Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań

Bezpłatna wycena pozycjonowania

W celu otrzymania wyceny pozycjonowania strony internetowej lub sklepu wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń na numer 512 215 804

Wycena Seo - Grupa Improve zdjęcie nr 13

  Wycena SEO

  Wyślij do nas zapytanie. Przygotujemy darmową wycenę działań SEO, dzięki którym zwiększysz widoczność swojego biznesu w sieci. Zobacz, czego możesz się po nas spodziewać, jakie warianty współpracy proponujemy.

  Kompleksowa oferta SEO – wycena, która pozytywnie Cię zaskoczy

  Analiza potrzeb Klienta, wymagań, a także stanu dotychczasowej działalności w sieci są podstawą do przygotowania wyceny działań pozycjonerskich.

  Przygotujemy konkretną wycenę, zgodną z Twoimi możliwościami budżetowymi. Wycena pozycjonowania strony jest darmowa. Płacisz po podpisaniu umowy.

  Wycena Seo - Grupa Improve zdjęcie nr 14

  Skontaktuj się z naszym specjalistą!

  Jakub Domagalski

  531 905 994

  Pozycjonowanie stron – wycena działań Grupy IMPROVE

  Zobacz, co obejmuje nasza oferta SEO.

  Analiza konkurencji

  Przed wdrożeniem jakichkolwiek działań SEO musimy przeprowadzić analizę najpoważniejszych konkurentów w Twojej branży. Sprawdzamy, jak wyglądają ich strony internetowe, zakres działań SEO, a także jakość treści.

  Analiza strony internetowej

  Przeprowadzamy analizę Twojej strony internetowej pod kątem występujących na niej błędów. Często są one przeszkodą do przeprowadzenia skutecznego pozycjonowania.

  Dobieranie słów kluczowych

  Opracowanie słów kluczowych pasujących do Twojej działalności jest niezwykle istotne w całym procesie pozycjonowania.

  Działania SEO

  Działania SEO realizowane są według skrupulatnie przygotowanego planu, co umożliwia badanie efektów na każdym etapie wdrażania.

  Kompleksowa oferta SEO – wycena, która pozytywnie Cię zaskoczy

  Analiza potrzeb Klienta, wymagań, a także stanu dotychczasowej działalności w sieci są podstawą do przygotowania wyceny działań pozycjonerskich.

  Przygotujemy konkretną wycenę, zgodną z Twoimi możliwościami budżetowymi. Wycena pozycjonowania strony jest darmowa. Płacisz po podpisaniu umowy.

  Ile kosztuje pozycjonowanie? Wycena Grupy IMPROVE

  Wycena SEO jest uzależniona od wielu czynników, takich jak początkowy stan strony internetowej, cykliczność optymalizacji, zakres analizy konkurencji, ilość pozyskiwanych linków.

  Przy ustalaniu ostatecznej kwoty pozycjonowania kierujemy się wieloma elementami, analizujemy konieczny nakład pracy i czas, jaki będzie niezbędny do osiągnięcia zamierzonych efektów. Naszym Klientom oferujemy elastyczny i indywidualny cennik dopasowany do potrzeb i oczekiwań.

  Podstawą wyceny pozycjonowania są:

  • branża, w której działasz,
  • konkurencyjność stosowanych słów kluczowych,
  • liczba wyników wyszukiwania,
  • grupa docelowa,
  • jakość posiadanej strony internetowej,
  • historia dotychczasowego pozycjonowania,
  • długość umowy,
  • aktualna pozycja w rankingu Google.

  Skorzystaj z możliwości otrzymania darmowej wyceny naszych działań SEO. Przygotujemy kompleksową ofertę, dzięki której zobaczysz, co możemy i za ile dla Ciebie zrobić. Zestawienie działań pokaże cały obraz naszej działalności oraz model współpracy, który uznamy za najkorzystniejszy z punktu widzenia Twojej branży.

  Pozycjonowanie jest jedną z najskuteczniejszych oraz najtańszych form reklamy, na jaką możesz się obecnie zdecydować. Skorzystaj z tego narzędzia, aby wypromować swoją działalność, zbudować pozytywny obraz marki w sieci i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

  Podczas współpracy zapewniamy konsultacje doradców SEO, informujemy o postępach, przedstawiamy efekty działań. Wszystkie przekazywane środki finansowe trafiają na cele pozycjonowania, jest to skrupulatnie raportowane. Wiesz, za co płacisz.

  SEO wycena może ulec zmianie, jeżeli zażyczysz sobie rozszerzenia pakietu naszych działań.

  Nasze realizacje

  Politechnika Bydgoska
  Politechnika Bydgoska

  Nowoczesna strona dla największej i najstarszej państwowej uczelni wyższej w Bydgoszczy.

  Serwis Dotuje.pl
  Serwis Dotuje.pl

  Pomaganie jest modne. Z wielką przyjemnością zrealizowaliśmy i nadal rozwijamy serwis promujący pomoc przy realizacji marzeń i zbieraniu funduszy.

  Serwis dlamagazynu.pl
  Serwis dlamagazynu.pl

  Strona i sklep internetowy dedykowane dla właścicieli magazynów poszukujących wysokiej jakości wyposażenia.

  O nas

  Analiza potrzeb Klienta, wymagań, a także wieloletnia obecność w branży sprawiają, że jesteśmy doświadczonym partnerem w działaniach internetowych. Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet usług 360 obejmujących wiele obszarów. Zaznaczamy, że wycena pozycjonowania strony, jak i każdej innej usługi odbywa się zawsze indywidualnie, co gwarantuje sprawiedliwe rozliczenie.

  Skorzystaj z możliwości, jakie daje nasza kompleksowa działalność w Poznaniu. Możemy dla Ciebie wykonać strony internetowe, aplikacje mobilne i webowe, pozycjonowanie stron. Wycena uwzględnia wszystkie Twoje potrzeby. Oferujemy także doradztwo IT, audyt SEO, projektowanie UX/UI. Możesz liczyć na pełne zaangażowanie z naszej strony we wszystkich działaniach internetowych.

  W trakcie współpracy, z naszą firmą programistyczną z siedzibą w Poznaniu, zapewniamy konsultacje doradców SEO, informujemy o postępach, przedstawiamy efekty działań. Współpraca od A do Z jest przejrzysta, a wycena pozycjonowania utrzymana na ustalonym poziomie, jeżeli w trakcie realizacji nie postanowisz skorzystać z naszych dodatkowych usług. Zawsze jednak wiesz, za co płacisz.