Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Migracje danych

  Migracje danych

  Zmiany w strukturze serwisu wymagają często działania na danych. Jednym z najbardziej niebezpiecznych pod kątem ich utraty jest proces migracji danych ze starych do nowych serwisów. Wsparcie techniczne z solidnej firmy programistycznej w tym zakresie jest często niezbędne. Jako IMPROVE chętnie go udzielimy.

  Migracje danych

  Migracje danych do nowych serwisów

  Aby migrację danych przeprowadzić skutecznie, potrzebujesz pomocy specjalistów IT. Praca z nami przebiega bardzo dynamicznie, chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą oraz umiejętnościami. Jesteśmy w stanie przeprowadzić migracje danych bezpiecznie, szybko i sprawnie.

  Ze względu na wymagania biznesowe, bardzo duży nacisk kładziemy na korzystanie z bezpiecznych technologii ułatwiających przeprowadzanie procesów migracji danych do nowych serwisów.

  Po migracji danych możesz liczyć na nasze wsparcie powdrożeniowe. Sprawdzimy poprawności przeprowadzonych działań i będziemy monitorować potencjalne błędy. Naszym celem jest przeniesienie danych bez utraty nawet ich najmniejszej cząstki.

  Migracje danych

  Migracje danych z solidną firmą programistyczną

  Nasza wiedza i długoletnie doświadczenie jako solidna firma programistyczna sprawiają, że do migracji danych zawsze podchodzimy ostrożnie i w przemyślany sposób. Planujemy, testujemy i weryfikujemy wielokrotnie cały proces. Dzięki temu Twoja firma otrzyma w pełni bezpieczną usługę, a Ty będziesz mógł spać spokojnie.

  Spis treści
  O nas

  Jesteśmy firmą programistyczną z Poznania, która projektuje i wdraża intuicyjne, nowoczesne, funkcjonalne aplikacje webowe oraz mobilne. Każda firma z Poznania oraz z całej Polski uzyska od nas wsparcie techniczne. Zaufało nam już wielu klientów z Poznania. Dołącz do tego grona.

  Software house w Poznaniu, który prowadzimy, wyróżnia się następującymi wartościami:

  • bazowanie na doświadczeniu i wiedzy,
  • indywidualne podejście do potrzeb klienta,
  • budowanie trwałych relacji z klientem,
  • nieustanny rozwój.

  Dzięki takiemu podejściu możemy świadczyć w Poznaniu usługi 360. U nas zamówisz strony internetowe, integracje modułów e-commerce, aplikacje mobilne i webowe, treści na produkty internetowe, marketing internetowy, analizy i audyt UX, migracje danych. W zakresie usług znajduje się także administracja i opieka nad stroną internetową.

  Wymagana jest u Ciebie migracja strony? Żaden problem. Zgłoś się do nas, a opieka nad stroną internetową i innymi produktami zawsze będzie maksymalnie profesjonalna.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta