Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
 • Projektowanie UX & Audyty - cennik

  Prototyp lo-fi (Makieta)

  Cena:

  od 2 000 netto

  Dla kogo:
  Dla klientów, którzy chcą przetestować swój produkt
  W skład pakietu wchodzi:
  • klikalny prototyp aplikacji/serwisu gotowy do testów z użytkownikami
  • wersja desktop + mobile
  Audyt podstawowy

  Cena:

  od 2 500 netto

  Dla kogo:
  Dla średnich firm w celu usprawnienia strony.
  W skład pakietu wchodzi:
  • wykonanie audytu przy pomocy 2 metodologii (Heurystyki Nielsena, wędrówka poznawcza)
  • raport z audytu z sugestiami rozwiązań
  Audyt rozszerzony

  Cena:

  od 3 500 netto

  Dla kogo:
  Dla dużych firm w celu usprawnienia strony.
  W skład pakietu wchodzi:
  • wykonanie audytu przy pomocy 2 metodologii (Heurystyki Nielsena, wędrówka poznawcza)
  • analiza danych jakościowych i ilościowych
  • raport z audytu z sugestiami rozwiązań
  Twój indywidualny pakiet

  Operujesz na wyższych budżetach i potrzebujesz bardziej specjalistycznych rozwiązań ?

  Pakiety przedstawione nie spełniają Twoich wymagań ?

  Skontaktuj się z nami. Napisz na email: [email protected] lub zadzwoń pod numer: 512 215 804

Jakub Domagalski

Skontaktuj się z naszym specjalistą!

Jakub Domagalski

Opinie klientów na temat współpracy z Grupą Improve

Bezpłatna Wycena - Grupa Improve zdjęcie nr 16

Kilka słów o….

Dlamagazynu.pl to firma zajmująca się dostarczaniem regałów do magazynów i centrów logistycznych. Wyposażamy magazyny w Polsce i zagranicą. Świadczymy również usługi przeglądów oraz wystawiamy certyfikaty dla systemów składowania

Dyrektor zarządzający
Marcin Górny

Cennik Projektowanie Ux &Amp; Audyty - Grupa Improve zdjęcie nr 13

Projektowanie UX i audyty – cennik

Warto powierzyć audyt UX naszej firmie. Wykonamy kompleksową analizę użyteczności strony internetowej, weźmiemy pod uwagę wszystkie najważniejsze zmienne, a ponadto otrzymasz odpowiedzi na szereg nurtujących pytań. Zdecyduj się na audyt UX. Cena jest adekwatna do jakości świadczonych usług.

Audyt UX – cennik

W ramach audytu UX otrzymujesz kompleksową analizę strony internetowej, wszystkie słabe punkty uniemożliwiające budowanie silnej pozycji w sieci, a także wskazówki co zrobić, aby ten stan rzeczy zmienić.

 • Przetestujemy ścieżkę, jaką musi pokonać użytkownik, aby dotrzeć na Twojej stronie internetowej do poszukiwanych informacji.
 • Sprawdzimy szybkość ładowania witryny.
 • Przeanalizujemy użyteczność strony internetowej.

Tysiące możliwości, jedna droga do osiągnięcia celu

Wykorzystaj na korzyść własnego biznesu audyt UX. Cena obejmuje szereg działań, dzięki którym wszystkie plany związane z umacnianiem pozycji w sieci zostaną skutecznie zrealizowane.

Kontrola i optymalizacja to terminy, które obowiązkowo musisz znać, gdy posiadasz własną stronę internetową. Nie wiesz jeszcze, jak osiągnąć najlepsze rezultaty? Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc.

Skoro właśnie tutaj jesteś, poszukujesz przyczyn niewłaściwego działania swojej strony internetowej oraz braku skuteczności w pozyskiwaniu nowych Klientów. Dostrzegasz, że witryna nie działa tak, jak powinna. O dobrym UX strony można mówić jedynie wtedy, gdy użytkownik w krótkim czasie znajdzie niezbędne informacje. Witryna użyteczna stanowi duże wsparcie dla biznesu.

Ile kosztuje audyt UX? Cennik Grupy IMPROVE

Koszt uzależniony jest od stopnia zaawansowania analizy, którą mamy dla Ciebie wykonać. W przypadku szerokiego zakresu proponujemy indywidualną wycenę. Masz dzięki temu szansę zdecydować, na jakich aspektach skupimy się w szczególności.

Każdy audyt UX jest szansą na poprawę użyteczności witryny, daje możliwość ulepszenia działalności w sieci. Pracujemy na Twój sukces. Daj nam szansę się wykazać.

 

O nas

O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów IT prowadzących butikowy software house. Poznań to miasto, w którym zrealizowaliśmy i realizujemy wiele projektów programistycznych. Działamy również jako agencja interaktywna, której siedziba znajduje się w Poznaniu. Tworzymy strony internetowe, prowadzimy marketing internetowy, zajmujemy się technicznymi aspektami, w tym SEO i pozycjonowaniem. Świadczymy w Poznaniu usługi 360, dzięki którym przygotujemy dla Ciebie strony internetowe, aplikacje internetowe, content marketing, analizy, a także audyt UX. Cennik naszych usług jest bardzo atrakcyjny.

Pomożemy wypromować Twoją działalność w sieci lokalnie, jak i na gruncie ogólnopolskim. Klient może u nas liczyć na pełną obsługę w jednym miejscu.

Niezależnie, czy jesteś z Poznania, czy z zupełnie innego miasta, pomożemy wdrożyć aplikacje internetowe, strony internetowe oraz wiele produktów w Twojej firmie na terenie Poznania, ale także w całej Polsce.

zadzwoń