Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Tworzenie aplikacji na Androida

  Tworzenie aplikacji na Androida

  Projektujemy i tworzymy aplikacje na Androida dla firm już od wielu lat. Nasz software house cechuje doświadczenie i wiedza poparta wieloma realizacjami. Nie zmienia to faktu, że stawiamy na naukę. Nasi programiści i Product Designerzy regularnie uczestniczą w szkoleniach dotyczących produktów Google.

  Tworzenie dedykowanych aplikacji na Androida uważamy za podstawowy zakres naszej działalności. Jesteśmy w stanie przygotować innowacyjne, rozbudowane i w pełni funkcjonalne aplikacje mobilne na Androida, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

  Przygotujemy dla Twojego biznesu nowoczesne oprogramowanie, dzięki któremu komunikacja z zespołem pracowników czy klientami będzie odbywała się w sposób szybki, spójny i bezproblemowy. Będziemy z Tobą na każdym etapie – od badania potrzeb po wdrożenie gotowej aplikacji.

  Tworzenie aplikacji na Androida

  Dedykowane aplikacje na system Android dla firm

  Chcemy budować aplikacje, które będą realnie wspierać biznes naszych klientów. Budowanie aplikacji na Androida rozpoczniemy od pomysłu, opartego na badaniu Twoich potrzeb. Analizujemy brief, udoskonalamy, proponujemy konkretny projekt. Współpraca jest tu niezwykle ważna. Zależy nam żebyś otrzymał dokładnie to, czego potrzebujesz – dedykowaną aplikację na Android OS, która spełni Twoje cele biznesowe. Jesteśmy w stanie przygotować aplikacje do użytku wewnętrznego w strukturach firmy, jak i aplikacje mobilne na Android OS dostosowane do konkretnych potrzeb zamawiającego.

  Android jest obecnie najpopularniejszym systemem operacyjnym dedykowanym urządzeniom mobilnym. Poznając korzyści aplikacji na Android, zobaczysz, jak może to być fantastyczna inwestycja.

   

  Tworzenie aplikacji na Androida

  Android – budujemy aplikacje internetowe dla przedsiębiorców

  Chcesz zlecić nam pisanie aplikacji Android OS? Fantastycznie! Przygotujemy dla Twojego biznesu nowoczesne oprogramowanie, dzięki któremu komunikacja z zespołem pracowników czy klientami będzie odbywała się w sposób szybki, spójny i niezawodny.

  Tworzenie aplikacji na Androida przez nasz software house obejmuje:

  1. Analizę potrzeb Klienta
  2. Opracowanie schematu działania
  3. Projektowanie aplikacji Android OS
  4. Testowanie
  5. Wdrożenie
  6. Baczne sprawdzanie postępów w rozwoju aplikacji

  Każde zamówienie przyjmiemy i zrealizujemy dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Zbudujemy aplikację biznesową szytą na miarę Twoich potrzeb.

  Spis treści

  Dlaczego warto nas wybrać?

  Jesteśmy z Tobą na każdym etapie tworzenie aplikacji. Chcemy przygotować wyłącznie systemy, które realnie wpłyną na Twój biznes i pozwolą Ci realizować ustalone cele. Aplikacje na Androida od Grupa Improve to:

  Cena dopasowana do Twojego budżetu

  Przygotujemy rozwiązania w zakresie Twoich możliwości budżetowych. Wykorzystamy niezbędne funkcjonalności, aby programowanie aplikacji na Androida było kompleksowe, a jednocześnie nieobciążające finansowo.

  Bezpieczne aplikacje mobilne Android OS

  Chcemy zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa dla Klientów. Dopełniamy starań, aby programowanie aplikacji na Androida zminimalizowało ryzyko błędów w trakcie obsługi.

  Tworzenie aplikacji na Androida obejmuje pełną personalizację

  Nasze aplikacje dają wiele możliwości personalizacji, dlatego jesteśmy w stanie w każdym aspekcie dostosować rozwiązanie do Twoich potrzeb. Wykorzystujemy opcje platformy do przygotowania aplikacji z wszystkimi niezbędnymi dla Ciebie funkcjonalnościami. Korzystanie z niej z punktu widzenia biznesowego jest cenne dla każdej firmy.

  Wykorzystujemy wsparcie Google

  Google wspiera aplikacje tworzone na Android OS, dlatego chętnie korzystamy z wszystkich modułów promocyjnych, dzięki którym możesz dotrzeć z produktem do szerokiego grona odbiorców. Android aplikacje internetowe są widoczne dla użytkowników na całym świecie. Inwestycja w nie jest więc jak najbardziej opłacalna.

  Dostęp do dużej bazy użytkowników

  Obecnie bardzo dużo osób korzysta z tabletów i smartfonów, na których zainstalowany jest system operacyjny Android OS. Masz dzięki temu szansę dołączyć do dużej bazy Klientów. Pisanie aplikacji na Android OS zdecydowanie ma więc sens.

  O nas

  Jako software house z Poznania chcemy pomagać mieszkańcom w zaistnieniu w globalnym internecie. Usługi świadczymy wobec Klientów indywidualnych, jak i firm. Nasi wykwalifikowani programiści, specjaliści IT, copywriterzy, marketingowcy i analitycy tworzą nowoczesne produkty pozwalające na skuteczną promocję w sieci.

  Podstawowym zakresem naszej działalności jest programowanie aplikacji na Androida w Poznaniu. Zlecić nam możesz także stworzenie strony internetowej, przygotowanie kampanii e-marketingowej, działania analityczne, pozycjonowanie. Oferujemy także doradztwo IT dla Klientów z Poznania i okolic.

  Wszystkie nasze projekty i działania wyróżnia nowoczesne podejście, chęć osiągania najlepszych rezultatów, jak i działanie w zgodzie z potrzebami Klientów. Dzięki temu możesz otrzymać najlepsze aplikacje mobilne Android. Tworzenie ich odbywa się zgodnie z przyjętymi zasadami. Jesteśmy przekonani, że wesprą Twoją działalność w sieci.

  Zachęcamy, aby zlecić nam projektowanie aplikacji na Androida w Poznaniu, a także innych projektów gwarantujących zwiększenie rozpoznawalności w sieci.

   

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta