Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań

Nasze realizacje

Nasze portfolio stron internetowych, sklepów internetowych oraz aplikacji mobilnych jest bardzo szerokie. Poznaj nasze możliwości!

Software House Grupa IMPROVE to sprawdzona marka do zadań specjalnych. Nie boimy się trudnych wyzwań, budujemy niezawodne strategie, dzięki którym nasi Klienci mogą umacniać swoją pozycję w sieci. Stosujemy nowoczesne technologie i wykorzystujemy wiedzę oraz doświadczenie najlepszych specjalistów z branży.

Zapoznając się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, możesz samodzielnie przekonać się, jak działamy i co możemy dla Ciebie zrobić.

Realizujemy nowoczesne aplikacje mobilne, a portfolio sklepów internetowych pokazuje, z jak fantastycznymi platformami sprzedażowymi nawiązaliśmy współpracę. Warto zaufać naszej wiedzy, doświadczeniu, a także obeznaniu w świecie innowacyjnych technologii.

Zobacz nasze portfolio aplikacji oraz inne realizacje, a podejmiesz jedyną słuszną decyzję: rozpoczęcie współpracy właśnie z nami!

  Pacjenci Jutra
  01
  Pacjenci Jutra

  Strona multisite dla spółki zajmującej się badaniami klinicznymi. W zakres prac wchodziło pełne oprogramowanie i wdrożenie na serwer klienta. Adres strony: pacjencijutra.pl. Srrona w trzech wersjach językowych.

  Kapadi
  02
  Kapadi

  Strona internetowa dla spółki z USA. Strona w pełni responsywana i dostosowana pod urządzenia mobilne. Grupa Improve odpowiadała za kompleksowe wdrożenie projektu. Adres strony: kapadi.com

  Weranda
  03
  Weranda

  Grupa Improve zajmowała się przeniesieniem i migracją strony między serwerami oraz przyśpieszeniem strony i dostosowaniem i optymalizacją pod wyszukiwarkę Google. Stała współpraca przy aktualizacjach i utrzymaniu strony.

  Humaneva
  04
  Humaneva

  Strona internetowa dla Spółki Akcyjnej zajmującej się badaniami klicznymi. Grupa Improve zajmowała się wykonaniem kompleksowym projektu od oprogramowania po wdrożenie na serwer. Adres strony humaneva.com

  Qemetica Agro
  05
  Qemetica Agro

  Serwis internetowy dla spółki akcyjnej Ciech. Aplikacja z geolokalizacją podpowiadająca najbliższych dystrybutorów oraz oddziały produktów klienta.

  Grupa RTC
  06
  Grupa RTC

  Strona internetowa dla Grupy dostarczającej usługi magazynowe dla klientów biznesowych. Grupa Improve kompleksowo wdrażała stronę od zaprojektowania grafiki przez oprogramowanie i wdrożenie na serwer klienta.

  Get to hikes
  07
  Get to hikes

  Dedykowana aplikacja internetowa dla klienta z Portugalii wraz z aplikacją do skanowania biletów w formie QRcode. Zajmowaliśmy się zaprojektowanie koncepcji, grafiki, oprogramowaniem oraz wdrożeniem na serwer klienta.

  Raport re-commerce
  08
  Raport re-commerce

  Grupa Improve zrealizowała projekt Raportu dla Spółki OLX. Rozbudowany OnePage, który prezentuje dane spółki został oprogramowany i wdrożony na serwer klienta. Adres strony: raport-recommerce.pl

  Politechnika Bydgoska
  09
  Politechnika Bydgoska

  Nowoczesna strona dla największej i najstarszej państwowej uczelni wyższej w Bydgoszczy.

  Proplan
  10
  Proplan

  Grupa Improve zajmowała się oprogramowaniem serwisu dla hiszpańskiej firmy Proplan. W zakresie pracy było wykonanie warstwy frontendowej i backendowej. W aplikacji został wdrożony multisiting oraz strona jest w pełni RWD.

  Helvetic
  11
  Helvetic

  Strona internetowa dla spółki Ciech SA dotycząca produktu Halvetic. Strona wykonana jest w wielu wersjach językowych. Grupa Improve zajmowała się kompleksowym wdrożeniem strony dla klienta.

  Invento
  12
  Invento

  Strona  internetowa prezentująca katalog produktowy dla spółki Tiptopol. Kompleksowe wdrożenie od zaprojektowania grafiki, oprogramowanie i kompleksowe wdrożenie na serwer klienta.

  Kwiaty u Róży
  13
  Kwiaty u Róży

  Strona internetowa dla kwiaciarni w Poznaniu. Grupa Improve zajmowała się kompleksowym wdrożeniem projektu od zaprojektowania grafiki przez oprogramowanie i wdrożenie na serwer klienta.

  Hilki
  14
  Hilki

  Strona internetowa linii produktowej Hilki wykonana dla marki Formeds. Zajmowaliśmy się projektowanie UX, oprogramowaniem oraz kompleksowym wdrożeniem na serwer klienta.

  Kancelaria Bartkowiak&Kosewski
  15
  Kancelaria Bartkowiak&Kosewski

  Strona internetowa Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnym. Kompleksowe wdrożenie projektu z wykonaniem grafiki, oprogramowaniem.

  Prenacaps
  16
  Prenacaps

  Katalog produktów dla marki Formeds. Kompleksowe wdrożenie serwisu od grafiki przez programowanie i wdrożenie na serwer.

  Serwis Dotuje.pl
  17
  Serwis Dotuje.pl

  Pomaganie jest modne. Z wielką przyjemnością zrealizowaliśmy i nadal rozwijamy serwis promujący pomoc przy realizacji marzeń i zbieraniu funduszy.

  Serwis dlamagazynu.pl
  18
  Serwis dlamagazynu.pl

  Strona i sklep internetowy dedykowane dla właścicieli magazynów poszukujących wysokiej jakości wyposażenia.

  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego
  19
  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego

  Pasja, emocje, sport to główne filary, na których zbudowaliśmy stronę internetową dla Polskiego Związku Jeździeckiego.

  Serwis miejscapaletowe.pl
  20
  Serwis miejscapaletowe.pl

  Platforma, która umożliwia wynajęcie wolnego miejsca magazynowego czy paletowego. Intuicyjna wyszukiwarka ułatwia pozyskiwanie niezbędnych informacji.

  Serwis amrack.pl
  21
  Serwis amrack.pl

  Strona przedstawiająca ofertę firmy zajmującej się sprzedażą regałów i wyposażenia magazynowego. Przejrzysty dostęp do całej oferty.

  Serwis CM Insider
  22
  Serwis CM Insider

  Biznes, marketing i komunikacja na jednej platformie ze szczegółowym dostępem do najświeższych nowinek wpływających na rozwój globalnej reklamy.

  Podologiahelp.pl
  23
  Podologiahelp.pl

  Diagnostyka leczenia chorób stóp i paznokci opakowana w nowoczesną, wypełnioną praktycznymi informacjami stronę internetową.

  Iglessydopena.pl
  24
  Iglessydopena.pl

  Strona dostarczająca informacji na temat igieł do penów insulinowych. Bogata baza wiedzy o zastosowaniu sterylnych narzędzi niezbędnych w cukrzycy.

  Primodc.pl
  25
  Primodc.pl

  Strona internetowa dla firmy windykacyjnej pomagającej uzyskać niezależność i płynność finansową, świadcząca usługi z zakresu doradztwa podatkowego.

  newdentclinic.pl
  26
  newdentclinic.pl

  Przyjemne doświadczenia nie tylko po kontakcie z dentystą, ale już w momencie zapoznawania się z ofertą najlepszego gabinetu dentystycznego w Poznaniu.

  guberhouse.pl
  27
  guberhouse.pl

  Strona internetowa dla firmy deweloperskiej tworzącej osiedla oraz budującej domy jednorodzinne. Ważnym działem na stronie są realizacje.

  focusphoto.pl
  28
  focusphoto.pl

  Strona internetowa dla studia fotografii reklamowej wraz z rozbudowanym portfolio prezentującym najlepsze projekty.

  Umyj nagrobek
  29
  Umyj nagrobek

  Strona internetowa dla firmy zajmującej się pielęgnacja nagrobków. W zakresie naszych prac było: zaprojektowanie grafiki, loga, oprogramowanie oraz wdrożenie na serwer klienta.