Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Strony usługowe

  Strony usługowe

  Chcesz zaprezentować swoją firmę i pozyskać nowych Klientów? Tworzymy nowoczesne, responsywne strony usługowe, na których pochwalisz się doświadczeniem, umiejętnościami, jak i dotychczasowymi realizacjami.

  Tworzenie stron usługowych opierany na sprawdzonych technologiach i płatnych szablonach graficznych WordPress. Udzielamy pełnego wsparcia technicznego, dzięki któremu Twoja strona usługowa zawsze działa niezawodnie. Zamów proste strony usługowe, które są przyjazne dla użytkowników. Wykonujemy nowoczesne, responsywne strony dla firm z wielu branży, które bezbłędnie wyświetlają się w przeglądarkach internetowych oraz na urządzeniach mobilnych.

  Budowanie stron www to nasza praca oraz pasja, dlatego przygotowujemy strony nowoczesne, funkcjonalne oraz atrakcyjne wizualnie. Działają szybko i umożliwiają prosty dostęp do wszystkich informacji. Są Twoją niezawodną wizytówką w sieci, dzięki której bez żadnych granic możesz dotrzeć z ofertą do szerokiej grupy Klientów.

  Strony usługowe

  Tworzymy strony internetowe skutecznie promujące usługi

  Chcesz zostać zapamiętany przez potencjalnego Klienta? Musisz mieć pomysł na siebie oraz swoją promocję w sieci. Skorzystaj z naszych usług, a sprawimy, że Twoja obecność w internecie zostanie prawidłowo zaznaczona. Nasze strony usługowe są:

  • Przejrzyste — zawierają wyłącznie kluczowe informacje, a jednocześnie wyróżniają się zwracającą uwagę szatą graficzną.
  • Intuicyjne — stawiamy na prostą nawigację oraz responsywność. Nigdy nie wiesz, na jakim urządzeniu Klient zechce zapoznać się z Twoją ofertą. Ważne, aby zawsze miał dostęp do kompletnych, dobrze prezentujących się informacji.
  • Profesjonalne — indywidualne podejście do każdego projektu pozwala nam na tworzenie stron internetowych, z których jesteśmy naprawdę dumni.

  Tworzymy przyjazne strony na WordPress. Projektowanie stron usługowych realizujemy w korzystnych cenach zarówno dla klientów z Poznania, skąd się wywodzimy, jak i firm z całej Polski. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, kierujemy się intuicją oraz wykorzystujemy posiadane doświadczenie.

  Strony usługowe

  Strony firmowe na WordPress w 6 krokach

  Nasza agencja tworzy nowoczesne, a jednocześnie proste strony internetowe dopracowane pod względem technicznym oraz atrakcyjne wizualnie.  Poprzez strony usługowe Klienci mają szansę ocenić firmę, sprawdzić, czy zakres oferowanych usług im odpowiada. Tworzenie stron internetowych w Improve odbywa się w kilku etapach:

  1. Konsultacje

  Rozmawiamy na temat Twoich potrzeb i preferencji, szukamy najlepszych rozwiązań, dzięki którym powstaje perfekcyjna strona usługowa.

  2. Koncepcja

  Tworzymy zarys projektu strony usługowej, uwzględniając wersje językowe oraz treści zamieszczane na witrynie. Wybieramy dodatkowe funkcje i udogodnienia, dzięki którym budowa strony www będzie nowoczesna.

  3. Projekt graficzny

  Tworzymy warstwę graficzną strony internetowej, w sposób dopasowany do kwestii wizerunkowych Twojej firmy. Dbamy, aby odbiór strony internetowej był atrakcyjny dla użytkowników.

  4. Kodowanie

  Przystępujemy do tworzenia pełnego oprogramowania pod Twoją stronę usługową. Dopasowujemy ją do typu urządzeń oraz przeglądarek, na których ma być wyświetlana. Oczywiście Twoja strona usługowa może być również responsywna.

  5. Testy

  Zanim strona usługowa trafi w Twoje w ręce, upewniamy się, że jest w 100% sprawna. W tym celu przeprowadzamy testy zastosowanych funkcjonalności.

  6. Publikacja

  Projektowanie stron kończy się oczywiście ich publikacją dla szerokiej grupy odbiorców. Możesz już pochwalić się funkcjonalną, profesjonalnie przygotowaną stroną internetową.

  Spis treści
  O nas

  Nasza agencja interaktywna z siedzibą w Poznaniu tworzy nowoczesne, a jednocześnie proste strony internetowe dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Dbamy o aspekty techniczne, jak i wizualne. Oferujemy najwyższej jakości strony usługowe dla Klientów z Poznania i okolic. Dają one szansę na zaprezentowanie oferty grupie docelowej w sposób atrakcyjny.

  Nasza działalność nie polega jednak tylko na tworzeniu stron internetowych. Działamy kompleksowo, świadcząc usługi marketingu 360. Oznacza to, że możesz u nas zamówić aplikacje mobilne i webowe, kampanie Google Ads, pozycjonowanie, analizy, jak i skorzystać z doradztwa IT. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie Twojej działalności w sieci.

  Wiemy, że budowa strony www musi odzwierciedlać standardy obowiązujące w Twojej branży. Prace rozpoczynamy od konsultacji, stworzenia koncepcji, a dopiero w następnym etapie przechodzimy do realizacji. Dzięki temu projektowanie stron w Poznaniu i okolicach przebiega profesjonalnie, skutecznie i niezawodnie.

  Zachęcamy do współpracy wszystkich mieszkańców Poznania i okolic.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta