Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Software House Łódź

  Software House Łódź

  Chcesz w swojej działalności wykorzystać najlepsze usługi programistyczne świadczone przez doświadczony software house? Łódź to miejsce, w którym prowadzisz biznes? Oferujemy łódzkim przedsiębiorcom profesjonalne usługi firmy IT. Łódź, jako miasto o wielkim potencjale gospodarczym i kreatywności biznesowej, zasługuje na indywidualne podejście w dziedzinie IT. Software house Grupa Improve rozumie to doskonale, dlatego dostarczamy  wszechstronny wachlarz usług programistycznych i informatycznych skrojonych na miarę potrzeb różnych łódzkich przedsiębiorstw.

  Tworzymy przyjazne pod względem UI aplikacje mobilne, budujemy i usprawniamy systemy IT, tworzymy responsywne strony internetowe, jak również świadczymy outsourcing IT na terenie Łodzi i okolic. Działając jako butikowy software house, przykładamy ogromną wagę do jakości opieki informatycznej. Łódź, będąca centrum innowacyjności i kreatywności w Polsce, stawia przed nami wyjątkowe wymagania, które staramy się spełnić, oferując usługi IT najwyższej jakości. Łódzcy przedsiębiorcy zyskują tym samym solidną firmę IT z doświadczeniem i stawiającą na długotrwałe relacje.

  Software House Łódź

  Solidna firma programistyczna – Łódź już nam zaufała!

  Obsługa informatyczna, jaką zapewniamy w Łodzi, opiera się na przemyślanych rozwiązaniach, bezpiecznych technologiach, a także sprawdzonych procesach. Co istotne, jako solidna firma programistyczna jesteśmy w stanie zadbać o nienaganne działanie naszych aplikacji oraz zapewnić pełne wsparcie w ich wdrożeniu. Nasz software house współpracuje z najlepszymi programistami. Wspieramy działalność małych, średnich oraz dużych firm w Łodzi. Dzięki naszej obsłudze programistycznej Twoja firma może się rozwijać jeszcze szybciej.  Przygotujemy wydajne i intuicyjne aplikacje mobilne. Dlaczego łódzkie firmy wybierają nasz software house?

  Przejrzyste procesy

  Zaczynamy od dogłębnej analizy potrzeb naszego klienta, co pozwala nam na stworzenie dokładnej specyfikacji oraz zaplanowanie funkcjonalności aplikacji. Kolejne etapy to projektowanie UX/UI, kodowanie oraz testowanie. W każdej fazie projektu dbamy o bliską współpracę z klientem, aby dostarczyć rozwiązanie w pełni dopasowane do jego wymagań.

  Technologie

  Korzysta z technologii, które są standardem w branży IT. Stawiamy na sprawdzone narzędzia takie jak Symfony, Vue.js, Angular, a także MongoDB czy Elasticsearch. Uzupełniamy to o narzędzia do projektowania interfejsu, takie jak Figma czy Adobe XD. Wszystko po to, by oferować nowoczesne, wydajne i bezpieczne aplikacje.

  Bliska współpraca z klientem

  Wiele przedsiębiorstw chce rozwijać działalność internetową, ale często nie ma odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia. Współpracując z naszym software house, stawiamy na edukację i pliski kontakt z klientem. Przekonasz się, ile profesjonalne usługi informatyczne mogą dać Twojej firmie. Zrealizujemy projekt z najwyższą starannością, a Ty będziesz miał pełną wiedzę o każdym etapie prac. Zależy nam, aby współpraca z naszą firmą IT była  zawsze klarowna.

  Usługi IT dostosowane do łódzkiego rynku

  Zdajemy sobie sprawę, że w łodzi krzyżują się różne branże – od kreatywnego przemysłu filmowego, przez modę, aż po nowoczesne firmy IT. Łódź potrzebuje więc elastycznych rozwiązań informatycznych, dostosowanych do konkretnych branż. Mając na uwadze specyfikę rynku w Łodzi, proponujemy rozwiązania dostosowane do lokalnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy jest to małe przedsiębiorstwo, czy duża korporacja, Grupa Improve jest gotowa dostarczyć usługi IT na wysokim poziomie. Współpracując z przedsiębiorcami z tego regionu, uwzględniamy specyfikę lokalnego rynku. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i szukamy rozwiązań, które pozwolą naszym klientom wyprzedzić konkurencję.

   

  Software House Łódź

  Wsparcie software house – Łódź stawia na firmy IT

  W dobie cyfrowej transformacji, firmy działające na łódzkim rynku coraz częściej dostrzegają potrzebę korzystania z zaawansowanych technologii. Jednak nie każde przedsiębiorstwo jest w stanie utrzymać własny dział IT czy śledzić najnowsze trendy technologiczne. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie tworzenia dedykowanych aplikacji dla przedsiębiorstw. Doskonale rozumiemy, że każda firma, zwłaszcza działająca na tak konkurencyjnym rynku jak łódzki, ma swoje unikalne potrzeby. Odpowiadając na te wymagania, oferujemy rozwiązania software’owe na miarę XXI wieku, wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Symfony, Vue.js czy Angular. Tworzymy aplikacje, które są nie tylko funkcjonalne, ale także intuicyjne w obsłudze i estetycznie dopracowane. Wspieramy również integrację z innymi systemami, gwarantując płynność działania i spójność z istniejącym ekosystemem IT przedsiębiorstwa. Jakie usługi informatyczne znajdziesz w naszej ofercie?

  Aplikacje dedykowane dla łódzkich firm

  W dzisiejszych czasach aplikacje internetowe rządzą biznesem, wyznaczają standardy i umożliwiają zdobywanie nowych Klientów. Użytkownicy informacji poszukują przede wszystkim w sieci, dlatego właśnie tu musisz się promować. Twoje produkty szybko trafią do wyznaczonej grupy docelowej, a Ty wreszcie osiągniesz upragniony sukces.

  Niezależnie od branży, w której działasz – czy to produkcja odzieży, przemysł filmowy, czy nowoczesne technologie – nasz zespół specjalistów jest gotowy dostarczyć rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki bliskiej współpracy z klientem w fazie projektowania jesteśmy w stanie precyzyjnie dostosować funkcjonalność aplikacji do specyfiki działalności oraz wyzwań rynkowych.

  Usługi interaktywne

  Nie działamy tylko jako software house. Łódź poznała nas także jako solidnego partnera w promowaniu firm w sieci przy pomocy marketingu internetowego. Projektowanie stron internetowych to zdecydowanie silna strona Grupy IMPROVE. Nasze strony www wyświetlające się bezproblemowo na urządzeniach mobilnych. Są przyjazne zarówno dla robotów Google jak i przystępne w odbiorze dla żywych użytkowników. Przyciągniesz z ich pomocą uwagę klientów, dostarczysz im informacji o Twojej działalności, a także zachęcisz do skorzystania z produktów i usług. Na życzenie wypełnimy je wysokiej jakości treściami tworzonymi zgodnie z zasadami SEO.

  Outsourcing IT

  Outsourcing IT to nie tylko sposób na oszczędność i efektywność, ale także na strategiczne wykorzystanie technologii w celu zdobycia przewagi konkurencyjnej. Współpracując z Grupą Improve, firmy z Łodzi zyskują solidne wsparcie w dziedzinie IT, co przekłada się na ich długoterminowy sukces na rynku. Jakie inne zalety możesz  uzyskać, decydując się na outsourcing IT?

  Dostęp do ekspertów

  Nasz software house dysponuje zespołem specjalistów w różnych dziedzinach IT. Dzięki temu Twoja firma zyskuje dostęp do wiedzy i umiejętności, które byłyby trudne do osiągnięcia wewnętrznie.

  Oszczędność

  Outsourcing IT pozwala firmom na znaczące obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem własnego zespołu specjalistów. Nie ma potrzeby inwestowania w szkolenia czy zakup nowoczesnego sprzętu – wszystko to leży po stronie dostawcy usług.

  Elastyczność

  Dzięki outsourcingowi, Twoje przedsiębiorstwo może łatwo dostosować zakres współpracy w zależności od bieżących potrzeb – czy to rozbudowa infrastruktury, wsparcie w chmurze czy tworzenie dedykowanych aplikacji.

  Koncentracja na kluczowych działaniach

  Outsourcing IT pozwala firmom z Łodzi skupić się na swojej głównej działalności. Zamiast tracić czas na rozwiązywanie problemów technicznych, możesz kierować energię w stronę rozwoju Twojego biznesu.

  Integracje e-commerce

  W erze cyfrowej transformacji, e-commerce stał się kluczowym elementem strategii biznesowej wielu firm. Jednak prawdziwa moc sklepów internetowych ujawnia się, gdy są one zintegrowane z innymi systemami w firmie. Dla przedsiębiorstw działających na łódzkim rynku, Grupa Improve oferuje zaawansowane rozwiązania integracyjne, które łączą sklepy online z systemami takimi jak ERP czy CRM.

  Automatyzacja procesów

  Integracja sklepu internetowego z systemem ERP czy CRM pozwala na automatyzację wielu procesów biznesowych. Zamówienia złożone w sklepie mogą być automatycznie przekazywane do systemu zarządzania, co eliminuje potrzebę ręcznego wprowadzania danych i minimalizuje ryzyko błędów.

  Jednolite dane

  Dzięki integracji, dane klientów, zamówień czy produktów są spójne w całej firmie. Nie ma ryzyka niezgodności czy braku aktualności informacji w różnych systemach.

  Optymalizacja zarządzania zapasami

  Zintegrowanie sklepu e-commerce z systemem ERP umożliwia real-time monitoring stanów magazynowych. Dzięki temu, przedsiębiorstwa mogą lepiej zarządzać swoimi zapasami, przewidywać potrzeby zakupowe i unikać braków w ofercie.

  Personalizacja oferty

  Integracja z CRM pozwala na analizę zachowań klientów i dostosowywanie oferty do ich indywidualnych potrzeb. Historia zakupów, preferencje czy dane demograficzne klientów mogą być wykorzystywane do tworzenia spersonalizowanych kampanii marketingowych.

  Migracje danych

  Migracja danych to kluczowy proces w życiu wielu przedsiębiorstw, zwłaszcza tych, które pragną modernizować swoje systemy informatyczne lub przenosić się na bardziej zaawansowane platformy. W obliczu rosnącej cyfryzacji i konieczności dostosowywania się do nowych technologii, migracje stają się nieodzowną częścią działalności biznesowej. Grupa Improve, z bogatym doświadczeniem w tej dziedzinie, jest gotowa wspierać firmy w Łodzi, zapewniając bezpieczne i efektywne przenoszenie danych między systemami.

  Indywidualne podejście

  Każda migracja jest inna. Z tego powodu kładziemy nacisk na indywidualne podejście do klienta, analizując specyfikę działalności, rodzaj danych i oczekiwania w zakresie ich przenoszenia.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim

  Migracja danych wiąże się z ryzykiem ich utraty lub uszkodzenia. Dlatego stosujemy sprawdzone metody i narzędzia, które gwarantują pełne bezpieczeństwo przenoszonych informacji. Regularne kopie zapasowe i procedury awaryjne są standardem naszej pracy.

  Minimalizacja przestojów

  Zdajemy sobie sprawę, że każdy dzień przestoju w biznesie to utracone dochody. Dlatego nasze migracje są planowane w taki sposób, aby zakłócenia w działalności klienta były jak najmniejsze.

  Wsparcie po migracji

  Po zakończonym procesie przenoszenia danych, nie zostawiamy klienta samego z ewentualnymi problemami. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie adaptacji do nowego systemu, szkolenia użytkowników oraz pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów.

  Solidna firma IT - Łódź wybrała nasz software house

  Łódź, jako jedno z najważniejszych centrów biznesowych w Polsce. Łódzkie firmy IT dynamicznie rozwijają się w sektorze technologicznym. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, Grupa Improve oferuje kompleksowe usługi programistyczne dla firm z Łodzi – od tworzenia dedykowanych aplikacji, przez systemy e-commerce, aż po zaawansowane integracje i migracje danych.

  Jesteśmy zespołem specjalistów IT prowadzących butikowy software house. Łódź to miasto, w którym zrealizowaliśmy i realizujemy wiele usług programistycznych. Gwarantujemy indywidualne podejście do realizacji każdego projektu IT.  Dbamy aby obsługa informatyczna dla łódzkich firm była zawsze na wysokim poziomie.

  Nasza misja w Łodzi to dostarczenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które pomogą miejscowym przedsiębiorstwom zyskać przewagę konkurencyjną. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, dbając o transparentność procesu i dostosowując strategie do indywidualnych potrzeb każdego projektu. Działalność naszego software house wyróżnia doświadczenie i elastyczne podejście do potrzeb Klienta. Dostarczamy nowoczesne usługi informatyczne dla firm z Łodzi i wielu polskich miast. Poznaj naszą ofertę dla firm m.in:

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Get to hikes
  Get to hikes

  Dedykowana aplikacja internetowa dla klienta z Portugalii wraz z aplikacją do skanowania biletów w formie QRcode. Zajmowaliśmy się zaprojektowanie koncepcji, grafiki, oprogramowaniem oraz wdrożeniem na serwer klienta.

  Politechnika Bydgoska
  Politechnika Bydgoska

  Nowoczesna strona dla największej i najstarszej państwowej uczelni wyższej w Bydgoszczy.

  O nas

  Software House Łódź - Grupa Improve zdjęcie nr 13

  Zapraszamy do współpracy wszystkie łódzkie firmy, które pragną przyspieszyć swój rozwój dzięki nowoczesnym technologiom. W naszym software house łączymy pasję do programowania z praktycznym podejściem do biznesu, co czyni nas idealnym partnerem w dziedzinie usług IT dla przedsiębiorców z Łodzi.

  Decydując się na współpracę z Grupą Improve, wybierasz partnera, który rozumie dynamikę rynku łódzkiego i jest gotów dostosować swoje usługi informatyczne do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasz zespół programistów gwarantuje profesjonalizm na każdym etapie realizacji projektu.

  Dariusz Masztalerz

  CEO Grupa Improve

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta