Wróć
Tworzenie aplikacji mobilnych
Oferta
Tworzenie aplikacji mobilnych

Tworzenie aplikacji mobilnych

Doświadczenie i kreatywność jakimi się wyróżniamy pozwalają na tworzenie aplikacji mobilnych na platformy Android i iOS.

Każdy projekt jest dopasowany do potrzeb biznesu, pomaga monitorować efekty i uzyskiwać realne korzyści. Budowanie aplikacji mobilnych jest oparte na wielu skomplikowanych schematach, a my dbamy o każdy detal. Twoja firma otrzymuje aplikacje mobilne doskonale zaprojektowane – łatwe i szybkie w obsłudze.

Tworzenie aplikacji mobilnych

Projektowanie aplikacji mobilnych w Software House Improve

W Improve tworzenie aplikacji na telefon odbywa się w sposób przejrzysty i zgodny z Twoimi potrzebami. Zrealizujemy każdy pomysł, dopracujemy Twoją koncepcję, skutecznie wdrożymy rozwiązania mobilne w trosce o rozwój biznesu, jaki prowadzisz.

Skontaktuj się z naszym Software House, a przygotujemy wycenę opartą o najczęstsze parametry decydujące o ostatecznej cenie.

Zalety aplikacji mobilnych

  • Działają szybko;
  • Opcje online oraz offline;
  • Kompatybilność z aparatem, GPS, NFC;
  • Krótsza droga do skorzystania z Twoich usług. Użytkownik w dowolnym momencie może uruchomić aplikację zainstalowaną na swoim telefonie lub tablecie. Nie musi wyszukiwać informacji ponownie w wyszukiwarce Google;
  • Pełna personalizacja m.in. ulubionych produktów i kategorii, możliwość wprowadzenia systemu lojalnościowego, karty członkowskiej, zbierania punktów i wymiany ich na produkty z oferty.
Tworzenie aplikacji mobilnych

Jakie możliwości dają aplikacje na urządzenia mobilne naszego projektu?

Nadal nie wiesz, w jakich aspektach mobilne aplikacje mogłyby Ci pomóc? Podpowiadamy najczęstsze sposoby wykorzystania projektów naszej realizacji:

  1. Prowadzenie sprzedaży.
  2. Podnoszenie atrakcyjności oferty i docieranie do szerszego grona odbiorców.
  3. Zwiększenie wiarygodności firmy i unowocześnienie marki.
  4. Zaangażowanie Klienta w pakiet usług oraz produktów.
  5. Szybsze osiągnięcie celów biznesowych.
Ile kosztuje projektowanie aplikacji mobilnych?

Zastanawiasz się, ile mogą kosztować aplikacje mobilne? Tworzenie pełnowartościowego systemu zajmuje wiele czasu, ale ostateczna cena zależy od Twoich potrzeb, stopnia zaawansowania, jak i wszechstronności aplikacji.

Dlaczego warto zainwestować w dedykowane aplikacje mobilne?

Dziś każdy chce mieć z dowolnego miejsca nieograniczony dostęp do wszystkich usług. Dedykowana aplikacja mobilna daje właśnie takie możliwości. Umożliwia uruchomienie zaawansowanych procesów na smartfonie czy tablecie. Rozwój technologiczny jest aktualnie tak duży, że wszystkie usługi możesz zmieścić w jednej mobilnej aplikacji do zarządzania całą firmą.