Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Aplikacje mobilne Bydgoszcz

  Aplikacje mobilne Bydgoszcz

  Projektowanie i tworzenie aplikacji dla firm z Bydgoszczy jest podstawowym zakresem naszej działalności. Oferujemy nowoczesne produkty, które wpływają na rozwój biznesu i dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

  Od 2013 roku nieustannie pracujemy nad zdobywaniem doświadczenia i wiedzy niezbędnych przy realizacji wymagających aplikacji dla małych, średnich oraz dużych firm. Cieszymy się bardzo dużym zaufaniem Klientów, którzy chcą obsługiwać aplikacje mobilne i webowe na miarę własnych potrzeb.

  Aplikacje mobilne Bydgoszcz

  Tworzenie aplikacji dla firm z Bydgoszczy

  Jeżeli szukasz profesjonalny i doświadczony software house, który stworzy nowoczesne, responsywne aplikacje dla Twojej firmy z Bydgoszczy, jesteś w odpowiednim miejscu. Możesz złożyć zamówienie na dedykowane aplikacje internetowe wspierające realizację celów biznesowych.

  Naszą specjalnością jest tworzenie aplikacji mobilnych i webowych działających niezawodnie w popularnych przeglądarkach, a także na smartfonach i tabletach. Realizujemy zamówienia dla Klientów z Bydgoszczy, a główna siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu. Obszar naszej działalności jest bardzo szeroki, chcemy pomagać każdemu, kto chce korzystać z wysokiej jakości produktów internetowych.

  Aplikacje mobilne Bydgoszcz

  Aplikacje webowe i mobilne dla Klientów z Bydgoszczy

  Do tworzenia aplikacji wykorzystujemy innowacyjne technologie. Ciągle szkolimy się, dlatego zdobywamy wiedzę o nowych funkcjach oraz możliwościach w zakresie zarządzania aplikacjami. U nas możesz zamówić w pełni spersonalizowaną aplikację webową i mobilną wspierającą rozwój Twojej firmy.

  Jako firma programistyczna mamy bardzo duże doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji. Zanim zostaną udostępnione dla Klientów, przechodzą liczne testy mające na celu wyeliminowanie podstawowych błędów. Oferujemy także obsługę powdrożeniową. Pilnujemy, aby aplikacje webowe i mobilne zawsze działały niezawodnie, zapewniały pełny dostęp do oferty przygotowanej dla Klientów.

  Jesteśmy ambitni, innowacyjni i kreatywni. W Bydgoszczy, jak i innych polskich miastach nie mamy sobie równych. Jeżeli szukasz specjalistów od aplikacji internetowych, Grupa IMPROVE jest do Twojej dyspozycji.

  Nasz software house działa w Bydgoszczy

  Jesteśmy firmą programistyczną z Poznania, która działa na terenie całej Polski, oferując swoje usługi również w Bydgoszczy.

  Nasza oferta obejmuje tworzenie aplikacji mobilnych i internetowych, wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Symfony, Vue.js, Angular, Elasticsearch, MongoDB, a także tworzenie stron i sklepów internetowych na WordPress i kompleksowe usługi IT.

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Politechnika Bydgoska
  Politechnika Bydgoska

  Nowoczesna strona dla największej i najstarszej państwowej uczelni wyższej w Bydgoszczy.

  Invento
  Invento

  Strona  internetowa prezentująca katalog produktowy dla spółki Tiptopol. Kompleksowe wdrożenie od zaprojektowania grafiki, oprogramowanie i kompleksowe wdrożenie na serwer klienta.

  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego
  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego

  Pasja, emocje, sport to główne filary, na których zbudowaliśmy stronę internetową dla Polskiego Związku Jeździeckiego.

  O nas

  Aplikacje Mobilne Bydgoszcz - Grupa Improve zdjęcie nr 13

  W Bydgoszczy, jak w każdym mieście, w którym działamy, dążymy do dostarczania usług najwyższej jakości, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wszystko po to, aby pomóc firmom w osiągnięciu sukcesu.

  Dariusz Masztalerz

  CEO Grupa Improve

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta