Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Rozwój oprogramowania

  Rozwój oprogramowania

  Improve zapewnia niezawodne wsparcie w rozwijaniu projektów i dopasowywaniu ich do aktualnych potrzeb. Jeżeli szukasz doświadczonego specjalisty IT, który zadba o rozwój oprogramowania już działającego w Twojej firmie, jesteś w odpowiednim miejscu. Skontaktuj się z nami!

  Rozwój oprogramowania

  Modernizacja aplikacji internetowych i webowych

  Rozwój oprogramowania wprowadza do Twojego biznesu nowe możliwości. Jeżeli chcesz być najlepszy, nie możesz korzystać z przestarzałych systemów. Nie jesteś wtedy wiarygodnym partnerem biznesowym. Zyskasz przewagę nad konkurencją tylko dzięki innowacjom i zastosowanym modernizacjom.

  Rozwój oprogramowania

  Rozwijaj oprogramowanie z Improve

  Rozwój oprogramowania warto oprzeć na potrzebach Klientów, co pomoże Ci ich zatrzymać na dłużej. Głębokie zrozumienie ich potrzeb oraz oczekiwań jest nadrzędnym celem każdej modernizacji we współczesnych przedsiębiorstwach. Holistyczne podejście, jakim wyróżnia się Improve to najlepszy sposób na osiągnięcie zamierzonych celów biznesowych.

  Wygospodaruj budżet na modernizację oprogramowania, a zwrot z inwestycji będzie na pewno bardzo szybki.

  Spis treści
  O nas

  W Poznaniu działamy nieprzerwanie o 2013 roku. Naszą specjalnością są rozwiązania programistyczne, w tym rozwój oprogramowania. Ponadto dla Klientów z Poznania i okolic tworzymy aplikacje mobilne i webowe, strony i sklepy internetowe, wykonujemy pozycjonowanie, a także prowadzimy kampanie Google Ads. Możesz zlecić nam również analizy i projektowanie UX. Obszarem naszej działalności jest nie tylko rozwój oprogramowania w Poznaniu, ale także pozostałe rozwiązania budujące pozycję marki w sieci.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta