Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Sklepy internetowe

  Sklepy internetowe

  Budowanie sklepów internetowych z uwzględnieniem modułu WooCommerce umożliwia stworzenie zarówno prostych, jak i zaawansowanych platform sprzedażowych. Sklepy internetowe WooCommerce pozwalają na  prowadzenie sprzedaży w prosty sposób, niewymagający długiego obcowania z platformą. Ponadto sklep na WooCommerce daje wiele możliwości rozwoju dzięki otwartemu oprogramowaniu i jest tańszy niż systemy zamknięte.

  Tworzymy sklepy internetowe WooCommerce, dzięki którym rozwiniesz skrzydła w branży e-commerce. Zadbamy o nowoczesny wygląd, niezbędne funkcjonalności, a także stabilne oprogramowanie. Gwarantujemy najlepszą obsługę, wsparcie techniczne, a także realizację projektu zgodnego z indywidualnymi potrzebami klienta. Wspieramy rozwój zarówno nowych, jak i już działających na rynku przedsiębiorców z Poznania i całej Polski. Tworzymy sklepu od A do Z. Dzięki nam zyskasz niezbędne funkcjonalności, integrację z wieloma systemami, a także opiekę powdrożeniową.

  Oferujemy tworzenie sklepów internetowych, z których obsługą poradzisz sobie bez większych trudności. Są przyjazne dla użytkowników i robotów wyszukiwarek.

  Sklepy internetowe

  Sklepy internetowe Poznań — zaufaj Grupie Improve

  Jesteśmy firmą z Poznania i to właśnie w stolicy Wielkopolski realizujemy najwięcej projektów. Nie ograniczamy się jednak jedynie do poznańskich firm. Jeżeli chcesz stworzyć skuteczny sklep internetowy, warto powierzyć to zadanie profesjonalnej agencji interaktywnej Grupa Improve. Z nami skorzystasz ze wszystkich możliwości, jakie daje branża e-commerce.

  Jeżeli chcesz stworzyć skuteczny sklep internetowy, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Rozwiniesz swój biznes, skorzystasz ze wszystkich możliwości, jakie daje branża e-commerce. Grupę IMPROVE wyróżnia:

  • Kompleksowa obsługa — budowanie sklepów internetowych w oparciu o potrzeby klienta to nasz standard. Zależy nam, na długotrwałej relacji. Chcemy rosnąć razem z naszymi klientami.
  • Projektowanie od podstaw — przygotujemy dedykowany projekt sklepu internetowego z uwzględnieniem Twoich sugestii.
  • Zastosowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb — przeanalizujemy, które rozwiązania mogą realnie pomóc Ci rozwijać biznes.
  • Technologia RWD (responsywne strony internetowe) – Twoje strony będą widoczne na wszystkich urządzeniach, zarówno PC, jak i mobilnych.
  • Nowoczesna szata graficzna — opieramy się o atrakcyjnych wizualnie szablonach i rozwiązaniach nawigacyjnych zgodnych z UX i UI.
  • Niezbędne funkcjonalności ułatwiające obsługę — maksymalnie ułatwimy Ci obsługę sklepu poprzez instalacje przyjaznych modułów.
  • CMS WorldPress i moduł WooCommerce – tworzymy sklepy w oparciu o WooCommerce. Moduł umożliwia przygotowanie indywidualnego projektu, spełniającego wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

   

  Sklepy internetowe

  WooCommerce z Improve – dlaczego warto?

  • WooCommerce to jeden z najszybciej rozwijających się systemów e-commerce. Cieszy się dużą popularnością, ponieważ umożliwia prostą modyfikację pod dowolne wymagania użytkownika.
  • Sklep na WooCommerce można w pełni zintegrować z popularnymi systemami płatniczymi i wysyłkowymi.
  • Masz dostęp do rozbudowanych statystyk sprzedaży, a jednocześnie pełną kontrolę nad funkcjonowaniem sklepu.
  • Sklep internetowy WooCommerce obsługuje się w niezwykle prosty sposób, ponieważ jest bliźniaczo podobny do platformy CMS WordPress. Jeżeli już ją dobrze znasz, sklep na WooCommerce nie przysporzy Ci większych problemów w trakcie obsługi.
  • Tworzenie sklepów WooCommerce to tani sposób na zwiększenie sprzedaży i zyskanie platformy do nowoczesnej prezentacji towarów
  Spis treści

  Dlaczego potrzebujesz sklepu internetowego?

  Nadal nie jesteś pewien, czy sklep internetowy to dobre rozwiązanie? Pamiętaj, że e-commerce to:

  • niskie koszty działalności – nie wydajesz pieniędzy na wynajem punktu sprzedaży,
  • nieograniczony asortyment – tworzenie sklepów www jest wymarzoną opcją dla przedsiębiorców chcących oferować szeroki wachlarz produktów, bez martwienia się o rozmieszczenie go na półkach,
  • personalizacja oferty – możesz dopasować ofertę do aktualnych potrzeb Twoich Klientów,
  • sprzedaż wielokanałową – możesz trafiać do potencjalnych klientów na wielu polach – przez zapytania organiczne, market place’y czy social media,
  • brak ograniczeń terytorialnych – sklep internetowy umożliwia sprzedaż na terenie całej Polski, a nawet poza granicami kraju.
  O nas

  Jesteśmy firmą z Poznania. To właśnie w stolicy województwa wielkopolskiego realizujemy najwięcej projektów, wśród których znajdują się sklepy WooCommerce. Jeżeli chcesz rozpocząć z nami współpracę, wystarczy się do nas zgłosić. Przedstawimy plan działania, przygotujemy całą koncepcję, dzięki której projektowanie sklepów internetowych przebiegnie szybko i sprawnie. Musisz jednak wiedzieć, że możemy dla Ciebie zrobić o wiele więcej.

  Nasza profesjonalna agencja interaktywna z siedzibą w Poznaniu stworzy nie tylko prosty sklep internetowy WordPress, ale także innowacyjne aplikacje mobilne i webowe, strony internetowe. Poprowadzimy kampanie e-marketingowe, wykonamy projektowanie UX/UI, niezbędne analizy. Możesz liczyć także na pełne doradztwo IT w Poznaniu i okolicach. Z nami skorzystasz ze wszystkich możliwości, jakie daje branża e-commerce.

  Oferujemy tworzenie sklepów internetowych w Poznaniu i okolicach. Zapewniamy, że ich obsługa jest bardzo prosta, ale jeżeli potrzebujesz pomocy, możesz skorzystać także z wielu usług informatycznych dostępnych w naszej ofercie.