Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
 • Kampanie Google Ads - cennik

  Pakiet Starter

  Cena:

  700 netto / m-ce

  Dla kogo:
  Małe firmy, budżet do 2000 PLN
  W skład pakietu wchodzi:
  • ustawienie kampanii
  • prowadzenia kampanii i wykluczenia
  • raport z kampanii
  • budżet to 2000 PLN
  Pakiet Pro

  Cena:

  2 500 netto / m-ce

  Dla kogo:
  Duże firmy, budżet powyżej 4000 PLN
  W skład pakietu wchodzi:
  • kontakt ze specjalista
  • pełne raportowanie
  • wszystkie typy kampanii
  • Google merchart center
  Twój indywidualny pakiet

  Operujesz na wyższych budżetach i potrzebujesz bardziej specjalistycznych rozwiązań ?

  Pakiety przedstawione nie spełniają Twoich wymagań ?

  Skontaktuj się z nami. Napisz na email: [email protected] lub zadzwoń pod numer: 512 215 804

  Każdy pakiet zawiera:

  • analizę konkurencji za pomocą narzędzi google
  • wybór odpowiednich słów kluczowych do kampanii
  • analizę konwersji
  • wykluczanie słów niekonwertujących
  • ustawienie odpowiednich tytułów i opisów do kampanii
  Kampanie Google Ads - cennik
Jakub Domagalski

Skontaktuj się z naszym specjalistą!

Jakub Domagalski

Opinie klientów na temat współpracy z Grupą Improve

Bezpłatna Wycena - Grupa Improve zdjęcie nr 16

Kilka słów o….

Dlamagazynu.pl to firma zajmująca się dostarczaniem regałów do magazynów i centrów logistycznych. Wyposażamy magazyny w Polsce i zagranicą. Świadczymy również usługi przeglądów oraz wystawiamy certyfikaty dla systemów składowania

Dyrektor zarządzający
Marcin Górny

Kampanie Google Ads - Cennik - Grupa Improve zdjęcie nr 13

Kampanie Google Ads – cennik

Wszyscy przedsiębiorcy dążą do zwiększenia widoczności w sieci. Jednym z niezawodnych sposób jest kampania Google Ads. Cennik, który dla Ciebie przygotowaliśmy, zapewnia indywidualną wycenę i elastyczne warunki współpracy.

Zainwestuj w najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Koszt kampanii AdWords jest często dużo niższy niż realne korzyści, jakie osiągasz. Twoje cele biznesowe zostaną zrealizowane w 100%, ponieważ o rezultaty dba najlepsza agencja e-marketingowa – Grupa IMPROVE.

Ile kosztuje Google Ads?

Wynagrodzenie agencji oraz budżet reklamowy to podstawowe koszty, jakie musisz ponieść, gdy decydujesz się na kampanie AdWords. Cennik uwzględnia opłaty miesięczne lub za jednorazowe przeprowadzenie działań reklamowych.

Pragniemy podkreślić transparentność naszej oferty. Rozliczenie odbywa się na ustalonych wcześniej warunkach, jest przejrzyste i uczciwe. Klient dokładnie wie, za co płaci i na co został wydany budżet reklamowy. Takie postępowanie umożliwia nam prowadzenie uczciwej działalności.

Najlepsze wsparcie dla Twojego biznesu, czyli kampania Google AdWords – cennik

Każdy biznes wygląda inaczej, ma inne potrzeby, cele, właśnie dlatego koszt kampanii AdWords jest uzależniony od efektów, jakie chcesz osiągnąć. Bierzemy pod uwagę wiele czynników, przygotowując szacunkową wycenę.

Kampania Google Ads powinna być prowadzona ciągle, z uwzględnieniem zmiennych rynkowych oraz gustów grupy docelowej. Tylko wtedy osiągniesz nieocenione korzyści, które przyniosą faktyczny zysk dla Twojej firmy.

W prowadzonej kampanii reklamowej łączymy różne formy promocji w sieci. Nawzajem się uzupełniają i tworzą zamierzony efekt.

Ustal budżet, a my przygotujemy kampanię dla Twojej firmy

Dzięki Google Ads możesz uzyskać skuteczną reklamę, nawet przy niewielkim budżecie. W każdej chwili możesz wstrzymać działania, ale zachęcamy do długofalowej współpracy. Rozpocznij wraz z nami promocję swojej firmy w sieci.

Określ koszt kampanii Google AdWords, wydaj dokładnie tyle, ile uznasz za stosowne. W każdej chwili możesz zwiększyć budżet, jeżeli uznasz, że oczekujesz naszego większego zaangażowania.

Podpisujesz umowę, którą w każdej chwili możesz renegocjować. Podchodzimy elastycznie do współpracy z Klientami, ponieważ wiemy, że ich potrzeby z czasem się zmieniają.

Dziś drogą do sukcesu w sieci jest właśnie kampania Google Ads. Cena jest adekwatna do osiąganych rezultatów, płacisz za efekty i realne korzyści dla swojego biznesu.

Z Grupą IMPROVE zapracujesz na najlepsze wyniki

Współpracując z nami, budujesz silną pozycję w sieci. Udostępniamy najlepsze narzędzia promocyjne, wybieramy formy reklam indywidualnie dopasowane do Twojego biznesu. Bez przekraczania budżetu realizujemy strategie, które pozwalają cieszyć się coraz większą rozpoznawalnością w sieci.

Na bieżąco możesz kontrolować wydatki na reklamę, uzyskujesz realne korzyści. Możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym specjalistą, aby zmodyfikować prowadzenie kampanii AdWords. Cennik zostanie dopasowany do zakresu wykonywanych działań.

 

Kampanie Google Ads - Cennik - Grupa Improve zdjęcie nr 14

O nas

Jako profesjonalna agencja SEO/SEM z Poznania oferujemy dostęp do najlepszych specjalistów IT, programistów, analityków i marketingowców. Możesz liczyć na realizację kompleksowego zakresu usług. Wspomnieć należy, że wszystkie nasze działania wyceniane są indywidualnie.

Poprowadzimu dla Ciebie kampanię e-marketingową Google Ads. Zamówić możesz także strony internetowe, aplikacje webowe i mobilne, pozycjonowanie. Wykonujemy projektowanie UX/UI, audyt SEO oraz oferujemy doradztwo IT w Poznaniu i okolicach.

zadzwoń