Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Dedykowane aplikacje internetowe

  Dedykowane aplikacje internetowe

  Dedykowane aplikacje webowe to standard w przypadku nowoczesnych przedsiębiorców myślących o ciągłym rozwoju. Dobrze zbudowane aplikacje internetowe na zamówienie, realizują potrzeby Twojego biznesu, wpływają na automatyzację procesów, a także umożliwiają zarządzanie przedsiębiorstwem w sposób nowoczesny i szybki.

  W Grupa Improve projektujemy aplikacje dedykowane dla firm z różnych branż i o różnej funkcjonalności. Tworzymy programy przyjazne użytkownikom, które są proste w obsłudze, intuicyjne oraz estetyczne pod względem wizualnym. Przygotujemy aplikacje internetowe na zamówienie, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i pomogą w realizacji celów biznesowych.

  Dedykowane aplikacje internetowe

  Dedykowane aplikacje webowe w budżetowych cenach

  Naszą specjalnością są dedykowane aplikacje webowe dla firm dostępne w korzystnych cenach. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, a stopień jego zaawansowania jest uzależniony od Twoich możliwości finansowych. Prawidłowo stosujemy wszystkie rozszerzenia, dopasowujemy aplikacji do wyznaczonych systemów operacyjnych Android, iOS czy Microsoft.

  Tworzenie aplikacji dedykowanych rozpoczynamy od poznania celów i potrzeb Klienta. Po akceptacji wykonujemy projekt, a następnie wdrażamy rozwiązanie. Oprogramowanie integrujemy z już wykorzystywanymi przez firmę platformami, w celu stworzenia spójnego systemu. Przed całkowitym wdrożeniem, testujemy możliwości aplikacji, co pozwala nam wykryć ewentualne błędy.

  W badaniu potrzeb stawiamy kontakt. Na pewno będziesz miał wiele pytań o wygląd i funkcjonalność aplikacji dedykowanej, którą chcesz z nami zbudować. Jasna komunikacja, prosty przekaz i profesjonalny brief sprawiają, że aplikacja dedykowana dla Twojej firmy będzie zgodna ze specyfikacją.

  Dedykowane aplikacje internetowe

  Dlaczego warto postawić na aplikacje dedykowane?

  • Stworzymy aplikacje dedykowane, za pomocą których możesz kontaktować się z Klientami w sposób prosty i przejrzysty. Pozwoli Ci to na skuteczne realizowanie celów biznesowych i budowanie pozytywnego obrazu marki.
  • Stawiając na responsywne rozwiązania, masz szansę znacząco obniżyć koszty całego projektu. Tworząc dedykowane programy dla firm, patrzymy na realia rynkowe, a wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam dostosować zakres usług do indywidualnych potrzeb.
  • Dzięki aplikacjom dedykowanym możesz wpasować się w gust i przyzwyczajenia swoich Klientów. Stworzymy aplikacje dedykowane, za pomocą których możesz kontaktować się z nimi w sposób prosty i przejrzysty.

  Zastanawiasz się, ile kosztują dedykowane aplikacje internetowe? Nie zwlekaj dłużej, napisz do nas!

  Spis treści
  O nas

  Proponujemy dedykowane rozwiązania IT dla firm z Poznania i okolic. Naszą specjalnością są aplikacje internetowe na zamówienie. Przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni mogą zamówić także strony i sklepy internetowe, zlecić nam poprowadzenie kampanii e-marketingowej, wykonanie pozycjonowania i analiz, a także projektowanie UX. Czy znasz drugą agencję interaktywną w Poznaniu, która potrafi tak wiele?

  Nasze nowoczesne produkty internetowe są angażujące, atrakcyjne pod względem wizualnym, a także w dużym stopniu innowacyjne. Proponujemy wyłącznie stabilne i bezpieczne rozwiązania stanowiące wsparcie dla Twojego biznesu, a dedykowane aplikacje webowe do nich należy.

  Z pomocą naszych specjalistów tworzenie aplikacji dedykowanych w Poznaniu przebiega skutecznie, szybko i zgodnie z Twoimi potrzebami. W każdej chwili możemy udoskonalić projekt. Zapewniamy bezpieczne wdrożenie rozwiązań do sieci.

  Zamów w Poznaniu dedykowane aplikacje internetowe, a zobaczysz, jak zmieni się (oczywiście na plus) Twoja działalność w sieci.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta