Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Sklepy internetowe Poznań

  Sklepy internetowe Poznań

  Jesteśmy poznańską agencją interaktywną i software house. Tworzenie sklepów internetowych opieramy o moduł WooCommerce. Sklepy internetowe WooCommerce pozwalają na  prowadzenie sprzedaży w prosty sposób, niewymagający długiego obcowania z platformą. Ponadto e-commerce oparty o moduł WooCommerece daje wiele możliwości rozwoju. Dzięki otwartemu oprogramowaniu (WorldPress) jest tańszy niż systemy zamknięte.

  Tworzymy sklepy internetowe, dzięki którym rozwiniesz skrzydła w branży e-commerce. Zadbamy o nowoczesny wygląd, niezbędne funkcjonalności, a także stabilne oprogramowanie. Gwarantujemy najlepszą obsługę, wsparcie techniczne, a także realizację projektu zgodnego z indywidualnymi potrzebami klienta. Wspieramy rozwój zarówno nowych, jak i już działających na rynku przedsiębiorców z Poznania i całej Polski. Tworzymy sklepy internetowe od A do Z. Dzięki nam zyskasz niezbędne funkcjonalności, integrację z wieloma systemami, a także opiekę powdrożeniową.

  Nasze sklepy internetowe są przyjazne dla użytkowników i robotów wyszukiwarek.

  Sklepy internetowe Poznań

  Tworzenie sklepów internetowych Poznań — zaufaj Grupie Improve

  Jesteśmy firmą z Poznania i to właśnie w stolicy Wielkopolski realizujemy najwięcej projektów. Nie ograniczamy się jednak jedynie do poznańskich firm. Jeżeli chcesz stworzyć skuteczny sklep internetowy, warto powierzyć to zadanie profesjonalnej agencji interaktywnej Grupa Improve. Z nami skorzystasz ze wszystkich możliwości, jakie daje branża e-commerce.

  Jeżeli chcesz stworzyć skuteczny sklep internetowy, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Rozwiniesz swój biznes, skorzystasz ze wszystkich możliwości, jakie daje branża e-commerce. Grupę IMPROVE wyróżnia:

  • Kompleksowa obsługa — budowanie sklepów internetowych w oparciu o potrzeby klienta to nasz standard. Zależy nam, na długotrwałej relacji. Chcemy rosnąć razem z naszymi klientami.
  • Projektowanie od podstaw — przygotujemy dedykowany projekt sklepu internetowego z uwzględnieniem Twoich sugestii.
  • Zastosowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb — przeanalizujemy, które rozwiązania mogą realnie pomóc Ci rozwijać biznes.
  • Technologia RWD (responsywne strony internetowe) – Twoje strony będą widoczne na wszystkich urządzeniach, zarówno PC, jak i mobilnych.
  • Nowoczesna szata graficzna — opieramy się o atrakcyjnych wizualnie szablonach i rozwiązaniach nawigacyjnych zgodnych z UX i UI.
  • Niezbędne funkcjonalności ułatwiające obsługę — maksymalnie ułatwimy Ci obsługę sklepu poprzez instalacje przyjaznych modułów.
  • CMS WorldPress i moduł WooCommerce – tworzymy sklepy w oparciu o WooCommerce. Moduł umożliwia przygotowanie indywidualnego projektu, spełniającego wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

   

  Sklepy internetowe Poznań

  Sklep WooCommerce – dlaczego warto?

  • WooCommerce to jeden z najszybciej rozwijających się systemów e-commerce. Cieszy się dużą popularnością, ponieważ umożliwia prostą modyfikację pod dowolne wymagania użytkownika.
  • Sklep na WooCommerce można w pełni zintegrować z popularnymi systemami płatniczymi i wysyłkowymi.
  • Masz dostęp do rozbudowanych statystyk sprzedaży, a jednocześnie pełną kontrolę nad funkcjonowaniem sklepu.
  • Sklep internetowy WooCommerce obsługuje się w niezwykle prosty sposób, ponieważ jest bliźniaczo podobny do platformy CMS WordPress. Jeżeli już ją dobrze znasz, sklep na WooCommerce nie przysporzy Ci większych problemów w trakcie obsługi.
  • Tworzenie sklepów WooCommerce to tani sposób na zwiększenie sprzedaży i zyskanie platformy do nowoczesnej prezentacji towarów
  Spis treści

  Dlaczego potrzebujesz sklepu internetowego?

  Nadal nie jesteś pewien, czy sklep internetowy to dobre rozwiązanie? Pamiętaj, że e-commerce to:

  • niskie koszty działalności – nie wydajesz pieniędzy na wynajem punktu sprzedaży,
  • nieograniczony asortyment – tworzenie sklepów www jest wymarzoną opcją dla przedsiębiorców chcących oferować szeroki wachlarz produktów, bez martwienia się o rozmieszczenie go na półkach,
  • personalizacja oferty – możesz dopasować ofertę do aktualnych potrzeb Twoich Klientów,
  • sprzedaż wielokanałową – możesz trafiać do potencjalnych klientów na wielu polach – przez zapytania organiczne, market place’y czy social media,
  • brak ograniczeń terytorialnych – sklep internetowy umożliwia sprzedaż na terenie całej Polski, a nawet poza granicami kraju.
  O nas

  Jeżeli chcesz rozpocząć z nami współpracę, wystarczy się do nas zgłosić. Przedstawimy plan działania, przygotujemy całą koncepcję, dzięki której projektowanie sklepów internetowych przebiegnie szybko i sprawnie. Musisz jednak wiedzieć, że możemy dla Ciebie zrobić o wiele więcej.

  Nasza profesjonalna agencja interaktywna z siedzibą w Poznaniu stworzy nie tylko prosty sklep internetowy WordPress, ale także innowacyjne aplikacje mobilne i webowe, strony internetowe. Poprowadzimy kampanie e-marketingowe, wykonamy projektowanie UX/UI, niezbędne analizy. Możesz liczyć także na pełne doradztwo IT w Poznaniu i okolicach. Z nami skorzystasz ze wszystkich możliwości, jakie daje branża e-commerce.

  Oferujemy tworzenie sklepów internetowych w Poznaniu i okolicach. Zapewniamy, że ich obsługa jest bardzo prosta, ale jeżeli potrzebujesz pomocy, możesz skorzystać także z wielu usług informatycznych dostępnych w naszej ofercie.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta