Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Sklepy WooCommerce Poznań

  Sklepy WooCommerce Poznań

  Tworzymy zarówno proste, jak i rozbudowane sklepy internetowe WooCommerce — łatwe w konfiguracji i elastyczne w rozbudowie. Budowanie sklepów w oparciu o platformę WooCommerce bazuje na rozwiązaniach przystępnych cenowo i szybkich do wdrożenia. Sklepy WooCommerce sprawdzają się rewelacyjnie w przypadku małej i średniej wielkości oferty produktowej.

  WordPress w połączeniu z WooCommerce to najpopularniejsze połączenie, na jakie możesz się zdecydować. Jeżeli planujesz nowy sklep internetowy lub chcesz uzyskać pomoc przy wdrożeniu już istniejącego, zapraszamy do współpracy. Obsługujemy wszystkie platformy WooCommerce.

  Sklepy WooCommerce Poznań

  Tworzymy sklepy internetowe WooCommerce

  Wykorzystując WooCommerce do budowania sklepów możemy wdrożyć nowocześnie działający portal internetowy — niezwykle intuicyjny w obsłudze i w przystępny sposób prezentujący towary. Twoja sprzedaż internetowa rozwinie się, zyskasz dodatkowe dochody, a wybór produktów dla Klientów będzie możliwy z dowolnego urządzenia.

  Sklepy WooCommerce Poznań

  Co możemy Ci zaproponować w ramach wdrożenia WooCommerce?

  Tworzymy i wdrażamy sklepy internetowe, które zostały przygotowane na platformie WordPress + WooCommerce. Nasz usługi można podzielić na 3 główne obszary:

  1. Zbudowanie i wdrożenie sklepu WooCommerce – proponujemy kompleksowe stworzenie, a następnie wdrożenie sklepu internetowego opartego o szablon WordPress z zainstalowanym modułem WooCommerce.
  2. Rozbudowa obecnej strony o moduł WooCommerce — jeżeli masz już stronę internetową, ale chcesz prowadzić sprzedaż produktów, nic nie stoi na przeszkodzie. Wdrożymy WooCommerce i dostosujemy inne wtyczki tak, żebyś mógł sprzedawać.
  3. Pozycjonowanie sklepu WooCommerce – możemy zapewnić dodatkową usługę, jaką jest pozycjonowanie sklepu internetowego WooCommerce. Tym samym z ofertą dotrzesz do szerokiego grona odbiorców.
  Spis treści
  O nas

  Działamy jako profesjonalny software house w Poznaniu. Usługi programistyczne, wdrożeniowe oraz marketingowe oferujemy od 2013 roku. Naszą wiedzę i doświadczenie możesz wykorzystać do poprawy jakości działalności w internecie.

  Od podstaw tworzymy aplikacje mobilne i webowe, sklepy internetowe oparte o moduł WooCommerce. Wykonujemy skuteczne pozycjonowanie, a także możemy poprowadzić angażującą kampanię e-marketingową. W zakresie usług posiadamy także doradztwo IT, projektowanie UX/UI oraz analizy produktów internetowych.

  Tworzymy i wdrażamy sklepy internetowe, które zostały przygotowane na platformie WordPress + WooCommerce. Nasz usługi są kompleksowe, profesjonalne i dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Dzięki nam możesz zyskać dodatkowy dochód ze sprzedaży internetowej, która jest podstawą w handlu.

  Nasze działania wyróżnia pełne zaangażowanie, elastyczne podejście do każdego projektu, jak i profesjonalizm.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta