Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Kampanie Google Ads Poznań

  Kampanie Google Ads Poznań

  Narzędzie Google Ads zostało opracowane w taki sposób, aby ułatwiać prowadzenie kampanii skutecznych, angażujących i przyjaznych dla odbiorców. Z naszą pomocą w pełni wykorzystasz potencjał marketingowy swojej marki. Zaistniejesz w przestrzeni internetowej i zdobędziesz szerokie grono odbiorców.

  Reklama Google Ads to standard w marketingu internetowym. Możesz ją wykorzystać na własną korzyść współpracując z nowoczesną agencją IMPROVE. Przeprowadzimy skuteczne kampanie Google Ads, które będą zoptymalizowane pod Twoje cele. Będziesz dokładnie tam, gdzie Twoi odbiorcy. Google Ads daje możliwość fantastycznego budowania rozpoznawalności w sieci, w sposób nienachalny, a bardzo skuteczny. Wykorzystaj tę szansę, aby zaprezentować ofertę szerokiemu gronu Klientów.

  Powiedz nam, jaki cel biznesowy chcesz osiągnąć, a przygotujemy zorientowane na niego kampanie Google Ads.

  Kampanie Google Ads Poznań

  Agencja Google Ads – oblicze SEM Grupy IMPROVE

  Reklama Google Ads jest niezawodnym narzędziem promocyjnym, które musisz wykorzystać na korzyść swojej działalności internetowej. Promuj się od początku skutecznie i na największych platformach internetowych. Z pomocą naszych ekspertów dotrzesz z ofertą do szerokiego grona odbiorców.

  Grupa IMPROVE jako agencja SEM, Google Ads oferuje wszystkim Klientom, którzy chcą:

  • osiągnąć wysoką skuteczność w działaniach reklamowych,
  • uzyskać pełne wsparcie techniczne,
  • chcą otrzymywać raporty ze wszystkich przeprowadzanych działań.

  Jako agencja Google Ads prowadzimy najskuteczniejsze kampanie lokalne, a także o zasięgu globalnym. Przeanalizujemy branżę, w której działasz, zaproponujemy najlepszy plan działania obejmujący zastosowanie zaawansowanych technologii promocyjnych. Z precyzją dobierzemy przekaz do Twojej grupy docelowej, co pozwoli na osiągnięcie zauważalnych zysków.

  Nasi specjaliści z dużym doświadczeniem prowadzą angażujące kampanie Google Ads. Poznań, choć jest siedzibą Grupy IMPROVE, nie ogranicza jej działalności. Współpracujemy z Klientami z całej Polski.

  Dedykowane narzędzia, szeroka wiedza z obszaru UI, UX, marketingu i analityki gwarantują wypracowanie odpowiednich podwalin pod każdą kampanię reklamową w sieci. Masz pełną kontrolę, jakie informacje pojawiają się o Twojej firmie. Promujesz się dokładnie tak, jak chcesz.

  Kampanie Google Ads Poznań

  Kampanie Google Ads w ofercie

  Co chcesz osiągnąć? Zwiększyć sprzedaż? Pozyskać nowych Klientów? A może wygenerować dodatkowy ruch na stronie internetowej? Reklama Google Ads jest w stanie pomóc w realizacji wielu celów biznesowych. Wraz z nami zbudujesz świadomą, rozwijającą się markę, która nie ma żadnych problemów z promocją usług.

  Uzyskasz pożądane wyniki szybko i z bardzo dużą skutecznością. Wybierz kampanię dopasowaną do własnych potrzeb biznesowych, a przeprowadzimy ją tak, abyś miał z niej maksimum korzyści.

  Kampanie Google Ads w wyszukiwarce

  Reklama na temat Twojej działalności będzie wyświetlała się zawsze, gdy internauta poda hasło, na które pozycjonujesz witrynę. Google Ads umożliwi zwiększenie ruchu na stronie, uzyskasz przychód ze sprzedaży, a także zdobędziesz nowych Klientów.

  Kampania produktowa

  Zaprezentuj z jak najlepszej strony swój asortyment. Płacisz tylko za realne kliknięcia w reklamę przez Klientów. Docierasz do najbardziej wartościowych odbiorców, czyli zainteresowanych Twoją ofertą.

  Wizualna kampania Google Ads

  Stworzymy atrakcyjnie wizualne reklamy, które będą wyświetlały się potencjalnym Klientom przeglądającym najpopularniejsze platformy internetowe. Sieć reklamowa Google jest niezwykle rozbudowana, umożliwia prezentację reklam w wielu miejscach.

  Kampania Google Ads promująca aplikacje

  Docieraj z reklamą do użytkowników zainteresowanych korzystaniem z Twojej aplikacji. Dostępne technologie umożliwiają skuteczne zoptymalizowanie reklamy tak, aby trafiała w sedno potrzeb potencjalnych odbiorców.

  Kampania Discovery – docieraj do milionów użytkowników Internetu

  Jedna kampania Discovery może zapewnić Ci dostęp do nieograniczonej ilości potencjalnych Klientów. Jak to możliwe? Wystarczy przygotować nagłówki, obrazy oraz logo pod Google, a Twoje treści reklamowe pojawiają się zgodnie z zapytaniami internautów. Wykorzystaj potencjał największego gracza na rynku internetowym i otwórz sobie szansę do ogromnych zysków i popularności w sieci.

  Atrakcyjne i trafione reklamy, jakie uda się stworzyć w kampanii Discovery zaangażują i zaciekawią odbiorców. Reklama Discovery nie jest nachalna i trafia tylko do odbiorców, dla których może być interesująca. Twoje produkty i usługi same się sprzedają.

  Jeżeli chcesz uzyskiwać wiele konwersji w ramach swojej działalności, a także docierać do wielu Klientów jednocześnie, kampania Discovery jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Pomożemy przestrzegać Ci aktualnych zasad Google, będziemy czuwać nad prawidłowym wdrożeniem reklam i ich regulacją rotacją.

  Docieraj do potencjalnych, idealnie dopasowanych Klientów, przedstawiaj im swoje oferty, i po prostu zarabiaj!

  O nas

  Co chcesz osiągnąć? Zwiększyć sprzedaż? Pozyskać nowych Klientów? Zwiększyć rozpoznawalność w sieci? Rozpocznij współpracę z agencją interaktywną z Poznania. Osiągniesz realne korzyści dla swojego biznesu. Wraz z nami zbudujesz świadomą, rozwijającą się markę. Możemy zaproponować Ci szeroki zakres usług, w tym kampanie Google Ads. Poznań jest podstawowym obszarem naszej działalności, ale chętnie nawiążemy współpracę także z klientami z okolicznych miejscowości.

  Powiedz nam, jaki cel biznesowy chcesz osiągnąć, a pomożemy Ci w jego realizacji. Przygotujemy nowoczesne reklamy Google Ads. Poznań dzięki nam zyskuje także najlepsze strony internetowe, aplikacje internetowe, pozycjonowanie, projektowanie UX/UI. Oferujemy także audyty oraz doradztwo IT. Możesz na nas polegać we wszystkich działaniach internetowych. Proponujemy najskuteczniejsze rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz firm z Poznania.

  Nasi specjaliści z dużym doświadczeniem prowadzą angażujące kampanie lokalne Google Ads. Mamy dla Ciebie dedykowane rozwiązania, których potrzebujesz w działalności internetowej.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta