Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Strony wizytówkowe

  Strony wizytówkowe

  Strona wizytówkowa typu Landing Page to idealne rozwiązanie na tanią promocję firmy w sieci. Prosta strona internetowa umożliwia szybko i niewielkim kosztem zaznaczyć swoją obecność w sieci. Wizytówka www pomoże poprowadzić skuteczne działania marketingowe, wypromować markę oraz zbudować jej pozytywny odbiór u Klientów.

  Potrzebujesz prostej wizytówki w sieci? Chętnie ją dla Ciebie stworzymy. Budujemy funkcjonalne, atrakcyjne wizualnie oraz praktyczne projekty stron wizytówek, których celem jest maksymalne przyciągnięcie uwagi internautów i skłonienie ich do skorzystania z oferty. Prosta strona www, którą przygotujemy, umożliwia realizowanie wielu celów biznesowych, a przy tym zapewnia skuteczną promocję w sieci.

  Strony wizytówkowe

  Nowoczesna strona wizytówką Twojej firmy

  Strona wizytówka, ze względu na swoją prostą budowę, posiadają wiele zalet, ale przede wszystkim jest tania. Dzięki oparciu o popularny CMS — WordPress — w każdej chwili możesz ją rozbudować, tworząc pełnoprawną stronę internetową, zawierającą komplet informacji o Twojej firmie. Co jeszcze cechuje nasze strony wizytówki?

  Responsywność

  Twoja wizytówka www będzie bez problemów wyświetlać się na każdym urządzeniu mobilnym, laptopie oraz komputerze.

  Intuicyjny interfejs

  Użytkownik z łatwością wyszuka informacje, dzięki prostej nawigacji i przejrzystemu układowi.

  Nowoczesny wygląd

  Indywidualna wizytówka firmy lub osoby prywatnej przyciąga uwagę pod względem wizualnym. Stawiając na proste strony internetowe, możesz skupić się na wyjątkowej aranżacji graficznej, zastosowaniu ozdobnych elementów zwracających uwagę, a także zadbasz o szybkie ładowanie.

  Możliwość rozbudowy

  Strony wizytówki w każdej chwili możesz rozbudować, dzięki elastycznej konstrukcji i wielu możliwościom do wyboru.

  Strony wizytówkowe

  WordPress — prosta strona, wiele możliwości

  Strony wizytówkowe realizujemy w oparciu o system WordPress. Jest to łatwy w obsłudze, intuicyjny CMS, który oferuje wiele rozszerzeń. Jeżeli jest to Twoja pierwsza strona, na pewno docenisz prostą obsługę, jaką  charakteryzuje się system WordPress. Podstawowych funkcjonalności nauczysz się w zaledwie kilka godzin. Ponadto strony wizytówki oparte o CMS WordPress mają wiele zalet.

  CMS typu Open Source

  Technologia WordPress umożliwia praktycznie nieograniczony dostęp do kodu. Możesz sam wprowadzać część zmian lub przekazać dostęp dowolnej firmie programistycznej np. Improve.

  Bezpieczeństwo

  Wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniają strony wizytówki oparte o system WordPress to zdecydowanie jeden z największych atutów. Dzięki odpowiedniej konfiguracji i regularnym aktualizacją nie musisz obawiać się o niespodziewany wyciek danych. Masz godną zaufania platformę w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb.

  Strony wizytówki uzupełnione o liczne wtyczki

  WordPress gwarantuje dostęp do dużej bazy darmowych wtyczek o różnych funkcjonalnościach. Zyskujesz dzięki nim dodatkowe możliwości, dostosowane do aktualnego etapu projektu, na którym się znajdujesz. W każdej chwili wizytówka www może zostać wzbogacona o dodatkowe opcje lub ich pozbawiona, jak wolisz.

  Spis treści
  O nas

  Potrzebujesz prostej wizytówki w sieci? A może chcesz zbudować całą kampanię marketingową wokół Twojej marki? Chętnie Ci w tym pomożemy. Działamy jako firma programistyczna oraz agencja interaktywna w Poznaniu i okolicach, dlatego możemy zaproponować usługi 360.

  Budujemy funkcjonalne, atrakcyjne wizualnie oraz praktyczne strony wizytówkowe, usługowe, a także sklepy internetowe. Przyciągają one uwagę internautów, tak samo, jak aplikacje mobilne i webowe. Korzystając z naszej oferty, możesz liczyć na opracowanie nowoczesnej kampanii Google Ads. Wykonamy pozycjonowanie, a także analizę dotychczas wykorzystywanych produktów internetowych. W ramach naszej działalności oferujemy także doradztwo IT.

  Nasze działania wyróżnia dyspozycyjność, pełne zaangażowanie od początku do końca, a także elastyczne podejście do każdego projektu. Możemy dzięki temu zrealizować proste strony internetowe w Poznaniu i okolicach, jednocześnie przygotowując najlepsze aplikacje internetowe. Twoja marka, z naszą pomocą zaistnieje w sieci.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta