Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Strony internetowe WordPress Poznań

  Strony internetowe WordPress Poznań

  Najprostszym rozwiązaniem, na jakim możesz oprzeć swoją stronę internetową jest WordPress. To otwarte oprogramowanie umożliwia tworzenie responsywnych witryn wyświetlających na tradycyjnych komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Jako solidna agencja interaktywna z Poznania, w oparciu o CMS WordPress, projektujemy, tworzymy i wdrażamy strony internetowe — proste, szybkie i łatwe w rozbudowie.

  Dlaczego warto zdecydować się na strony internetowe WordPress? Istnieje wiele powodów, dlaczego wdrożenie WordPress jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojego biznesu:

  • Korzystasz z bardzo dobrze znanej technologii, prostej w obsłudze i umożliwiającej ciągłe modyfikacje. Możesz przez to  elastycznie dopasowywać witryny do aktualnych trendów i oczekiwań rynkowych.
  • Prowadzisz stronę internetową niewiążącą się z dużymi kosztami, umożliwiającą przeprowadzenie kampanii Google Ads czy pozycjonowania i innych form promocji bez zbytniego obciążenia budżetu.
  • Bez problemu rozbudujesz stronę w razie potrzeby lub w łatwy sposób uruchomisz sklep e-commerce dzięki modułowi WooCommerce.

  Strony internetowe WordPress, niezależnie od branży, w jakiej działasz, zdecydowanie mają sens.

  Strony internetowe WordPress Poznań

  Co obejmuje usługa wdrożenia WordPress?

  Zawsze dopasowujemy ofertę do potrzeb klienta. Najczęściej w ramach zaproponowanej usługi wykonujemy:

  • Instalację i wdrożenie strony internetowej opartej na WordPress,
  • Optymalizację WordPress,
  • Pozycjonowanie strony WordPress,

  Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam swobodnie poruszać się po obszarach związanych z tworzeniem stron internetowych opartych o WordPress.

  Strony internetowe WordPress Poznań

  Dostarczamy strony internetowe WordPress z niezbędnymi funkcjonalnościami

  Nasz profesjonalny zespół zadba o to, aby Twoja strona internetowa WordPress zyskała niezbędne funkcjonalności. Nasze witryny, które powstają w oparciu o WordPress są:

  • responsywne,
  • mają intuicyjny system zarządzania treścią,
  • kod źródłowy jest czysty semantyczny,
  • są przyjazne SEO,
  • łatwe w rozbudowie.

  Zapewniamy Ci kompleksowe wsparcie, od wykonania projektu strony internetowej WordPress aż po jej wdrożenie, a następnie kontrolowanie, czy wszystko działa tak, jak powinno. Gwarantujemy, że przyjdzie Ci korzystać ze strony w pełni funkcjonalnej, a także perfekcyjnie działającej pod względem parametrów technicznych.

  Spis treści
  O nas

  Nasz profesjonalny zespół IT oraz programistów zadba o to, aby Twoja strona internetowa WordPress zyskała niezbędne funkcjonalności. Działamy na terenie Poznania i w okolicach. Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy wdrażaniu wielu produktów internetowych. Możesz na nas liczyć.

  Gwarantujemy, że z naszą pomocą uzyskasz funkcjonalną stronę internetową działającą na WordPress. To jednak nie wszystko, co możemy Ci zaproponować. Możesz skorzystać z rozbudowanych usług programistycznych, wdrożeniowych oraz doradztwa IT. Przygotujemy dla Ciebie w pełni funkcjonalne strony internetowe, aplikacje webowe i mobilne. Możemy wykonać pozycjonowanie, projektowanie UX/UI, a także poprowadzić kampanię e-marketingową. Perfekcyjne działania, jakie oferujemy, pozwolą Ci zwiększyć rozpoznawalność marki w sieci.

  Działamy jako profesjonalny software house oraz agencja interaktywna. Wykorzystaj nasze usługi do działalności internetowej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta