Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Integracje modułów e-commerce

  Integracje modułów e-commerce

  Zarządzanie sklepem internetowym wymaga łączenia wielu modułów — od tych dotyczących płatności, poprzez zarządzanie magazynem, na firmie kurierskiej kończąc. Ponadto duża ilość platform sprzedażowych, na których wystawiasz Towary, może spowodować chaos w prowadzonej działalności. Jesteśmy w stanie temu zaradzić, integrując różne moduły i wtyczki w Twoim sklepie e-commerce.

  Integracje modułów e-commerce

  Integracja i optymalizacja pracy

  Tworzymy oprogramowania dla sklepów internetowych, które wyróżniają się pełną integralnością i optymalizacją pracy. Właściwie dobrany system i rozbudowa modułów zwiększają płynność przepływu informacji, planowanie i kontrolę wszystkich działań w sieci. Zintegrowany w nowoczesny sposób system ułatwia pracę i minimalizuje ilość błędów.

  Aplikacje, które udostępniamy do integracji modułów, pozwalają skrócić czas wykonywania wielu czynności, a także wpływają na ich jakość. Każda migracja strony przebiega szybko i sprawnie, zyskujesz także dodatkowe funkcje biznesowe i wiele usług przydatnych dla przedsiębiorców.

  Wdrożenie oprogramowania umożliwiające integrację modułów e-commerce to wsparcie techniczne będące podstawą naszej działalności.

  Integracje modułów e-commerce

  Najlepsze integracje dla Twojego biznesu e-commerce

  Działania, jakich się podejmujemy, umożliwiają zgromadzenie wszystkich procesów realizowanych w sieci w jednym miejscu. Dochodzi dzięki temu do pełnej automatyzacji pracy i dostępu do funkcji gwarantujących działalność zgodną z potrzebami Klientów.

  Oferujemy wsparcie powdrożeniowe, wykonujemy instalacje odpowiednich wtyczek lub tworzymy nowe, jak również prowadzimy wiele innych działań, dzięki którym integracja modułów e-commerce odbywa się w prawidłowy sposób.

  Spis treści
  O nas

  Jesteśmy zespołem specjalistów IT prowadzących butikowy software house. Poznań to miasto, w którym zrealizowaliśmy i realizujemy wiele projektów programistycznych. Nasza przewaga nad konkurencją polega na świadczeniu usług 360. Co to oznacza? Możemy dla Ciebie stworzyć stronę internetową, aplikację mobilną, zapewnić dostęp do wysokiej jakości treści, zorganizować marketing internetowy, a ponadto przygotować niezbędne analizy i audyt UX.

  Otrzymujesz od nas również wsparcie powdrożeniowe oraz wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. W zakresie naszej działalności znajduje się również administracja i opieka nad stroną internetową stworzoną dla klientów z Poznania i wielu innych regionów Polski.

  Interesuje Cię współpraca z doświadczoną firmą programistyczną z Poznania, która jest w stanie przeprowadzić integrację modułów e-commerce? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wykonamy migracje danych, a żadnym problemem jest również migracja strony. Masz zagwarantowane, że opieka nad stroną internetową w każdym aspekcie będzie profesjonalna.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta