Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Firma programistyczna Poznań

  Firma programistyczna Poznań

  Jesteśmy firmą programistyczną z Poznania. Działamy jako poznański Software House specjalizujący się w obsłudze informatycznej i tworzeniu nowoczesnych aplikacji internetowych i mobilnych. Oferujemy szeroki wachlarz usług informatycznych dla firm z Poznania i całej Polski. Tworzymy aplikacje internetowe oraz mobilne, które zapewnią widoczność Twojemu biznesowi wśród szerokiego grona Klientów.

  Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia programistycznego? Jeżeli jesteś z Poznania lub okolic możemy spotkać się w siedzibie naszej firmy, dowolnym wskazanym przez Ciebie miejscu lub online. Przygotujemy ofertę, dzięki której wypromujesz swoją markę i pokażesz się klientom z najlepszej strony. Jeżeli chcesz zdobyć nowych Klientów, rozwinąć swoją działalność internetową oraz zyskać narzędzia do promowania usług i produktów zapraszamy do kontaktu.

  Działalność naszej poznańskiej firmy programistycznej wyróżnia stabilna pozycja na lokalnym rynku. Możemy pochwalić się zgranym zespołem wysokiej klasy specjalistami, a także portfolio wypełnionym klientami z wielu branż. Pozytywne rekomendacje potwierdzające naszą skuteczność, doświadczenie oraz wiedzę. Wszystkim naszym działaniom towarzyszy pasja oraz pełne zaangażowanie.

  Firma programistyczna Poznań

  Co oferuje nasz poznański Software House?

  Aby zaistnieć w sieci, trzeba korzystać z wielu kanałów komunikacji, a także narzędzi. Nasz poznański Software House wyposaży Cię we wszystko, co niezbędne do zyskania rozpoznawalności w sieci. Przygotujemy dedykowane aplikacje internetowe oraz mobilne, responsywne strony internetowe, a nasza agencja interaktywna zaplanuje strategie marketingową dla rozwoju Twojej firmy w sieci. Wykonamy pozycjonowanie, a także opracujemy angażującą kampanię reklamową. Z nami zbudujesz świadomą markę i trafisz z ofertą do szerokiego grona odbiorców. Nasza oferta zawiera:

  • Projektowanie aplikacji biznesowych, aktywna współpraca z działem sprzedaży i marketingu w celu prawidłowej promocji produktów i usług.
  • Usługi programistyczne wykorzystujące wszystkie możliwości techniczne działające na korzyść Twojego biznesu.
  • Obsługa informatyczna pozwalająca na zbudowanie przyjaznego dla Klientów środowiska, w którym bezpiecznie mogą skorzystać z Twoich produktów i usług.

  Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje potrzeby i cele biznesowe, a Grupa Improve zadba o przygotowanie dedykowanych narzędzi promocyjnych, dzięki którym trafisz z ofertą do szerokiego grona odbiorców.

   

   

  Firma programistyczna Poznań

  Firma programistyczna z Poznania, której warto zaufać

  Poznań jest główną siedzibą naszej działalności. To tu wszystko się zaczęło. Zdobyliśmy pierwszych Klientów, rozwinęliśmy działalność, zyskaliśmy zaufanie. Pokazaliśmy, że nasze usługi informatyczne dla firm są po prostu najlepsze. Wartościami, dzięki którym nasz poznański Software House jest tak doceniany przez Klientów, są:

  • budowanie wieloletnich relacji, dzięki którym możemy przygotowywać produkty angażujące, spełniające realne oczekiwania Klientów,
  • zaufanie – bez niego trudno jest mówić o długofalowej współpracy. Powierzając nam tworzenie aplikacji, pracujesz na sukces swojej firmy,
  • praca zespołowa — tworzenie aplikacji na zamówienie to wieloetapowy proces, w którym biorą udział programiści, specjaliści UX/UI, copywriterzy oraz wielu innych ekspertów. Nasz Software House współpracuje z najlepszymi,
  • przejrzysta komunikacja – nie owijamy w bawełnę, mówimy jak jest. Przedstawiamy jasne warunki współpracy, informujemy zarówno o potencjalnych efektach, jak i możliwych zagrożeniach,
  • stawiamy na rozwój — projektowanie aplikacji wymaga aktualnej wiedzy, podążania za trendami. Ciągle szkolimy się, wyszukujemy nowe metody postępowania.
  Spis treści

  Usługi programistyczne, które pomogą Twojej firmie rosnąć

  Działania naszych specjalistów przyczynią się do zwiększenia sprzedaży Twoich produktów i usług.

  Aplikacje internetowe i mobilne

  Aplikacje webowe oraz aplikacje mobilne pomogą dotrzeć z ofertą do szerokiego grona klientów, przyczynią się do zdobycia ich zaufania oraz zaprezentowania oferty z jak najlepszej strony.

  SEO i marketing internetowy

  Dzięki usługom e-marketingowym, takim jak pozycjonowanie stron (SEO), twoja marka będzie rozpoznawalna zarówno w Poznaniu, jak i w innych regionach Polski. Zadbamy o pozycjonowanie lokalne, jak i ogólnokrajowe.

  Responsywne strony internetowe

  Świadczymy usługi programistyczne niezbędne do przygotowania responsywnej strony internetowej mającej dużą siłę przekazu. Zbudujemy sklep internetowy przyjazny użytkownikom.

  O nas

  Prowadzimy software house w Poznaniu, który działa nieprzerwanie od 2013 roku. Proponujemy innowacyjne rozwiązania programistyczne, takie jak aplikacje internetowe, strony internetowe, pozycjonowanie, prowadzenie kampanii Google Ads, analizy, audyty. Z naszą pomocą masz możliwość zbudowania pozytywnego wizerunki swojej marki w sieci.

  Bazując na wiedzy i doświadczeniu, jakie posiadamy, możemy zaoferować najlepsze usługi informatyczne dla firm z Poznania i wielu innych miast. Indywidualne podejście do potrzeb klienta pozwala nam wyczuć, jakie aplikacje webowe są w stanie sprostać jego oczekiwaniom. Oferujemy unikalne, oparte na dedykowanych grafikach i schematach usługi programistyczne w Poznaniu. Chcemy tworzyć trwałe relacje z klientami, przyczyniać się do budowania ich pozytywnego wizerunku w sieci i ciągłego rozwoju. Działamy również jak agencja interaktywna.

  Nasza firma programistyczna z Poznania wyróżnia się dyspozycyjnością, zaangażowanym zespołem, realizacją każdego projektu do końca oraz elastycznym podejściem do potrzeb klienta.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta