Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Migracje danych

  Migracje danych

  Zmiany w strukturze serwisu wymagają często działania na danych. Jednym z najbardziej niebezpiecznych pod kątem ich utraty jest proces migracji danych ze starych do nowych serwisów. Wsparcie techniczne z solidnej firmy programistycznej w tym zakresie jest często niezbędne. Jako IMPROVE chętnie go udzielimy.

  Migracje danych

  Migracje danych do nowych serwisów

  Aby migrację danych przeprowadzić skutecznie, potrzebujesz pomocy specjalistów IT. Praca z nami przebiega bardzo dynamicznie, chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą oraz umiejętnościami. Jesteśmy w stanie przeprowadzić migracje danych bezpiecznie, szybko i sprawnie.

  Ze względu na wymagania biznesowe, bardzo duży nacisk kładziemy na korzystanie z bezpiecznych technologii ułatwiających przeprowadzanie procesów migracji danych do nowych serwisów.

  Po migracji danych możesz liczyć na nasze wsparcie powdrożeniowe. Sprawdzimy poprawności przeprowadzonych działań i będziemy monitorować potencjalne błędy. Naszym celem jest przeniesienie danych bez utraty nawet ich najmniejszej cząstki.

  Migracje danych

  Migracje danych z solidną firmą programistyczną

  Nasza wiedza i długoletnie doświadczenie jako solidna firma programistyczna sprawiają, że do migracji danych zawsze podchodzimy ostrożnie i w przemyślany sposób. Planujemy, testujemy i weryfikujemy wielokrotnie cały proces. Dzięki temu Twoja firma otrzyma w pełni bezpieczną usługę, a Ty będziesz mógł spać spokojnie.

  Spis treści
  O nas

  Jesteśmy firmą programistyczną z Poznania, która projektuje i wdraża intuicyjne, nowoczesne, funkcjonalne aplikacje webowe oraz mobilne. Każda firma z Poznania oraz z całej Polski uzyska od nas wsparcie techniczne. Zaufało nam już wielu klientów z Poznania. Dołącz do tego grona.

  Software house w Poznaniu, który prowadzimy, wyróżnia się następującymi wartościami:

  • bazowanie na doświadczeniu i wiedzy,
  • indywidualne podejście do potrzeb klienta,
  • budowanie trwałych relacji z klientem,
  • nieustanny rozwój.

  Dzięki takiemu podejściu możemy świadczyć w Poznaniu usługi 360. U nas zamówisz strony internetowe, integracje modułów e-commerce, aplikacje mobilne i webowe, treści na produkty internetowe, marketing internetowy, analizy i audyt UX, migracje danych. W zakresie usług znajduje się także administracja i opieka nad stroną internetową.

  Wymagana jest u Ciebie migracja strony? Żaden problem. Zgłoś się do nas, a opieka nad stroną internetową i innymi produktami zawsze będzie maksymalnie profesjonalna.