Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Audyt UX

  Audyt UX

  Audyt UX to zagadnienie, które powinno zaciekawić każdego przedsiębiorcę promującego swojego usługi w sieci. Jego wyniki dostarczają wiedzy na temat koniecznych do wprowadzenia zmian. Otrzymujesz sugestie, co trzeba poprawić, aby internauta chętniej kupował produkty i nie miał wątpliwości przed skorzystaniem z usług.

  Analiza ekspercka, którą przeprowadzi Grupa IMPROVE sprawdzi, czy dana strona internetowa spełnia aktualne potrzeby odbiorców.

  Audyt UX

  Proces audytu UX realizowany przez Grupę IMPROVE

  1. Spotkamy się, aby znacznie lepiej poznać Twój biznes, cele, a także to, do kogo kierujesz swoją ofertę.
  2. Wykonamy analizę strony internetowej z perspektywy Twoich odbiorów.
  3. Zweryfikujemy podstawowe aspekty decydujące o poprawnym zbudowaniu strony internetowej.
  4. Weźmiemy pod lupę stan techniczny strony internetowej, zamieszczane na niej treści, design, elementy wpływające na konwersję, a także dane z Google Analytics.
  5. Otrzymasz raport UX. Dowiesz się, jakie kwestie na stronie nie działają poprawnie i co trzeba zmienić, aby witryna była przyjazna dla odbiorców.

  Badania UX zapewnią Ci:

  • więcej konwersji,
  • więcej zaangażowania,
  • lojalnych Klientów,
  • wysokie wyniki sprzedaży,
  • mniej problemów z obsługą Klientów.

  Nie masz pewności, czy audyty UX są niezbędne dla Twojej firmy? Zapoznaj się z realizacjami na naszej stronie. Zobacz, jak wyjątkowe witryny tworzymy i jak fantastyczne wyniki wraz z nimi osiągamy. Marzysz o takich rezultatach? Postawą jest badanie UX, dzięki któremu wykryjesz błędy najczęściej powstające w obrębie witryny.

  Audyt UX

  Uzyskaj długofalowe efekty audytu UX

  Ciesz się z pozyskania dodatkowego ruchu na swojej stronie internetowej. Otrzymuj same pochwały od internautów, którzy na witrynie znajdują dokładnie to, czego szukają. Ciesz się ze znakomitych wyników sprzedaży i częstych zapytań o usługi.

  Prowadzimy audyt UX już od wielu lat, dlatego dokładnie wiemy, co zrobić, aby zasugerować Klientom najlepsze rozwiązania przynoszące skuteczne rezultaty. Podniesiesz po naszych poradach współczynnik konwersji serwisu internetowego.

  To nie wszystko! Raz wprowadzone porządnie zmiany będą pracowały na Twój sukces przez lata. Nie musisz inwestować dużych pieniędzy w reklamę, jeżeli masz już profesjonalną stronę internetową, którą z łatwością można pozycjonować. To najlepsza forma promocji, na jaką możesz się zdecydować. Wystarczy popracować nad narzędziem, które już znajduje się w Twoich rękach.

  Przyjazna, użyteczna strona internetowa, którą pomożemy Ci zbudować, zapewni internautom wyłącznie pozytywne doświadczenia z zakupów. Pomyślą o Tobie, jako o profesjonalnym przedsiębiorcy spełniającym wszystkie ich oczekiwania.

  Stworzymy w internecie bezpieczną przestrzeń dla Twoich Klientów

  Pojawia się u Ciebie pytanie: UX – co to jest? Są to niezawodne metody, dzięki którym możesz stworzyć użyteczny i przyjazny serwis internetowy zgodny z potrzebami Twoich odbiorców. Przeprowadzimy analizę, która wykryje wszystkie błędy występujące na Twojej stronie internetowej.

  Podstawą naszych działań jest:

  • identyfikacja błędów UX,
  • wyznaczenie ścieżek wzrostu współczynnika konwersji,
  • wskazanie obszarów niezbędnych do optymalizacji.
  Zainwestuj w badanie UX już dziś!

  Audyt użyteczności jest jedyną szansą na poprawę funkcjonowania Twojej strony internetowej. Odgrywa bardzo ważną rolę w działaniach e-commerce, które bezpośrednio nastawione są na realizację potrzeb Klientów. Jeżeli nie spełnisz ich oczekiwań, próżno marzyć o sukcesie.

  Audyt UX podnosi współczynnik konwersji, zwiększa sprzedaż i buduje silną pozycję marki w sieci. Twoja strona internetowa zostanie bardzo dokładnie zweryfikowana przez naszego specjalistę. Otrzymane wyniki audytu pozwolą poprawić użyteczność witryny.

  Podstawą wszystkich naszych działań jest chęć pomocy właścicielom stron internetowych, które nie działają zgodnie z ich oczekiwaniami. Czasem tak niewiele potrzeba, aby ruszyć ze sprzedażą i dopasować wygląd strony do wymagań Klientów. Nasze wskazówki na pewno będą bardzo pomocne.

  Audyt UX zawsze zakończy się sukcesem!

  Mamy wieloletnie doświadczenie w działalności internetowej. Tworzymy strony internetowe, aplikacje mobilne i webowe, realizujemy kampanie e-marketingowe, a w dodatku jesteśmy w stanie przeprowadzić skuteczne audyty UX.

  Na swoim koncie mamy zrealizowanych z sukcesami wiele projektów, czego potwierdzeniem są opinie zadowolonych Klientów.

  Z przyjemnością rozpoczynamy współpracę z małymi, średnimi oraz dużymi markami, dla których liczy się efekt oraz skuteczność. Podstawą wszystkich działań są analizy, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć audytu UX.

  Realizacja audytu UX odbywa się przez doświadczonego specjalistę. Rekomendujemy zmiany wpływające na rozwój Twojego biznesu. Z naszą pomocą strona internetowa zwiększy swoją użyteczność i stanie się jeszcze lepszą platformą sprzedażową.

  Dostarczamy kompleksowe raporty, które są postawą do daleko idących zmian. Najważniejsze to zidentyfikowanie błędów i wyciągnięcie z nich wniosków. Badania UX w tym pomagają, a my wykonujemy je w trosce o bezpieczeństwo Twojego biznesu w sieci.

  O nas

  Działamy jako profesjonalny software house w Poznaniu. Oferujemy usługi, które możesz wykorzystać w swojej działalności internetowej. Od podstaw tworzymy strony internetowe oraz aplikacje internetowe dla Klientów z Poznania i okolic. Możesz zlecić nam również pozycjonowanie, audyt UX i UI, projektowanie UX/UI czy poprowadzenie kampanii e-marketingowej. Oferujemy także doradztwo IT.

  Przyjazne, użyteczne produkty internetowe pomogą zbudować silną pozycję w sieci każdej marce. Z myślą o Twoich potrzebach stworzyliśmy usługi 360, obejmujące wiele kompleksowych działań. Dzięki temu możemy sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom. Oprócz badania UX możemy także wykonać szereg innych analiz pomagających w wykryciu ewentualnych błędów w dotychczasowej działalności internetowej.

  Mamy wieloletnie doświadczenie w działalności internetowej. Możesz liczyć na nas w wielu aspektach oraz na to, że przeprowadzimy skuteczne audyty UX. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w dużym stopniu dopasowane do Twoich potrzeb.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta