Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  RWD – responsywne strony internetowe

  RWD – responsywne strony internetowe

  Technologia RWD (responsywne strony internetowe) umożliwia atrakcyjną prezentację Twojej strony www każdemu użytkownikowi, niezależnie od urządzenia, z którego w danej chwili korzysta. Nie musisz tworzyć kilku oddzielnych wersji strony internetowej, aby dostęp do zawartych na niej treści możliwy był zarówno na smartfonie, jak i PC, tablecie czy laptopie. Jeżeli cenisz sobie nowoczesne, przyjazne dla użytkowników i uniwersalne rozwiązania technologiczne, postaw na budowanie stron RWD.

  Strony responsywne to standard w działalności nowoczesnych przedsiębiorców. Automatycznie dopasowują się do wielkości każdego ekranu. Technologia RWD zapewnia pełną swobodę pozyskiwania informacji, gdziekolwiek użytkownik chce.

  Tworzymy responsywne strony internetowe, dopasowujące się do wielu typów urządzeń. Użytkownik, odwiedzając Twoją stronę, z łatwością zapozna się ze wszystkimi treściami, niezależnie czy korzysta z systemu Windows, iOS czy Android.

  RWD – responsywne strony internetowe

  Tworzenie stron RWD

  Tworzy szybkie, responsywne strony internetowe, które pomogą Ci promować Ci w promocji produktów lub usług w sieci. Responsywność strony internetowej pozwala na pełne dopasowanie jej do potrzeb użytkowników, jak i do konkretnych urządzeń mobilnych. Internauta znajduje na niej najważniejsze informacje, kluczowe dla podjęcia decyzji o skorzystaniu z usługi czy kupieniu produktu.

  Technologia RWD to standard w naszej działalności. Klientom z Poznania oraz innych miast proponujemy strony responsywne, które są:

  • tanie w utrzymaniu i aktualizacji,
  • przyjazne pod kątem SEO i UX,
  • oparte o popularny CMS
  • łatwe w rozbudowie
  • szybkie i nieobciążające hostingu

  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Projektujemy i budujemy strony RWD w oparciu o CMS WordPress.

  RWD – responsywne strony internetowe

  Co zyskujesz, budując stronę responsywną?

  Responsywność umożliwia bezproblemowy dostęp do wszystkich treści na każdym możliwym urządzeniu. Dlaczego jeszcze warto postawić na RWD?

  Twoja strona jest widoczna dla wszystkich użytkowników

  Witryna responsywna umożliwia dotarcie do szerokiej grupy Klientów korzystających przede wszystkim z urządzeń mobilnych.

  RWD jest przyjazne SEO

  Google chętnie promuje strony responsywne i umieszcza je wysoko w wynikach wyszukiwania.

  Niskie koszty budowy

  Budowanie strony responsywnej jest tańsze niż tworzenie osobnej witryny mobilnej.

  Spis treści
  O nas

  Jesteśmy agencją interaktywną z Poznania, która może stworzyć dla Ciebie responsywne strony internetowe. Są szybkie, niezawodne i atrakcyjne wizualnie. Pomagają promować produkty i usługi, a jednocześnie zwiększają rozpoznawalność marki w sieci. To dla Ciebie za mało, jeżeli chodzi o działalność internetową? Nie martw się. Dla Klientów z Poznania i okolic mamy przygotowaną kompleksową ofertę 360.

  Zlecić nam możesz strony responsywne, jak i tradycyjne, aplikacje webowe i mobilne, projektowanie UX/UI, kampanie e-marketingowe. Oferujemy również doradztwo IT. Internauta dzięki temu ma możliwość zapoznania się z Twoimi produktami na wielu platformach.

  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Projektujemy i budujemy strony RWD w Poznaniu i okolicach na CMS WordPress. Jest to najprostsza w obsłudze platforma dająca tak wiele możliwości w zakresie wprowadzania zmian. Możemy cały czas czuwać nad Twoją witryną, rozwijać ją, jeżeli tego właśnie potrzebujesz.

  Zaufało nam już wielu Klientów z Poznania i okolic. Dołącz do tego grona!

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta