Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Tworzenie aplikacje na iOS

  Tworzenie aplikacje na iOS

  Tworzymy dedykowane aplikacje mobilne na systemy iOS i urządzenia z nimi kompatybilne. Aplikacje mobilne iOS dają ogrom możliwości, jeżeli chodzi o promocję Twojej marki na urządzeniach „z jabłuszkiem” w nieszablonowy sposób.

  Projektujemy, budujemy i wdrażamy proste, przyjazne użytkownikom aplikacje na iOS, które stają się funkcjonalnym narzędziem do kontaktu z klientami. Niezależnie czy zdecydujesz się na prostą, czy zaawansowaną aplikację mobilną na system Apple iOS. Dołożymy starań, aby z jej pomocą udało Ci się zdobyć jak najwięcej klientów.

  Tworzenie aplikacje na iOS

  Budowanie aplikacji na iOS w Grupa Improve

  Urządzenia od firmy Apple sprzyjają zdobywaniu nowych doświadczeń. Zapewniamy, że nasze aplikacje tworzone na iOS również to potrafią, a może nawet więcej! Aplikacja zgodna z system iOS jest niezbędna, jeżeli chcesz zaangażować w korzystanie z proponowanych produktów i usług wszystkich Twoich potencjalnych klientów.

  Urządzenia firmy Apple są niesamowicie szybkie, mają zaawansowane możliwości graficzne, wyróżniają się bezpieczną pamięcią. Jeżeli Twoja oferta trafia przede wszystkim do młodych i postępowych klientów, nie zastanawiaj się dłużej. Postaw na dedykowane aplikacje zgodne z iOS.

  Tworzenie aplikacje na iOS

  Tworzenie aplikacji na IOS – zakres działań

  Projektowanie aplikacji na IOS obejmuje przygotowanie oryginalnego interfejsu graficznego, a także zastosowanie funkcji wpływających na komfort użytkowania. Skontaktuj się z nami, jeżeli tworzenie aplikacji mobilnych IOS chcesz zlecić najlepszym z najlepszych.

  Projektowanie

  Tworzenie aplikacji IOS zawiera opracowaniu UX i UI, które są niezbędne dla stworzenia produktu intuicyjnego i proste w obsłudze.

  Budowanie

  Wykorzystujemy technologie, które wspierają realizacje celów biznesowych naszych Klientów.

  Testowanie

  Przeprowadzamy testy, które poprawiają wydajność aplikacji i pomagają w unikaniu najczęściej występujących błędów.

  Wdrożenie i utrzymanie aplikacji na IOS

  Programowanie aplikacji IOS nie kończy się na ich wdrożeniu. Oferujemy także usługę monitorowania działania aplikacji oraz usuwania błędów, które powstają w trakcie jej obsługi.

  Spis treści
  O nas

  Działamy jako profesjonalny software house z Poznania. Od 2013 roku obsługujemy Klientów z województwa wielkopolskiego. Nasze usługi obejmują szeroko pojętą działalność internetową. Podstawą naszej działalności jest tworzenie aplikacji na iOS, ale także na Androida. Przygotujemy innowacyjne aplikacje mobilne i webowe zgodne z Twoim projektem.

  W szeregach naszej firmy, której siedziba znajduje się w Poznaniu, znajdują się specjaliści SEO/SEM, IT, programiści, copywriterzy, marketingowcy, analitycy. Możemy dzięki temu świadczyć usługi 360. W jednym miejscu zlecić możesz programowanie aplikacji iOS w Poznaniu, stworzenie strony i sklepu internetowego, przygotowanie kampanii e-marketingowej, działania analityczne czy pozycjonowanie. Możemy dla Ciebie wykonać wszystko, czego potrzebujesz w obszarze działalności internetowej. Dzięki temu Twoja marka umocni pozycję i rozwinie skrzydła.

  Przez lata działalności zaufało nam już wielu Klientów. W Poznaniu bardzo dużą popularnością cieszy się projektowanie aplikacji na iOS. Projekty zrealizowaliśmy już dla wielu zadowolonych Klientów.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta