Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Strony Landing Page (One Page)

  Strony Landing Page (One Page)

  Strona internetowa One Page (Landing Page) to pewnego rodzaju wizytówka www Twojej firmy. Strony tego typu cechuje prosta budowa, mała ilość informacji oraz ograniczona nawigacja. Strona typu One Page koncentruje się na jednym, konkretnym zadaniu, jakim jest przedstawianie konkretnej marki lub asortymentu z jak najlepszej strony. Strony typu Landing Page powstają po to, aby w określonym czasie wypromować Twoje produkty lub usługi czy zachęcić do wypełnienia formularza kontaktowego i skorzystania z rabatów.

  Strony One Page są niezawodnym sposobem na pozyskanie nowych Klientów, sprzedaż produktów i zachęcenie do skorzystania z usług. Landing Page stanowią kluczowy element strategii e-marketingowej opartej na pozyskiwaniu konwersji z ruchu płatnego. Możesz przedstawić na nich swoją ofertę i kierować tam kampanię reklamową Google Ads.

  Tworzymy proste strony typu One Page, które  zrealizują cele biznesowe, a przy tym nie będą stanowić obciążenia budżetu Twojej kampanii w sieci.

  Strony Landing Page (One Page)

  Zalety stron typu One Page

  Zastanawiasz się, czy warto zamówić strony internetowe One Page? Proste strony www typu Landing Page mogą pomóc Ci:

  • skutecznie generować leady,
  • promować markę,
  • sprzedawać konkretne produkty lub usługi,
  • informować Klientów o Twojej działalności.

  Skuteczna strona Landing Page jest niezawodnym narzędziem promocyjnym, w niektórych obszarach skuteczniejszym niż tradycyjne witryny. Stanowi ważny element działań marketingowych, zachęcasz poprzez nią Klientów do odwiedzenia docelowej strony, zapoznania się z całą ofertę i wreszcie do skorzystania z proponowanego asortymentu oraz pakietu usług.

  Strony Landing Page (One Page)

  Jak budujemy Landing Page w IMPROVE?

  Dokładamy wszelkich starań, aby strony typu Landing Page były angażujące, nowoczesne i przyjemne w odbiorze. Nasze strony spełnią najważniejsze cele biznesowe, napędzą sprzedaż i wypromują markę w nowoczesny sposób.

  Od Grupy IMPROVE otrzymujesz:

  • darmową wycenę projektu,
  • stronę internetową dostosowaną do potrzeb Twoich działań marketingowych,
  • kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy.

  Zleć nam tworzenie stron „ladingowych”. Tworzymy proste strony, które skutecznie sprzedają.

  Spis treści

  Ile kosztuje strona typu Landing Page?

  Każda strona Landing Page jest inna, dlatego staramy się indywidualnie podejść do każdego projektu. Wiele czynników ma wpływ na ostateczną wycenę, dlatego najpierw chcemy poznać Twoje potrzeby, a dopiero będziemy mogli oszacować koszty. Zapewniamy uczciwą wycenę obejmującą wszystkie funkcjonalności, jakich potrzebują strony landingowe.

  Budowanie Langing Page umożliwia stworzenie witryn, które są:

  • responsywne,
  • oparte o system WordPress,
  • atrakcyjne pod względem wizualnym, dzięki pięknej szacie graficznej,
  • wzbogacone o wiele funkcji: formularz kontaktowy, aktualności, galerię zdjęć, mapy dojazdu,
  • zintegrowane z serwisami społecznościowymi, a także innymi platformami, na których działasz.

  Konwersja a strony Landing Page

  Konwersja to zestaw oczekiwanych działań, które mamy nadzieję, że zostaną wykonane przez użytkownika w odpowiedzi na prowadzoną kampanię marketingową czy działania SEO. Właśnie w tym celu tworzone są strony One Page. Skutecznie zachęcają Klientów do akcji, czyli skorzystania z usługi lub zakupu towaru.

  Dobra strona One Page, czyli jaka?

  Strona typu One Page zazwyczaj opiera się na rozbudowanej, barwnej grafice, która ma przyciągać uwagę. Stosujemy na niej ciekawe efekty wizualne, przenikające się warstwy. Ważna jest też przystępna nawigacja w ramach strony — pomoże w tym podział na sekcję i odpowiednie otagowanie.

  W jakich przypadkach tworzenie stron typu Langing Page jest najkorzystniejsze?

  Strona typu Landing Page ma sprzedawać, dlatego warto zaprojektować ją, gdy głównie na ten aspekt kładziesz nacisk. Ponadto pomaga ona realizować wiele innych celów marketingowych:

  • sprzedaż konkretnych produktów i usług, gdy znajduje się na niej formularz zamówienia,
  • uzyskanie danych kontaktowych Klienta,
  • rejestracja w serwisie lub założenie konta,
  • zapisanie się do newslettera,
  • pobranie kodu lub zniżki,
  • zwiększenie rozpoznawalności marki.

  Przemyślane strony Landing Page nakierowane są jasno na określone cele i akcje internautów, pomagają w zachęceniu do wykonania konkretnych działań. To właśnie tę stronę najczęściej widzi Klient, gdy klika w reklamę, dlatego musi być dopracowana w każdym aspekcie, zoptymalizowana i bardzo starannie przygotowana. Treści na nią powinien przygotować doświadczony copywriter, a kwestiami technicznymi zająć się profesjonalny web designer.

  Zobacz, czym wyróżnia się nasza działalność, jak pracujemy oraz co oferujemy. Tworzenie stron typu Langing Page to jedynie wąski zakres, jaki możemy dla Ciebie wykonać.

  O nas

  Jako software house i agencja interaktywna działająca na terenie Poznania oferujemy kompleksowy zakres usług wspierających działalność w sieci. Możemy dla Ciebie wykonać klasyczne strony internetowe, strony One Page, strony wizytówkowe, aplikacje internetowe. Wykonujemy także skuteczne pozycjonowanie i realizujemy nowoczesne kampanie e-marketingowe.

  Współpracę opieramy na innowacyjnych strategiach. Chcemy realizować nowoczesne projekty przy wykorzystaniu najlepszych narzędzi. Kompleksowe podejście do potrzeb Klienta, jak i oferowanie usług 360 dają nam taką możliwość. Cenimy długoletnią współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. Wierzymy, że tylko w ten sposób można osiągnąć sukces w sieci.

  Na przestrzeni lat wypracowaliśmy standardy, dzięki którym powstają najlepsze strony internetowe One Page dla Klientów z Poznania i okolic. Każda nasza usługa jest dopracowana, opiera się na pracy koncepcyjnej, dlatego możemy zrealizować wszystkie potrzeby naszych Klientów.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta