Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Aplikacje mobilne Poznań

  Aplikacje mobilne Poznań

  W Grupa Improve projektujemy i tworzymy dedykowane aplikacje mobilne dla firm z wielu branż. Dobrze zaprojektowana aplikacja mobilna daje możliwość dostępu do wszystkich usług z dowolnego miejsca na świecie. Umożliwia uruchomienie zaawansowanych procesów na smartfonie czy tablecie. Wszystkie usługi możesz zmieścić w jednej mobilnej aplikacji do zarządzania całą firmą.

  Tworzymy aplikacje mobilne dla firm z Poznania i całej Polski. Zrealizujemy każdy pomysł, dopracujemy Twoją koncepcję i skutecznie wdrożymy rozwiązanie w postaci przyjaznej użytkownikowi aplikacji mobilnej. Wszystko w trosce o rozwój biznesu, jaki prowadzisz. Doświadczenie i kreatywność, jakimi się wyróżniamy, pozwalają na tworzenie aplikacji mobilnych na platformy Android i iOS.

  Zastanawiasz się, ile może kosztować dedykowana aplikacja mobilna? Cena zależy od Twoich potrzeb, stopnia zaawansowania, jak i wszechstronności aplikacji. Skontaktuj się z naszym software house, a przygotujemy indywidualną wycenę aplikacji na telefon opartą o Twoje wymagania.

  Aplikacje mobilne Poznań

  Czym cechują się nasze aplikacje mobilne?

  Każdy projekt aplikacji mobilnej dopasowujemy do potrzeb biznesu. Dzięki temu nasze rozwiązania pomagają monitorować efekty i uzyskiwać realne korzyści dla Twojej firmy. Budowanie aplikacji mobilnych jest oparte na wielu skomplikowanych schematach, a my dbamy o każdy detal. Twoja firma otrzymuje aplikacje mobilne doskonale zaprojektowane – łatwe, szybkie w obsłudze i bezawaryjne. Pozwala to na skrócenie drogi do skorzystania z Twoich usług. Użytkownik w dowolnym momencie może uruchomić aplikację zainstalowaną na swoim telefonie lub tablecie. Nie musi wyszukiwać informacji ponownie w wyszukiwarce Google. Aplikacje mobilne tworzone w naszym software house cechują również:

  • szybkie działanie,
  • funkcjonalność online oraz offline,
  • nowoczesny design UX i UI,
  • kompatybilność z aparatem telefonu oraz modułami m.in. GPS i NFC,
  • pełna personalizacja,
  • funkcjonalność „szyta na miarę” np. system lojalnościowy, moduł rezerwacji.

  W Improve tworzenie aplikacji na telefon odbywa się w sposób przejrzysty i zgodny z Twoimi potrzebami.

  Aplikacje mobilne Poznań

  Aplikacje mobilne – projektowanie, tworzenie, funkcjonowanie

  Projektowanie aplikacji mobilnych w Grupa Improve składa się z kilku podstawowych etapów, które pracują na sukces. Realizujemy biznesplan i strategie firmy, aby skutecznie zrealizować wszystkie cele biznesowe. Pomagamy na każdym etapie przygotowywania aplikacji – od projektu po dobieranie funkcjonalności, kończąc na wdrożeniu i utrzymaniu aplikacji. Z nami zrealizujesz wszystkie swoje cele.

  Analiza potrzeb Klienta

  Tworzenie aplikacji rozpoczynamy od omówienia potrzeb Klienta, stacjonarnie lub online. Określamy niezbędne funkcjonalności, grupę docelową, przewidywany budżet. Kompletujemy wszystkie informacje niezbędne do projektowania UX i UI.

  Projektowanie UX i UI

  Pisanie aplikacji mobilnych rozpoczynamy od stworzenia szkieletu projektu UX, który zawiera niezbędne elementy interfejsu oraz interakcje. Pozwala to Klientowi ocenić podstawowe funkcjonalności. Następnie przechodzimy do projektu UI, czyli docelowego interfejsu, który zobaczy każdy użytkownik. Prototyp pozwala ocenić Klientowi, czy idziemy w dobrą stronę.

  Tworzenie aplikacji mobilnych

  Jest to proces składający się z „backendu” oraz „frontendu”. Pierwszy etap to programowanie obejmujące bazy danych i wszystkie procesy umożliwiające spełnienie założeń projektu, finalnie niewidoczne dla użytkownika. Po ich wypełnieniu możemy przejść do drugiego etapu, który obejmuje przygotowanie interfejsu widocznego dla użytkownika. Tworzymy wszystkie interakcje wpływające na intuicyjność aplikacji.

  Testy

  Testujemy oprogramowanie. Tworzenie aplikacji na telefon wymaga licznych testów, aby uniknąć błędów mogących wpłynąć na sprawne korzystanie. Jest to ważny etap, którego celem jest sprawdzenie funkcjonalności, jak i całego środowiska, które powinno być przyjazne dla użytkownika.

  Wdrożenie i utrzymanie aplikacji

  Budowanie aplikacji mobilnych to nie tylko procesy programistyczne, ale także ich prawidłowe wdrażanie, jak i dalsze utrzymywanie. Wprowadzamy wszelkie niezbędne poprawki, zapewniamy efektywne działanie aplikacji. Masz niezawodne wsparcie techniczne.

  Spis treści

  Jakie możliwości dają aplikacje na urządzenia mobilne naszego projektu?

  Nadal nie wiesz, w jakich aspektach mobilne aplikacje mogłyby Ci pomóc? Podpowiadamy najczęstsze sposoby wykorzystania projektów naszej realizacji:

  1. Prowadzenie sprzedaży.
  2. Podnoszenie atrakcyjności oferty i docieranie do szerszego grona odbiorców.
  3. Zwiększenie wiarygodności firmy i unowocześnienie marki.
  4. Zaangażowanie Klienta w pakiet usług oraz produktów.
  5. Szybsze osiągnięcie celów biznesowych.
  O nas

  Firmy tworzące aplikacje mobilne są niezwykle potrzebne na współczesnym rynku, gdzie Klienci oczekują szybkiego dostępu do informacji, bezproblemowej obsługi i korzystania z usług w każdym miejscu.

  Od 2013 roku działamy jako firma programistyczna. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Przez lata działalności udało nam się zdobyć zaufanie Klientów z Poznania i okolic. Świadczymy usługi 360. Oznacza to, że możesz zlecić nam tworzenie aplikacji mobilnych, stron internetowych, przygotowanie pozycjonowania, marketingu internetowego. Przyjmujemy również zlecenia analityczne. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

  Na przestrzeni lat udało nam się zgromadzić zespół specjalistów IT, programistów, marketingowców, copywriterów, którzy zapewniają Klientom kompleksową obsługę. Budowanie aplikacji mobilnych dla Klientów z Poznania i okolic opiera się na sprawdzonych technicznych, ale i finezyjnych rozwiązaniach. Nasz software house z Poznania zaplanuje realizację Twojego projektu w sposób nowoczesny i profesjonalny.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta