Wróć
Sklepy internetowe
Oferta
Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Stworzymy dopasowane do Twoich potrzeb sklepy internetowe WooCommerce, dzięki którym rozwiniesz skrzydła w branży e-commerce. Zadbamy o nowoczesny wygląd, niezbędne funkcjonalności, a także stabilne oprogramowanie.

Grupa IMPROVE gwarantuje najlepszą obsługę, wsparcie techniczne, a także realizację projektu zgodnego z potrzebami Klienta. Wspieramy rozwój zarówno nowych, jak i już działających na rynku przedsiębiorców. Tworzenie sklepów zapewniamy od początku do samego końca, jesteśmy z Tobą na każdym etapie wdrażania. Dzięki nam zyskasz niezbędne funkcjonalności, integrację z systemami zewnętrznymi, a także responsywność.

 

Sklepy internetowe

Dedykowane projektowanie sklepów internetowych

Budowanie sklepów internetowych w oparciu o potrzeby Klienta to standard. Pozwala to realizować cele biznesowe, zdobywać uwagę grupy docelowej, jak i tworzyć silną społeczność wokół oferty.

Projektowanie sklepów internetowych od podstaw

Przygotujemy dedykowany projekt sklepu internetowego, z uwzględnieniem wszystkich sugestii, przy wykorzystaniu najlepszych rozwiązań technologicznych.

Tworzenie sklepów internetowych prostych w obsłudze

Przygotujemy intuicyjny panel zarządzania ułatwiający pracę właścicielom oraz pracownikom. Zarządzanie produktami, wprowadzanie zmian nigdy nie było tak proste.

Niezawodne działania marketingowe

Mając do dyspozycji sklep internetowy WooCommerce masz szansę skutecznie wypromować swoje produkty. Dotrzesz z nimi do szerokiego grona odbiorców.

Prosta prezentacja produktów

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce opieramy na najlepszych zasadach technicznych oraz graficznych, dlatego atrakcyjna prezentacja produktów jest jak najbardziej możliwa.

Sklepy internetowe

Sklep na WordPress. Zaufaj Grupie IMPROVE

Jeżeli chcesz stworzyć skuteczny sklep internetowy, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Rozwiniesz swój biznes, skorzystasz ze wszystkich możliwości, jakie daje branża e-commerce.

Tworzenie strony internetowej sklepu przez Grupę IMPROVE wyróżnia:

 • kompleksowa obsługa,
 • zastosowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb,
 • responsywność,
 • nowoczesna szata graficzna,
 • niezbędne funkcjonalności ułatwiające obsługę,
 • wymagane integracje,
 • bezpieczeństwo ochrony danych.

Sklepy internetowe WooCommerce

Najwięcej zamówień otrzymujemy na tworzenie sklepów WooCommerce. Wtyczka, o którą możemy wzbogacić sklep w WordPress, umożliwia przygotowanie indywidualnego projektu, spełniającego wszystkie oczekiwania Klienta.

Otrzymujesz niezbędne funkcjonalności, atrakcyjnie przygotowaną grafikę oraz intuicyjny panel administracyjny. Tworzenie sklepów WordPress odbywa się wyłącznie na bezpiecznym oprogramowaniu. Unikamy stosowania wielu wtyczek. Stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, a jest nim zdecydowanie WooCommerce. Pozwala na intuicyjną obsługę sklepu i ciągły rozwój platformy sprzedażowej.

Dlaczego potrzebujesz sklepu internetowego?

Najlepszym narzędziem sprzedażowym w obecnych czasach jest sklep online. Nikt go nie zamknie, można prowadzić sprzedaż zawsze i wszędzie. Sklep internetowy WordPress zapewnia niezawodne spełnianie potrzeb wszystkich Klientów. W zamian otrzymujesz:

 • niskie koszty działalności – nie wydajesz pieniędzy na wynajem punktu sprzedaży,
 • nieograniczony asortyment – tworzenie sklepów www jest wymarzoną opcją dla przedsiębiorców chcących oferować szeroki asortyment, bez martwienia się o rozmieszczenie go na półkach,
 • personalizację oferty – możesz dopasować ofertę do aktualnych potrzeb Twoich Klientów,
 • sprzedaż wielokanałową – ogłoszenia o produktach z Twojej oferty możesz zamieszczać w mediach społecznościowych, na forach internetowych czy na aukcjach internetowych,
 • brak ograniczeń terytorialnych – sklep internetowy WordPress umożliwia sprzedaż na terenie całej Polski, a nawet poza granicami kraju. Dotrzesz do szerokiej grupy konsumentów.

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce warto powierzyć Grupie IMPROVE. Zapewniamy wyspecjalizowany zespół z dużym doświadczeniem oraz wiedzą, który ma na swoim koncie już wiele podobnych realizacji. Nadal jednak zachowuje świeżość, dzięki niezliczonym pokładom kreatywności.