Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Marketing internetowy

  Marketing internetowy

  Z naszą pomocą zyskasz widoczność w sieci. Oferujemy profesjonalny marketing internetowy dla firm, dbamy o skuteczną promocję Twojego biznesu. Przygotujemy angażujące kampanie marketingowe, dzięki którym pozyskasz nowych odbiorców.

  Dzięki wiedzy i doświadczeniu nasze kampanie e-marketingowe przynoszą zauważalne korzyści dla biznesów naszych klientów.

  Marketing internetowy

  Marketing internetowy dla firm

  Profesjonalizm, niezawodność, skuteczność – są to podstawowe cechy, które wyróżniają naszą działalność. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, dla których najważniejszy jest efekt oraz zadowolenie Klienta. Chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą oraz doświadczeniem. Proponujemy wyjątkowe rozwiązania zgodne z najlepszymi praktykami. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

  Pozycjonowanie stron

  Wykonamy skuteczne pozycjonowanie, dzięki któremu osiągniesz wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google.

  Kampanie Google Ads

  Dzięki wysokiej jakości kampanii online szybko osiągniesz założone rezultaty i umocnisz swoją markę w świadomości Klientów.

  Lokalna promocja stron

  Przygotujemy wyjątkowe metody promocji strony internetowej w sieci, dzięki którym dotrzesz do szerokiego grona odbiorców.

  Marketing internetowy

  Audyt UX

  Przeprowadzimy analizę Twojej strony internetowej, wskażemy ewentualne błędy i możliwość wprowadzenia zmian, dzięki którym będzie ona znacznie lepiej pozycjonowała się.

  Tworzenie aplikacji webowych

  Projektujemy stabilne i wydajne aplikacje webowe, które umożliwią Ci zbudowanie dużej społeczności wśród swoich usług.

  Pisanie tekstów na strony internetowe

  Dostarczamy najwyższej jakości content marketing z uwzględnieniem zasad SEO oraz aktualnych wytycznych Google. Treści są angażujące, unikalne i sprzedażowe.

  Grupa IMPROVE robi dokładnie to, czego oczekują Klienci. Wprowadzamy do internetu nową jakość, proponujemy efektywne rozwiązania dla nowoczesnego biznesu. Chętnie dzielimy się ekspercką wiedzą i doświadczeniem.

  Jesteśmy agencją marketingową z Poznania

  Profesjonalizm, niezawodność, skuteczność – takimi cechami wyróżnia się działalność agencji SEO/SEM z Poznania, jaką jest Improve. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy pracują na najlepsze rezultaty dla Klientów. Oferujemy kompleksowy zakres usług, jeżeli chodzi o marketing internetowy dla firm z Poznania i okolic. Chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą oraz doświadczeniem. Proponujemy wyjątkowe rozwiązania dla Twojego biznesu. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.

  Wykonujemy szereg działań, które mają na celu umocnienie pozycji Twojej marki w sieci. Oferujemy marketing internetowy dla małych firm, ale i dużych korporacji z Poznania. Kampanie Google Ads są prowadzone z pełnym zaangażowaniem, uwzględniając charakterystyczne dla województwa wielkopolskiego aspekty, jak i globalne zasady Google. Dzięki temu, że świadczymy usługi 360, a w naszych szeregach znajdują się programiści i specjaliści IT, możemy zaoferować także pozycjonowanie stron, wykonanie ich od podstaw, tworzenie aplikacji webowych i mobilnych, a także audyty UX oraz UI. W ramach naszej działalności znajduje się także pisanie tekstów na strony internetowe oraz lokalna promocja stron.

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kancelaria Bartkowiak&Kosewski
  Kancelaria Bartkowiak&Kosewski

  Strona internetowa Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnym. Kompleksowe wdrożenie projektu z wykonaniem grafiki, oprogramowaniem.

  Serwis amrack.pl
  Serwis amrack.pl

  Strona przedstawiająca ofertę firmy zajmującej się sprzedażą regałów i wyposażenia magazynowego. Przejrzysty dostęp do całej oferty.

  guberhouse.pl
  guberhouse.pl

  Strona internetowa dla firmy deweloperskiej tworzącej osiedla oraz budującej domy jednorodzinne. Ważnym działem na stronie są realizacje.

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta