Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Pozycjonowanie sklepów internetowych

  Pozycjonowanie sklepów internetowych

  Chcesz wykorzystać skuteczną strategię do promocji biznesu w sieci? Niezawodnym rozwiązaniem jest pozycjonowanie sklepu internetowego wraz z Grupą IMPROVE. Otwieramy przed Tobą możliwości, prezentujemy Twoją działalność szerokiemu gronu odbiorców, budujemy silną pozycję w sieci.

  E-commerce jest dynamiczną branżą, dzięki której możesz poprawić wyniki sprzedaży. Aby tak było, platforma sprzedażowa musi wyświetlać się wysoko w wynikach wyszukiwania Google. Pomożemy Ci to osiągnąć!

  Pozycjonowanie sklepów internetowych

  Zwiększymy sprzedaż w Twoim sklepie internetowym!

  Algorytmy wyszukiwarki Google zmieniają się bardzo dynamicznie. Trudno za nimi nadążyć. Współpracując z Grupą IMPROVE nie musisz martwić się o śledzenie trendów i aktualności. Zrobimy to dla Ciebie. Wiemy, jakie wymagania musi spełniać sklep internetowy, aby jego pozycjonowanie w Google przebiegało skutecznie i zgodnie z założeniami.

  Każdego dnia sprawdzamy zachowania odbiorców, analizujemy wprowadzane udoskonalenia, szukamy sposobów na skuteczne pozycjonowanie sklepu. A technik do wyboru jest wiele. Metodą prób i błędów jesteśmy w stanie dobrać wersję najlepiej wpływającą na rozwój Twojego biznesu. Szybko reagujemy na ewentualne nieprawidłowości, dlatego efekty osiągane z pozycjonowania zawsze są bardzo dobre.

  Zadbamy o najwyższą jakość pozycjonowania sklepu online. Nasi doświadczeni specjaliści zrobią wszystko, aby SEO sklepu było perfekcyjne.

  Pozycjonowanie sklepów internetowych

  Filary skutecznego pozycjonowania sklepów internetowych

   

  OPTYMALIZACJA

  Budowa Twojego sklepu internetowego ma ogromne znaczenie w procesie pozycjonowania. Google rekomenduje jedynie witryny bezbłędnie przygotowane, przyjazne w obsłudze dla internautów. Jeżeli konstrukcja witryny nie będzie zgodna z obowiązującymi zasadami, nawet nasze największe starania nie pomogą Ci osiągnąć wysokiej pozycji w Google. Pozycjonowanie sklepów internetowych zawsze rozpoczynamy od audytu i ewentualnej przebudowy witryny, jeżeli zauważamy na niej błędy.

  TREŚCI

  Na stronie internetowej Twojego sklepu regularnie powinny pojawiać się unikalne, wartościowe treści. Mają one bardzo duże znaczenie, jeżeli chodzi o pozycjonowanie sklepu internetowego. Google chętnie promuje firmy, które przykładają uwagę do jakości treści, stawiają na rozbudowane, ciekawe opisy produktów, a także prowadzą wartościowe blogi. Te wszystkie działania mogą wspomóc proces pozycjonowania Twojego sklepu.

  LINKOWANIE

  Rozbudowa profilu linków ma dziś ogromne znaczenie w pozycjonowaniu. Istotne jest, aby stosować wartościowe linki ściśle powiązane z działalnością Twojego sklepu, wzbogacające treści i uzupełniające wiedzę Klientów.

  Jak wypozycjonować sklep internetowy?

  Proces pozycjonowania jest bardzo ważnym elementem promocji w sieci. Swoje działania rozpoczynamy od ustalenia celu, opracowania strategii, budżetu, a następnie przechodzimy do realizacji. Masz zagwarantowaną naszą pełną uwagę i dostęp do najlepszych rozwiązań, dzięki którym sklep internetowy zacznie się rozwijać.

  Pozycjonowanie sklepów wymaga umiejętnej analizy słów kluczowych, audytu platformy, optymalizacji technicznej, a także link buildingu. Przygotujemy ponadto wartościowy content, który zachęci internautów do skorzystania z Twojej oferty.

  Zapoznaj się z naszą ofertą. Sprawdź, ile kosztuje pozycjonowanie sklepu oraz jakie działania dla Ciebie wykonujemy, a szybko zauważysz, że jest to jedyna słuszna droga umożliwiająca skuteczną promocję w sieci.

  Jakie działania SEO zapewnia Grupa IMPROVE?
  • Audyt SEO.
  • Optymalizacja techniczna sklepu internetowego.
  • Link building.
  • Przejrzysty model współpracy.
  • Umowa na korzystnych warunkach.
  Dlaczego to Grupa IMPROVE opracuje najlepsze SEO sklepu internetowego?

  Mamy znakomitą ofertę, świetny zespół ekspertów, a także ogromny zapał do pracy. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę na każdym etapie wdrażania zmian w sklepie internetowym. Pilnujemy, aby efekty były trwałe i umożliwiały ciągły rozwój witryny. Krok po kroku zbudujemy silną pozycję sklepu online w sieci.

  Obecnie pozycjonowanie sklepów internetowych wykonujemy dla wielu Klientów, którzy mogą cieszyć się z wyjątkowego ruchu na swoich platformach. Sprzedaż produktów z miesiąca na miesiąc jest u nich coraz większa. Oczywiście, pozycjonowanie sklepu internetowego jest długotrwałym procesem, nie można od razu spodziewać się gwałtownych przychodów, ale z czasem współpraca z nami zaowocuje bardzo dobrymi efektami. Wreszcie potraktujesz sklep internetowy jako swój największy sukces!

  Kiedy warto zdecydować się na pozycjonowanie sklepu?

  Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w pozycjonowanie sklepu internetowego? Jest to jedna z najlepszych metod promocji, która w dłuższej perspektywie przynosi naprawdę bardzo dobre rezultaty. Dzięki pozycjonowaniu możesz zbudować silny biznes e-commerce. Automatycznie zwiększysz sprzedaż, przyciągniesz do siebie wielu zadowolonych Klientów.

  Na pozycjonowanie zdecyduj się, jeżeli:

  • prowadzisz sklep internetowy, ale masz problem z osiąganiem dobrych wyników sprzedaży,
  • chcesz skutecznie rozwijać się w branży e-commerce,
  • na Twoim sklepie jest ruch, ale nie ma finalizacji transakcji,
  • chcesz dotrzeć do szerokiego grona nowych Klientów, jednocześnie zatrzymując obecnych,
  • szukasz skutecznej metody promocji biznesu w sieci.
  Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego?

  Koszt pozycjonowania sklepu internetowego zależy od wielu czynników. Musisz potraktować to jednak jako inwestycję, która przyniesie Ci realne korzyści.

  Cenę pozycjonowania określamy na podstawie analizy Twojej strony internetowej, konkurencji, jak i celów, które chcesz osiągnąć. Daje nam to odpowiedź, jak intensywne działania musimy wprowadzić, aby efekt finalny był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

  Nie prowadzimy szablonowego cennika pozycjonowania. Zapewniamy indywidualną wycenę każdego projektu, co umożliwia nam przedstawienie oferty zgodnej z Twoimi potrzebami.

  Jak pozycjonować sklep internetowy z racjonalnym nakładem finansowym?

  Sklep SEO wraz z Grupą IMPROVE zbudujesz niezależnie od posiadanego budżetu. Dostosujemy działania do Twoich możliwości finansowych. Oczywiście zachęcamy, aby nie ograniczać się do minimalnych kwot, jeżeli zależy Ci na pełnometrażowym rozwoju biznesu, zarabianiu i umacnianiu pozycji w sieci.

  Cena pozycjonowania zawsze ustalana jest indywidualnie, a efekty pojawiają się już po wprowadzeniu pierwszych działań. Z miesiąca na miesiąc Twój sklep internetowy będzie zmieniał się, przybędzie Klientów, a sprzedaż zapewni atrakcyjne przychody.

  W każdej chwili możesz rozszerzyć zakres naszych działań. Przygotujemy dodatkową wycenę, jeżeli uznasz, że oczekujesz czegoś więcej i masz środki, aby zainwestować w zaawansowane pozycjonowanie. Cele biznesowe w każdym przedsiębiorstwie zmieniają się, mamy tego świadomość, dlatego naszą działalność wyróżnia elastyczność.

  Nie zastanawiaj się dłużej, ile kosztuje pozycjonowanie strony. Napisz do nas, a przygotujemy indywidualną wycenę zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

  Co obejmuje pozycjonowanie sklepu internetowego?

  Zakres działań związanych z pozycjonowaniem jest ustalany indywidualnie. Robimy wszystko, aby zrealizować Twoje cele, a jednocześnie zmieścić się w budżecie. Opracujemy najlepszy dla Ciebie zakres działania, dzięki któremu SEO sklepu internetowego znacznie się rozwinie. Może obejmować następujące działania:

  Optymalizacja SEO

  • audyt techniczny sklepu internetowego,
  • wdrożenie zmian technicznych na sklepie internetowym,
  • analiza i optymalizacja SEO.

  Content Marketing

  • tworzenie treści pod kątem SEO,
  • optymalizacja istniejących treści,
  • analiza konkurencji,
  • artykuły na blogi.

  Budowanie profilu linków

  • audyt profilu linków przychodzących,
  • artykuły sponsorowane,
  • pozyskiwanie linków ze sprawdzonych źródeł.

  Mamy dla Ciebie wiele dodatkowych korzyści w cenie:

  • profesjonalną obsługę przez specjalistę SEO,
  • najlepszy zespół specjalistów od pozycjonowania,
  • darmową wycenę podejmowanych działań,
  • regularne raportowanie działań,
  • konsultacje ze specjalistą SEO,
  • pomiary i analizy efektów pozycjonowania.
  Ile zajmuje pozycjonowanie sklepu internetowego?

  Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Czas oczekiwania na SEO sklepu zależy w dużej mierze od:

  • historii domeny,
  • aktualnej pozycji sklepu internetowego,
  • znajdujących się na witrynie treści,
  • profili linków,
  • skali Twojej działalności,
  • aspektów technicznych,
  • ilości produktów,
  • konkurencji.

  Pozycjonowanie sklepów internetowych pierwsze efekty przynosi zwykle po 3 miesiącach od rozpoczęcia współpracy. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pozycjonowanie sklepów jest procesem ciągłym, należy dokonywać systematycznej optymalizacji, regularnie uzupełniać link building, a to w dłuższej perspektywie przełoży się na wzrost ruchu na stronie, a także utrzymanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

  Pamiętaj, że pozycjonowanie sklepów internetowych to najlepsza i najtańsza forma reklamy, na jaką możesz się zdecydować. Warto skorzystać z możliwości, jakie możesz osiągnąć rozpoczynając współpracę z Grupą IMPROVE. Choć działamy w Poznaniu, pozycjonowanie sklepu możemy wykonać dla klientów z całej Polski.

  O nas

  Jesteśmy firmą programistyczną z Poznania, która na rynku działa nieprzerwanie o 2013 roku. Przez lata działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i wiedzę pozwalające na świadczenie usług programistycznych i marketingowych na najwyższym poziomie. Jako software house z siedzibą w Poznaniu proponujemy funkcjonalne i intuicyjne aplikacje internetowe, strony internetowe, pozycjonowanie sklepów internetowych w Poznaniu, doradztwo IT. Możemy poprowadzić każdą kampanię e-marketingową, a także przeprowadzić niezbędne analizy, dzięki którym pozycjonowanie sklepów i stron internetowych przebiegnie pomyślnie.

  Naszym działaniom możesz zaufać, ponieważ zadania są realizowane przez zespół specjalistów: programistów, speców IT, marketingowców, copywriterów, analityków. Możesz śmiało powierzyć nam pozycjonowanie sklepu internetowego w Poznaniu. Zaproponujemy także najlepszy dla Twojej działalności silnik sklepu internetowego.

  Wspieramy rozwój technologiczny firm jako software house oraz agencja interaktywna z Poznania.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta