Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań

Nasze realizacje

Nasze portfolio stron internetowych, sklepów internetowych oraz aplikacji mobilnych jest bardzo szerokie. Poznaj nasze możliwości!

Software House Grupa IMPROVE to sprawdzona marka do zadań specjalnych. Nie boimy się trudnych wyzwań, budujemy niezawodne strategie, dzięki którym nasi Klienci mogą umacniać swoją pozycję w sieci. Stosujemy nowoczesne technologie i wykorzystujemy wiedzę oraz doświadczenie najlepszych specjalistów z branży.

Zapoznając się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, możesz samodzielnie przekonać się, jak działamy i co możemy dla Ciebie zrobić.

Realizujemy nowoczesne aplikacje mobilne, a portfolio sklepów internetowych pokazuje, z jak fantastycznymi platformami sprzedażowymi nawiązaliśmy współpracę. Warto zaufać naszej wiedzy, doświadczeniu, a także obeznaniu w świecie innowacyjnych technologii.

Zobacz nasze portfolio aplikacji oraz inne realizacje, a podejmiesz jedyną słuszną decyzję: rozpoczęcie współpracy właśnie z nami!

  Proplan
  01
  Proplan

  Grupa Improve zajmowała się oprogramowaniem serwisu dla hiszpańskiej firmy Proplan. W zakresie pracy było wykonanie warstwy frontendowej i backendowej. W aplikacji został wdrożony multisiting oraz strona jest w pełni RWD.

  Grupa RTC
  02
  Grupa RTC

  Strona internetowa dla Grupy dostarczającej usługi magazynowe dla klientów biznesowych. Grupa Improve kompleksowo wdrażała stronę od zaprojektowania grafiki przez oprogramowanie i wdrożenie na serwer klienta.

  Kwiaty u Róży
  03
  Kwiaty u Róży

  Strona internetowa dla kwiaciarni w Poznaniu. Grupa Improve zajmowała się kompleksowym wdrożeniem projektu od zaprojektowania grafiki przez oprogramowanie i wdrożenie na serwer klienta.

  Raport re-commerce
  04
  Raport re-commerce

  Grupa Improve zrealizowała projekt Raportu dla Spółki OLX. Rozbudowany OnePage, który prezentuje dane spółki został oprogramowany i wdrożony na serwer klienta. Adres strony: raport-recommerce.pl

  Get to hikes
  05
  Get to hikes

  Dedykowana aplikacja internetowa dla klienta z Portugalii wraz z aplikacją do skanowania biletów w formie QRcode. Zajmowaliśmy się zaprojektowanie koncepcji, grafiki, oprogramowaniem oraz wdrożeniem na serwer klienta.

  Helvetic
  06
  Helvetic

  Strona internetowa dla spółki Ciech SA dotycząca produktu Halvetic. Strona wykonana jest w wielu wersjach językowych. Grupa Improve zajmowała się kompleksowym wdrożeniem strony dla klienta.

  CIECH Agro
  07
  CIECH Agro

  Serwis internetowy dla spółki akcyjnej Ciech. Aplikacja z geolokalizacją podpowiadająca najbliższych dystrybutorów oraz oddziały produktów klienta.

  Invento
  08
  Invento

  Strona  internetowa prezentująca katalog produktowy dla spółki Tiptopol. Kompleksowe wdrożenie od zaprojektowania grafiki, oprogramowanie i kompleksowe wdrożenie na serwer klienta.

  Hilki
  09
  Hilki

  Strona internetowa linii produktowej Hilki wykonana dla marki Formeds. Zajmowaliśmy się projektowanie UX, oprogramowaniem oraz kompleksowym wdrożeniem na serwer klienta.

  Kancelaria Bartkowiak&Kosewski
  10
  Kancelaria Bartkowiak&Kosewski

  Strona internetowa Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnym. Kompleksowe wdrożenie projektu z wykonaniem grafiki, oprogramowaniem.

  Prenacaps
  11
  Prenacaps

  Katalog produktów dla marki Formeds. Kompleksowe wdrożenie serwisu od grafiki przez programowanie i wdrożenie na serwer.

  Politechnika Bydgoska
  12
  Politechnika Bydgoska

  Nowoczesna strona dla największej i najstarszej państwowej uczelni wyższej w Bydgoszczy.

  Przychodnie Lekarskie Świat Zdrowia
  13
  Przychodnie Lekarskie Świat Zdrowia

  Angażująca strona internetowa dla osób dbających o swoje zdrowie, pragnących skorzystać z profesjonalnej porady medycznej.

  Serwis Dotuje.pl
  14
  Serwis Dotuje.pl

  Pomaganie jest modne. Z wielką przyjemnością zrealizowaliśmy i nadal rozwijamy serwis promujący pomoc przy realizacji marzeń i zbieraniu funduszy.

  Serwis dlamagazynu.pl
  15
  Serwis dlamagazynu.pl

  Strona i sklep internetowy dedykowane dla właścicieli magazynów poszukujących wysokiej jakości wyposażenia.

  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego
  16
  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego

  Pasja, emocje, sport to główne filary, na których zbudowaliśmy stronę internetową dla Polskiego Związku Jeździeckiego.

  Serwis miejscapaletowe.pl
  17
  Serwis miejscapaletowe.pl

  Platforma, która umożliwia wynajęcie wolnego miejsca magazynowego czy paletowego. Intuicyjna wyszukiwarka ułatwia pozyskiwanie niezbędnych informacji.

  Konferencja.aptekarska.pl
  18
  Konferencja.aptekarska.pl

  Strona dostarczająca informacji o I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Aptekarskiej Szkoły Zarządzania

  Serwis amrack.pl
  19
  Serwis amrack.pl

  Strona przedstawiająca ofertę firmy zajmującej się sprzedażą regałów i wyposażenia magazynowego. Przejrzysty dostęp do całej oferty.

  Serwis CM Insider
  20
  Serwis CM Insider

  Biznes, marketing i komunikacja na jednej platformie ze szczegółowym dostępem do najświeższych nowinek wpływających na rozwój globalnej reklamy.

  Podologiahelp.pl
  21
  Podologiahelp.pl

  Diagnostyka leczenia chorób stóp i paznokci opakowana w nowoczesną, wypełnioną praktycznymi informacjami stronę internetową.

  Iglessydopena.pl
  22
  Iglessydopena.pl

  Strona dostarczająca informacji na temat igieł do penów insulinowych. Bogata baza wiedzy o zastosowaniu sterylnych narzędzi niezbędnych w cukrzycy.

  Primodc.pl
  23
  Primodc.pl

  Strona internetowa dla firmy windykacyjnej pomagającej uzyskać niezależność i płynność finansową, świadcząca usługi z zakresu doradztwa podatkowego.

  newdentclinic.pl
  24
  newdentclinic.pl

  Przyjemne doświadczenia nie tylko po kontakcie z dentystą, ale już w momencie zapoznawania się z ofertą najlepszego gabinetu dentystycznego w Poznaniu.

  guberhouse.pl
  25
  guberhouse.pl

  Strona internetowa dla firmy deweloperskiej tworzącej osiedla oraz budującej domy jednorodzinne. Ważnym działem na stronie są realizacje.

  sala-lacerta.pl
  26
  sala-lacerta.pl

  Prezentacja pięknej sali bankietowej, na której można wyprawić wyjątkowe przyjęcia okolicznościowe. Dużo zdjęć i aktualna prezentacja menu.

  focusphoto.pl
  27
  focusphoto.pl

  Strona internetowa dla studia fotografii reklamowej wraz z rozbudowanym portfolio prezentującym najlepsze projekty.