Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Migracje stron internetowych

  Migracje stron internetowych

  Migracja strony stanowi jej naturalny cykl życia. Zmiana szablonu na nowszy czy serwera na szybszy w wielu przypadkach jest nieunikniona. Czasem wpływ ma na to postęp technologiczny, a w innych przypadkach czynniki biznesowe.

  Niezależnie od przyczyny, migracje serwisów należy przeprowadzić w bezpieczny sposób. Jako Grupa IMPROVE możemy to zagwarantować. Oferujemy wsparcie techniczne umożliwiające sprawne zrealizowanie wszystkich procesów migracji stron www — od przygotowania przedmigracyjnego, przez migrację, na opiece powdrożeniowej kończąc.

  Migracje stron internetowych

  Skuteczne migracje serwisów

  Każda migracja jest inna i wymaga sprawdzenia innych rzeczy, natomiast całość można podzielić na 3 etapy:

  • działania przedmigracyjne,
  • migracja,
  • działania powdrożeniowe.

  Utrzymanie ich na właściwym poziomie zagwarantuje sukces.

  Migracje stron internetowych

  Etap 1: analiza, cel, strategia

  Jest to jeden z ważniejszych etapów, ponieważ umożliwia ustalenie potrzeb Klienta. Po przeprowadzonej analizie można przejść do działań praktycznych. Na tym etapie zaplanujemy cały proces, ustalimy strategię i checklistę najważniejszych czynności do wykonania.

  Etap 2: realizacja zadań i migracja strony

  Na tym etapie stosujemy najbezpieczniejsze i najrozsądniejsze praktyki, w celu przygotowania strony do przeniesienia na wersję testową. Działamy na kopii serwisu, żeby zapewnić jej ciągłe funkcjonowanie, aż do momentu samej migracji. Przed ostateczną migracją, sprawdzamy wszystko, pod kątem potencjalnych błędów. Migrujemy i weryfikujemy poprawność wdrożenia.

  Etap 3: Działania po migracji

  Gdy serwis przeszedł migrację, dokładnie sprawdzamy, czy wszystko poszło zgodnie z planem. Przetestujemy stron pod kątem błędów. Zapewnimy wsparcie powdrożeniowe. Będziemy obserwować czy na witrynie nie pojawią się błędy.

  Spis treści
  O nas

  Interesuje Cię współpraca z doświadczoną firmą programistyczną? Poznań to miejsce, którym działasz? My również, ale zakres świadczonych usług kierujemy do klientów z całej Polski. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2013 roku, co pozwala nam dzielić się doświadczeniem, wiedzą, a także znajomością trendów rynkowych.

  Nasi specjaliści IT mają na swoim koncie szereg realizacji, które obejmują strony internetowy, aplikacje mobilne i webowe, wysokiej jakości treści, marketing internetowy, analizy oraz audyt UX. W jednym miejscu każdy klient ma możliwość skorzystania z usług 360 oferowanych przez najlepszy software house w Poznaniu.

  Innymi słowy, jesteś w stanie z nami zbudować świadomą markę i uzyskać niezbędne wsparcie powdrożeniowe oraz wsparcie techniczne. Przyjmujemy również zlecenia na migracje danych. Wykonana przez nas migracja strony jest kompleksowa, bezpieczna, bez utraty danych.

  Poznając nasze wartości, śmiało stwierdzisz, że administracja i opieka nad stroną internetową jest jednym z ważniejszych aspektów naszej działalności.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta