Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Strony internetowe Poznań

  Strony internetowe Poznań

  Grupa Improve to ekspert w dziedzinie tworzenia stron internetowych i sklepów online. Nasza pasja i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że z dumą możemy się określić jako lidera na rynku IT w Poznaniu. Współpracując z nami, otrzymujesz nie tylko funkcjonalną stronę www, ale przede wszystkim partnera biznesowego, który rozumie specyfikę poznańskiego rynku.

   

  Strony internetowe Poznań

  Tworzenie stron internetowych Poznań

  Obsługujemy wiele lokalnych firm z Poznania. Projektujemy strony internetowe dla małych, średnich i dużych firm z różnych branż. Możesz mieć pewność, że stworzymy w pełni przystosowaną do Twoich potrzeb stronę internetową — niezależnie czy jesteś z samej stolicy wielkopolski, czy innej części kraju — dostarczymy Ci nowoczesne, działające rozwiązanie. Projekt realizujemy od początku do końca. Możesz na nas liczyć w każdym aspekcie funkcjonowania strony www.

  Poznań to dynamicznie rozwijające się miasto, pełne innowacyjnych przedsiębiorstw, start-upów oraz firm z tradycjami. Znamy potrzeby lokalnych przedsiębiorców i dostosowujemy nasze usługi tak, aby jak najlepiej odpowiadały na wymagania rynku. Oferujemy tworzenie sklepów stron internetowych, z których obsługą poradzisz sobie bez większych trudności. Są przyjazne dla użytkowników, jak i wyszukiwarek, generują bardzo dużą sprzedaż, a przecież właśnie na tym zależy każdemu sprzedawcy. Budowanie stron odbywa się w sposób indywidualnie dopasowany do potrzeb. Zyskujesz funkcjonalności zgodne z aktualnymi trendami i najwyższymi standardami.

  W naszej ofercie znajdziesz:

  Strony usługowe

  Tworzenie stron www promujących konkretne usługi np. księgowe, remontowe, kosmetyczne.

  Strony wizytówkowe

  Tworzymy proste i unikalne strony wizytówkowe przedstawiające w szybki sposób Twoją ofertę np. portfolio fotografa.

  Sklepy internetowe

  Z naszą pomocą otworzysz sklep online, dzięki któremu zapewnisz sobie wysokie wyniki sprzedaży.

  Serwisy internetowe

  Przygotujemy rozbudowane portale oferujące dostęp do wielu rodzajów treści.

  Strony One Page

  Cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na wydajność i prostotę. Idealne rozwiązanie do kampanii PPC.

  Strony internetowe Poznań

  Jak budujemy strony internetowe w Improve?

  Budowa stron internetowych opiera się na wielu zaawansowanych procesach, a kluczem jest odpowiednie wdrożenie zgodne z zasadami.

  1. Analiza potrzeb – poznając oczekiwania Klienta, możemy dopasować optymalne rozwiązania mające rację bytu w jego branży.
  2. Wstępne założenia – opracowujemy kwestie technologiczne, funkcjonalne, a także aspekty wizualne strony internetowej.
  3. Przygotowanie projektu graficznego i pierwsze wizualizacje – nasi specjaliści rozpoczynają projektowanie strony, realizują projekt graficzny, dopasowują zarys do Twoich potrzeb i oczekiwań.
  4. Prace programistyczne – etap przekształcania projektu graficznego w pełni funkcjonującą stronę internetową opartą na CMS WordPress.
  5. Testy i optymalizacje – przed pełnym udostępnieniem internautom, strona internetowa poddawana jest audytowi wewnętrznemu, który na celu wykrycie ewentualnych błędów oraz nieprawidłowości. Działania obejmują także optymalizację witryny pod kątem SEO.
  6. Oddanie strony i wsparcie techniczne – ostatnim etapem naszych działań jest uruchomienie strony internetowej i konfiguracja domeny. Pozostajemy do Twojej dyspozycji, jeżeli chodzi o wsparcie techniczne.

  Projektowanie strony internetowej to proces wymagający współpracy na poziomie klient-firma. Przy wycenie przygotujemy kilka pytań, które pozwolą nam dobrać dopasowane do Twoich wymagań rozwiązania. Zaufaj nam i skorzystaj z darmowej wyceny strony internetowej!

  Co zyskujesz, budując stronę www w naszej poznańskiej agencji?

  Strona internetowa dostosowana do Twoich potrzeb

  Tworzenie strony internetowej najczęściej opieramy o indywidualny szablon, który możemy dla Ciebie stworzyć. Możesz również skorzystać z gotowych wariantów. Wszystkie elementy znajdujące się na witrynie będą znajdowały się w dokładnie tych miejscach, które wizualnie odpowiadają Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Projekt stron internetowych zawsze realizujemy zgodnie z wizją Klienta.

  Wiele możliwości dodatkowej funkcjonalności

  Budowa strony internetowej może zostać wzbogacona o szereg funkcji dodatkowych. Zachęcamy, aby witrynę wzbogacić o blog, na którym zaprezentujesz materiały związane ze swoją działalnością, wypromujesz produkty i usługi, udzielisz klientom odpowiedzi na częste pytania. Jeżeli prowadzisz działalność handlową warto, aby strona internetowa kierowała do sklepu online. W przypadku strony hotelu czy salonu kosmetycznego warto dokupić funkcję umożliwiającą rezerwację terminu wizyty. Uzupełniamy strony internetowe o niestandardowe funkcje, zgodnie z oczekiwaniami naszych wymagających Klientów.

  Responsywność

  Budujemy strony oparte o technologie RWD. Responsywna strona wyświetli się zarówno na komputerach, jak i telefonach komórkowych.

  Uniwersalna technologia

  Korzystamy z popularnych technologii, dzięki którym budowa strony www przebiega szybko, a jej obsługa jest prosta. Witryna jest wydajna oraz bardzo szybko się ładuje.

  Podstawowa optymalizacja SEO

  Zapewnimy podstawową optymalizację techniczną strony zgodną z zasadami SEO. Dzięki temu już od początku zwiększysz ruch organicznych, a także uzyskasz wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

  Profesjonalne, nowoczesne i niezawodne – takie są strony internetowe tworzone przez Grupę IMPROVE. Naszą działalność opieramy na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy oraz regularnych szkoleniach.

  Dlaczego projektowanie strony internetowej opieramy o WordPress?

  CMS, na którym tworzymy większość stron internetowych dla naszych Klientów, jest WordPress. To popularny system, który cechuje się prostą obsługę, intuicyjnością i możliwością praktycznie dowolnej personalizacji pod własne wymagania. Tworzone przez naszą agencję z Poznania strony www cechuje więc możliwość swobodnego rozwijania i modyfikowania. Masz dostęp do elastycznej struktury, którą możesz zmieniać i udoskonalać.

  Dlaczego warto zdecydować się na projektowanie stron www przez Grupę IMPROVE?

  Nasz doświadczony zespół wykorzysta najnowocześniejsze technologie, aby przygotować angażujące, wyróżniające się strony internetowe. Oferta Grupy IMPROVE jest skrojona na miarę wygórowanych oczekiwań Klientów.

  • Korzystamy z innowacyjnych, globalnych technologii, dzięki którym budowa stron www przebiega szybko, sprawnie i kompleksowo.
  • Każda strona internetowa posiada model intuicyjnego zarządzania, bardzo przyjazny dla użytkownika.
  • Witryna jest wydajna oraz bardzo szybko się ładuje.
  • Uzupełniamy strony internetowe o niestandardowe funkcje, zgodnie z oczekiwaniami naszych wymagających Klientów.

  Profesjonalne, nowoczesne i niezawodne – takie są strony internetowe tworzone przez Grupę IMPROVE. Naszą działalność opieramy na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy oraz regularnych szkoleniach. Tworzenie stron internetowych odbywa się zawsze przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

  O nas

  Nasza agencja interaktywna z Poznania tworzy wysokiej jakości strony internetowe. Oferta jest jednak bardzo szeroka, dzięki świadczeniu usług 360. Jednocześnie działamy jako software house oraz agencja SEO/SEM. We wszystkich działaniach internetowych możesz na nas liczyć.

  Specjalizujemy się w tworzeniu responsywnych stron internetowych przy wykorzystaniu CMS WordPress. Tworzymy strony internetowe różnego typu — od stron typu Landing Page przez katalogi produktów, na pełnoprawnych sklepach internetowych kończąc. Zaprojektujemy Twój pozytywny wizerunek w sieci. Zrobimy to nie tylko poprzez projektowanie stron, ale również dzięki pozycjonowaniu, kampaniom Google Ads, aplikacjom webowym i mobilnym. Oferujemy także doradztwo IT, które stanowi niejako wsparcie, jeżeli chodzi o utworzenie strony internetowej zgodnej z potrzebami.

  Obsługujemy wiele lokalnych firm z Poznania. Zapewniamy projektowanie stron www dla małych, średnich i dużych poznańskich firm z różnych branż. Mamy także ofertę dla klientów indywidualnych z Poznania i okolic.

  Jesteśmy "z" i tworzymy strony "dla" Poznania

  Nasza agencja interaktywna z Poznania specjalizuje się w realizacji wysokiej jakości, responsywnych stron internetowych przy wykorzystaniu CMS WordPress. Tworzymy strony internetowe dla poznańskich firm i nie tylko. Web Developerzy Grupy Improve budują strony www różnego typu — od prostych stron wizytówkach, przez katalogi produktów, na pełnoprawnych sklepach internetowych i kończąc.

  Projektowanie stron www to nasz wkład w budowanie pozytywnego wizerunku marek w sieci. Tworzymy strony internetowe nowoczesne, unikalne oraz wyróżniające się na tle konkurencji. Na swoim koncie mamy wiele interesujących realizacji — atrakcyjnych pod względem wizualnym, intuicyjnych w przeglądaniu i przede wszystkim konwertujących. Projekt realizujemy od początku do końca, możesz na nas liczyć w każdym aspekcie funkcjonowania strony www.

  Naszą ofertą obejmuje zarówno projektowanie stron www, tworzenie aplikacji webowych, jak i wielopoziomowy marketing internetowy.

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Serwis Dotuje.pl
  Serwis Dotuje.pl

  Pomaganie jest modne. Z wielką przyjemnością zrealizowaliśmy i nadal rozwijamy serwis promujący pomoc przy realizacji marzeń i zbieraniu funduszy.

  Serwis amrack.pl
  Serwis amrack.pl

  Strona przedstawiająca ofertę firmy zajmującej się sprzedażą regałów i wyposażenia magazynowego. Przejrzysty dostęp do całej oferty.

  Agencja interaktywna Grupa Improve

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta