Wróć
Strony internetowe
Oferta
Strony internetowe

Strony internetowe

Specjalizujemy się w realizacji wysokiej jakości, nowoczesnych stron internetowych przy wykorzystaniu CMS WordPress. Na swoim koncie mamy wiele interesujących realizacji, które są bezpieczne, intuicyjne oraz atrakcyjne pod względem wizualnym.

Budowa stron internetowych opiera się na wielu zaawansowanych procesach, a kluczem jest odpowiednie wdrożenie zgodne z zasadami. Projekt realizujemy od początku do końca, możesz na nas liczyć w każdym aspekcie funkcjonowania strony www.

Strony internetowe

Tworzymy strony internetowe różnych typów

Projektujemy witryny dla małych, średnich i dużych firm z różnych branż. Możesz mieć pewność, że stworzymy w pełni przystosowaną do Twoich potrzeb stronę internetową.

Strony usługowe

Tworzenie i pozycjonowanie stron www promujących konkretne usługi m.in. księgowe, remontowe, kosmetyczne.

Strony wizytówkowe

Tworzymy proste i unikalne strony wizytówkowe przedstawiające w szybki sposób Twoją ofertę.

Sklepy internetowe

Z naszą pomocą otworzysz sklep online, dzięki któremu zapewnisz sobie wysokie wyniki sprzedaży.

Serwisy internetowe

Przygotujemy rozbudowane portale oferujące dostęp do wielu treści. Serwisy są funkcjonalne i angażują internautów w dzielenie się opiniami.

Strony One Page

Cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na wydajność i prostotę.

Strony internetowe

Zobacz, jak przebiega tworzenie strony z Grupą IMPROVE

  1. Analiza potrzeb Twojego biznesu – poznając oczekiwania Klienta, możemy dopasować optymalne rozwiązania mające rację bytu w jego branży.
  2. Wstępne założenia – opracowujemy kwestie technologiczne, funkcjonalne, a także aspekty wizualne strony internetowej.
  3. Przygotowanie projektu graficznego i pierwsze wizualizacje – nasi specjaliści rozpoczynają projektowanie strony, realizują projekt graficzny, dopasowują zarys do Twoich potrzeb i oczekiwań.
  4. Prace programistyczne – etap przekształcania projektu graficznego w pełni funkcjonującą stronę internetową opartą na CMS WordPress.
  5. Testy i optymalizacje – przed pełnym udostępnieniem internautom, strona internetowa poddawana jest audytowi wewnętrznemu, który na celu wykrycie ewentualnych błędów oraz nieprawidłowości. Działania obejmują także optymalizację witryny pod kątem SEO.
  6. Ostateczne stworzenie strony internetowej i udzielenie wsparcia technicznego – ostatnim etapem naszych działań jest uruchomienie strony internetowej, konfiguracja domeny. Pozostajemy do Twojej dyspozycji, jeżeli chodzi o wsparcie techniczne.
Dlaczego projektowanie strony internetowej opieramy o WordPress?

CMS, na którym tworzymy większość stron internetowych dla naszych Klientów, jest WordPress. Wyróżnia się bardzo dużą popularnością z uwagi na prostą obsługę, intuicyjność i możliwość bezproblemowych modyfikacji, również we własnym zakresie.

System WordPress jest stale aktualizowany i unowocześniany przez najlepszych programistów z całego świata. W dowolnym momencie możesz rozwijać swoją stronę, korzystać z najnowszych trendów, cieszyć się, że budowa strony www stale może być modyfikowana.

Ponadto wykonanie stron internetowych w WordPress umożliwia ich pełną personalizację, zgodną z potrzebami Twojego biznesu. Masz dostęp do elastycznej struktury, którą możesz zmieniać i udoskonalać. Kod źródłowy WordPress gwarantuje także wsparcie SEO, co jest sporym ułatwieniem w dalszym rozwijaniu witryny.

Dlaczego warto zdecydować się na projektowanie stron www przez Grupę IMPROVE?

Nasz doświadczony zespół wykorzysta najnowocześniejsze technologie, aby przygotować angażujące, wyróżniające się strony internetowe. Oferta Grupy IMPROVE jest skrojona na miarę wygórowanych oczekiwań Klientów.

  • Korzystamy z innowacyjnych, globalnych technologii, dzięki którym budowa stron www przebiega szybko, sprawnie i kompleksowo.
  • Każda strona internetowa posiada model intuicyjnego zarządzania, bardzo przyjazny dla użytkownika.
  • Witryna jest wydajna oraz bardzo szybko się ładuje.
  • Uzupełniamy strony internetowe o niestandardowe funkcje, zgodnie z oczekiwaniami naszych wymagających Klientów.

Profesjonalne, nowoczesne i niezawodne – takie są strony internetowe tworzone przez Grupę IMPROVE. Naszą działalność opieramy na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy oraz regularnych szkoleniach. Tworzenie stron internetowych odbywa się zawsze przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.