Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Wsparcie powdrożeniowe

  Wsparcie powdrożeniowe

  Finalizujemy projekt strony lub aplikacji internetowej. I co dalej? Nadal z Tobą współpracujemy, jeżeli tylko tego potrzebujesz. Posiadamy wsparcie powdrożeniowe, dzięki któremu możesz liczyć na pełną opiekę i czuwanie nad przygotowanymi projektami. Mogą to być aplikacje, strony internetowe, integracje modułów e-commerce. Czuwamy nad poprawnym rozwojem wdrożonych projektów, w celu uniknięcia błędów mogących wpłynąć na Twoją działalność w sieci.

  Wsparcie powdrożeniowe

  Opieka powdrożeniowa nad aplikacjami i stronami www

  Wsparcie techniczne, jakiego udzielamy, sprawia, że możesz liczyć na stabilne działanie strony lub aplikacji. Zapewnimy nieprzerwaną pracę, zminimalizujemy do minimum ewentualne problemy w działaniu, a także ekspresowo usuniemy usterki. Ponadto, jeżeli będziesz tego potrzebował, rozbudujemy projekt pod nowe wymagania.  Wiemy, jak sprawnie poruszać się po kodzie.

  Wsparcie powdrożeniowe

  Co zyskujesz korzystając ze wsparcia powdrożeniowego z IMPROVE?

  • Niezawodne działania każdego wdrażanego systemu,
  • Szybkie reagowanie na ewentualne nieprawidłowości,
  • Stabilny system,
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów,
  • Doradztwo i konsultacje,

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, która obejmuje między innymi migracje danych, opiekę nad stroną internetową oraz wszelkie inne działania mające na celu zapewnienie produktom IT bezpiecznego i stabilnego funkcjonowania.

  Spis treści
  O nas

  Działamy jako profesjonalny software house w Poznaniu, ale w zakresie naszych usług znajdują się także typowe dla agencji interaktywnej realizacje. Od podstaw tworzymy aplikacje internetowe, strony internetowe, wykonujemy integracje modułów e-commerce, migracje danych, przeprowadzamy skuteczne pozycjonowanie. Prowadzimy angażujące kampanie e-marketingowe, a także realizujemy wysokiej jakości treści uzupełniające produkty internetowe.

  Nasze działania w Poznaniu są kompleksowe, profesjonalne i indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Potrzebna jest Ci migracja strony? A być może administracja i opieka nad stroną internetową? Żaden problem. Każdą z tych usług z wielką przyjemnością dla Ciebie wykonamy, niezależnie czy jesteś z Poznania. Gwarantujemy pełne wsparcie powdrożeniowe, a także wsparcie techniczne dla wszystkich klientów z Poznania, którzy zdecydowali się u nas złożyć zamówienie na produkty internetowe. Opieka nad stroną internetową to dodatek, z którego możesz w każdej chwili skorzystać.