycję marki w sieci.

  Doradztwo IT — wiedza naszego software house w Twojej firmie z Gdańska

  Eksperci z Grupy IMPROVE pomogą Twojej gdańskiej firmie maksymalnie wykorzystać potencjał technologiczny. Nasze doradztwo technologiczne pozwala skuteczniej realizować cele biznesowe, adaptując najnowsze technologie i praktyki. Współpracę opieramy na partnerskich relacjach. Chcemy tworzyć długoletnie relacje partnerskie z naszymi klientami.

  Outsourcing IT –  zwiększ możliwości Twoich działów wewnętrznych

  Działając na konkurencyjnym, gdańskim rynku wiesz, jaką przewagę daje dostęp do zaawansowanych technologii. Znasz też koszty, które musi ponosić dział IT, aby wydajnie dowozić wewnętrzne projekty informatyczne. Chcesz ciąć koszty, a może potrzebujesz dodatkowego wsparcia technologicznego? Idealnym rozwiązaniem będzie outsourcingu IT. Współpracując z Grupą Improve, firmy z Gdańska zyskują solidne wsparcie w opiece programistycznej.

  Software House Gdańsk

  Pozostałe usługi programistyczne – Gdańsk

  Aplikacje, strony, doradztwo – to flagowe usługi, z których kojarzy nas Gdańsk. Software house Improve posiada jednak więcej usług, którymi może wspomóc Twój biznes:

  Obsługa serwerów i rozwiązań w chmurze danych

  Niezależnie od tego, czy korzystasz z infrastruktury lokalnej, czy rozwiązań „w chmurze”, zapewnimy niezawodną opiekę. Dzięki temu Twoja infrastruktura IT zawsze będzie działała na najwyższym poziomie.

  Wdrożenie systemów CRM

  Popraw efektywność sprzedaży i marketingu z systemami CRM. Wdrażamy systemy, które są dostosowane do Twoich specyficznych potrzeb.

  Integracje systemów IT

  Współpracujemy z różnymi platformami i technologiami, aby zapewnić płynność i efektywność operacji biznesowych. Bez względu na to, czy chodzi o integrację CRM, ERP, systemów księgowych czy innych aplikacji biznesowych, nasz zespół zapewnia solidne i niezawodne rozwiązania IT firmom z Gdańska.

  Tworzenie i implementacja modułów e-commerce

  Tworzy i implementuje moduły e-commerce, które pomagają gdańskim firmom sprzedawać online. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z e-commerce, od budowy sklepów internetowych, przez tworzenie niestandardowych modułów, po integrację z systemami płatności i zarządzanie zapasami. Nasz zespół ekspertów e-commerce jest gotowy pomóc Ci zwiększyć swoją sprzedaż online.

  Nasz software house działa w Gdańsku

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się software house rodem z Poznania, ale świadczymy profesjonalne usługi IT dla firm z całego kraju, w tym z Gdańska. Nasza oferta dla firm z Gdańska obejmuje rozwijanie aplikacji dedykowanych, zarówno na Androida, jak i iOS, migracje danych, tworzenie systemów B2B i B2C, programów lojalnościowych, systemów rezerwacji, aplikacji z wyszukiwarką i geolokalizacją, aplikacji REST API, oraz systemów typu multisite.

  Szczególnie cenimy sobie możliwość dostarczania kompleksowych usług e-commerce przez nasz software house. Gdańskie firmy otrzymują kompleksową obsługę – pd projektowania sklepów internetowych, przez integrację z różnorodnymi systemami płatności, CRM, ERP, czy systemami księgowymi, po optymalizację procesów sprzedaży i marketingu.

  Nasza firma programistyczna dostarcza usługi IT dla firm nie tylko z Gdańska, ale z wielu polskich miast:

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Politechnika Bydgoska
  Politechnika Bydgoska

  Nowoczesna strona dla największej i najstarszej państwowej uczelni wyższej w Bydgoszczy.

  Kancelaria Bartkowiak&Kosewski
  Kancelaria Bartkowiak&Kosewski

  Strona internetowa Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnym. Kompleksowe wdrożenie projektu z wykonaniem grafiki, oprogramowaniem.

  O nas

  Software House Gdańsk - Grupa Improve zdjęcie nr 13

  Zawsze stawiamy na jakość i zadowolenie klienta. Nasze usługi są realizowane przez doświadczony zespół specjalistów – programistów, testerów, projektantów UI/UX oraz konsultantów IT. Wszyscy oni stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w branżowych szkoleniach i konferencjach.

  Działalność naszego software house w Gdańsku polega nie tylko na dostarczaniu bezpiecznych aplikacji, ale również na ich ciągłym doskonaleniu i wsparciu. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że inwestycja w usługi informatyczne przyniesie oczekiwane korzyści — zarówno krótko-, jak i długoterminowe.

  Wybierając Grupę IMPROVE, zyskujesz dostęp do kompetencji, technologii i doświadczenia, które pomogą Twojemu biznesowi odnieść sukces w cyfrowym świecie. Jest to gwarancja profesjonalizmu i skuteczności w realizacji najbardziej wymagających projektów.


  Dariusz Masztalerz

  CEO Grupa Improve

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta