Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  SEO copywriting i webwriting

  SEO copywriting i webwriting

  Jednym z najważniejszych elementów każdej strony internetowej są treści. Wpływają na powodzenie działań związanych z pozycjonowaniem, ale także umożliwiają wzbudzanie zainteresowania internautów, bardzo ważnych dla każdego przedsiębiorcy.

  Pisanie tekstów na strony internetowe musi uwzględniać zasady SEO, a w szczególności dobieranie odpowiednich słów kluczowych. SEO copywriting i webwriting to działania, które budują potencjał sprzedażowy Twojej strony internetowej.

  SEO copywriting i webwriting

  Jakie teksty na stronę internetową realizujemy?

  Nie warto bagatelizować roli treści w budowaniu silnej pozycji w sieci. Jeżeli chcesz stworzyć profesjonalny wizerunek marki, musisz zaprezentować się z jak najlepszej strony potencjalnym Klientom. Poprzez słowo zrobisz to najskuteczniej.

  Aby stworzyć skuteczne teksty na stronę, trzeba wziąć pod uwagę kwestie techniczne, aspekty językowe oraz merytoryczne. Łącząc je ze sobą, otrzymasz teksty idealnie pasujące na każdą platformę internetową.

  Teksty zapleczowe

  Pozwalają na realizację zasad SEO, ale nie są widoczne na pierwszym planie dla internautów. Mają przede wszystkim przyciągać uwagę botów internetowych.

  Opisy produktów i kategorii

  Niezbędne jest ich nasycenie słowami kluczowymi, w celu uzyskania bardzo dobrych rezultatów z pozycjonowania.

  Artykuły na blogi

  Agencje copywriterskie tworzą je z pasją, jednocześnie nie zapominając o podstawowych zasadach SEO. Mają na celu przekazanie Klientom wiedzy merytorycznej, a jednocześnie zaciekawienie odbiorcy.

  Treści na strony główne oraz podstrony

  Pisanie tekstów na strony internetowe jest niezwykle istotne. To one wywołują pierwsze wrażenie na odbiorcy i decydują, czy zostanie on na stronie, czy pójdzie dalej. Powinny być ciekawe i odpowiednio zoptymalizowane pod kątem technicznym.

  SEO copywriting i webwriting

  Grupa IMPROVE stworzy najlepsze testy SEO dla Twojej witryny

  Pozycjonowanie strony nie może odbyć się bez angażujących, wysokiej jakości tekstów, a je może dla Ciebie przygotować wyłącznie profesjonalna agencja copywriterska. W naszych szeregach mamy najlepszych copywriterów, którzy są w stanie przygotować każdy test SEO zgodnie z obowiązującymi zasadami, akceptowanymi przez wyszukiwarki Google.

  Pozycjonujemy setki stron internetowych, wiemy, co ma największe znaczenie przy działaniach w zgodzie z Google. Dysponujemy najlepszym zapleczem copywriterskim na rynku. Dostarczamy duże ilości treści odznaczające się najwyższą jakością.

  Długoletnia obecność na rynku daje nam możliwość korzystania z rozległego doświadczenia i wiedzy niezbędnych przy tworzeniu treści dla zróżnicowanych grup Klientów. Poprzez webwriting jesteśmy w stanie sprzedać wszystkie towary i usługi. SEO copywriting daje nam natomiast możliwość skutecznego pozycjonowania stron internetowych, znajdujących się dzięki temu wysoko w wynikach wyszukiwania Google.

  Czym jest SEO copywriting?

  Pisanie tekstów SEO wymaga kreatywności, wyczucia potrzeb Klienta, a także umiejętnego zastosowania zasad Google. Wszystkie treści na strony internetowe muszą być wartościowe, angażujące i przyjazne dla odbiorcy.

  Zarówno teksty widoczne, jak i ukryte poprawiają widoczność witryny w wynikach wyszukiwania Google. Jednocześnie informują potencjalnych Klientów o tym, co możesz im zaoferować. Generują wartościowy ruch na stronie.

  Współpracujemy z copywriterami posiadającymi lekkie pióro, znajomość zasad pozycjonowania, a także kreatywność. Teksty na stronę www są dzięki temu przygotowywane z należytą starannością.

  Czym jest webwriting?

  Nie zawsze trzeba kierować się zasadami SEO w celu przygotowania treści publikowanych w sieci. Agencje copywriterskie coraz częściej dostają zamówienia na artykuły do serwisów internetowych, które mają być po prostu ciekawe, merytoryczne, ale bez uwzględniania zasad SEO. Czasem bardziej liczy się bieżące dostarczenie informacji, przyciągnięcie uwagi ludzi, a także zachęcenie ich do regularnego śledzenia wpisów.

  Twoja strona internetowa może być często odwiedzana przez użytkowników sieci, którzy będą oczekiwali na kolejne publikacje. Od tego warto zacząć swoją działalność w sieci, z czasem przechodząc do uzupełniania wpisów o zasady SEO wymagające już dodatkowych nakładów finansowych.

  O nas

  Jesteśmy firmą programistyczną z Poznania, która działa w branży od 2013 roku. Jako software house proponujemy funkcjonalne, intuicyjne rozwiązania będące wsparciem dla rozwoju firm. Wśród naszych usług nie mogło zabraknąć copywritingu będącego podstawą w marketingu internetowym.

  Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów, copywriterów, specjalistów SEO, UX oraz marketingowców. Pomagamy przedsiębiorcom budować silną pozycję w sieci poprzez wysokiej jakości teksty na stronę internetową, teksty zapleczowe oraz inne materiały informujące o produktach i usługach. Pisanie tekstów na strony internetowe nie jest jednak jedynym zakresem naszej działalności. Oferujemy usługi 360, które obejmują tworzenie stron internetowych od podstaw, aplikacji webowych i mobilnych, pozycjonowanie, audyt SEO, projektowanie UX/UI, doradztwo IT.

  Długoletnia obecność na rynku w Poznaniu daje nam możliwość korzystania z rozległego doświadczenia i wiedzy niezbędnych przy tworzeniu produktów dla zróżnicowanych grup Klientów. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i firmami z Poznania.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta