Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Wsparcie powdrożeniowe

  Wsparcie powdrożeniowe

  Finalizujemy projekt strony lub aplikacji internetowej. I co dalej? Nadal z Tobą współpracujemy, jeżeli tylko tego potrzebujesz. Posiadamy wsparcie powdrożeniowe, dzięki któremu możesz liczyć na pełną opiekę i czuwanie nad przygotowanymi projektami. Mogą to być aplikacje, strony internetowe, integracje modułów e-commerce. Czuwamy nad poprawnym rozwojem wdrożonych projektów, w celu uniknięcia błędów mogących wpłynąć na Twoją działalność w sieci.

  Wsparcie powdrożeniowe

  Opieka powdrożeniowa nad aplikacjami i stronami www

  Wsparcie techniczne, jakiego udzielamy, sprawia, że możesz liczyć na stabilne działanie strony lub aplikacji. Zapewnimy nieprzerwaną pracę, zminimalizujemy do minimum ewentualne problemy w działaniu, a także ekspresowo usuniemy usterki. Ponadto, jeżeli będziesz tego potrzebował, rozbudujemy projekt pod nowe wymagania.  Wiemy, jak sprawnie poruszać się po kodzie.

  Wsparcie powdrożeniowe

  Co zyskujesz korzystając ze wsparcia powdrożeniowego z IMPROVE?

  • Niezawodne działania każdego wdrażanego systemu,
  • Szybkie reagowanie na ewentualne nieprawidłowości,
  • Stabilny system,
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów,
  • Doradztwo i konsultacje,

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, która obejmuje między innymi migracje danych, opiekę nad stroną internetową oraz wszelkie inne działania mające na celu zapewnienie produktom IT bezpiecznego i stabilnego funkcjonowania.

  Spis treści
  O nas

  Działamy jako profesjonalny software house w Poznaniu, ale w zakresie naszych usług znajdują się także typowe dla agencji interaktywnej realizacje. Od podstaw tworzymy aplikacje internetowe, strony internetowe, wykonujemy integracje modułów e-commerce, migracje danych, przeprowadzamy skuteczne pozycjonowanie. Prowadzimy angażujące kampanie e-marketingowe, a także realizujemy wysokiej jakości treści uzupełniające produkty internetowe.

  Nasze działania w Poznaniu są kompleksowe, profesjonalne i indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Potrzebna jest Ci migracja strony? A być może administracja i opieka nad stroną internetową? Żaden problem. Każdą z tych usług z wielką przyjemnością dla Ciebie wykonamy, niezależnie czy jesteś z Poznania. Gwarantujemy pełne wsparcie powdrożeniowe, a także wsparcie techniczne dla wszystkich klientów z Poznania, którzy zdecydowali się u nas złożyć zamówienie na produkty internetowe. Opieka nad stroną internetową to dodatek, z którego możesz w każdej chwili skorzystać.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta