Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Migracje stron internetowych

  Migracje stron internetowych

  Migracja strony stanowi jej naturalny cykl życia. Zmiana szablonu na nowszy czy serwera na szybszy w wielu przypadkach jest nieunikniona. Czasem wpływ ma na to postęp technologiczny, a w innych przypadkach czynniki biznesowe.

  Niezależnie od przyczyny, migracje serwisów należy przeprowadzić w bezpieczny sposób. Jako Grupa IMPROVE możemy to zagwarantować. Oferujemy wsparcie techniczne umożliwiające sprawne zrealizowanie wszystkich procesów migracji stron www — od przygotowania przedmigracyjnego, przez migrację, na opiece powdrożeniowej kończąc.

  Migracje stron internetowych

  Skuteczne migracje serwisów

  Każda migracja jest inna i wymaga sprawdzenia innych rzeczy, natomiast całość można podzielić na 3 etapy:

  • działania przedmigracyjne,
  • migracja,
  • działania powdrożeniowe.

  Utrzymanie ich na właściwym poziomie zagwarantuje sukces.

  Migracje stron internetowych

  Etap 1: analiza, cel, strategia

  Jest to jeden z ważniejszych etapów, ponieważ umożliwia ustalenie potrzeb Klienta. Po przeprowadzonej analizie można przejść do działań praktycznych. Na tym etapie zaplanujemy cały proces, ustalimy strategię i checklistę najważniejszych czynności do wykonania.

  Etap 2: realizacja zadań i migracja strony

  Na tym etapie stosujemy najbezpieczniejsze i najrozsądniejsze praktyki, w celu przygotowania strony do przeniesienia na wersję testową. Działamy na kopii serwisu, żeby zapewnić jej ciągłe funkcjonowanie, aż do momentu samej migracji. Przed ostateczną migracją, sprawdzamy wszystko, pod kątem potencjalnych błędów. Migrujemy i weryfikujemy poprawność wdrożenia.

  Etap 3: Działania po migracji

  Gdy serwis przeszedł migrację, dokładnie sprawdzamy, czy wszystko poszło zgodnie z planem. Przetestujemy stron pod kątem błędów. Zapewnimy wsparcie powdrożeniowe. Będziemy obserwować czy na witrynie nie pojawią się błędy.

  Spis treści
  O nas

  Interesuje Cię współpraca z doświadczoną firmą programistyczną? Poznań to miejsce, którym działasz? My również, ale zakres świadczonych usług kierujemy do klientów z całej Polski. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2013 roku, co pozwala nam dzielić się doświadczeniem, wiedzą, a także znajomością trendów rynkowych.

  Nasi specjaliści IT mają na swoim koncie szereg realizacji, które obejmują strony internetowy, aplikacje mobilne i webowe, wysokiej jakości treści, marketing internetowy, analizy oraz audyt UX. W jednym miejscu każdy klient ma możliwość skorzystania z usług 360 oferowanych przez najlepszy software house w Poznaniu.

  Innymi słowy, jesteś w stanie z nami zbudować świadomą markę i uzyskać niezbędne wsparcie powdrożeniowe oraz wsparcie techniczne. Przyjmujemy również zlecenia na migracje danych. Wykonana przez nas migracja strony jest kompleksowa, bezpieczna, bez utraty danych.

  Poznając nasze wartości, śmiało stwierdzisz, że administracja i opieka nad stroną internetową jest jednym z ważniejszych aspektów naszej działalności.