Aplikacje dedykowane

Grupa Improve zajmuje się wdrażaniem większych aplikacji dedykowanych, których dane dostarczane są z zewnętrznych źródeł lub wewnętrznych systemów CRM.

W zakresie usług jest przetwarzanie dużej ilość danych zapewniając szybkość i jakość wykonania.

Chcesz aby Twój serwis działał szybko i czas ładowania był akceptowany nawet przez najbardziej wymagającego klienta ? Skontaktuj się z nami.

Aplikacje dedykowane, które wdrażaliśmy:


Aplikacje internetowe Poznań

Tworzone przez nas systemy informatyczne Poznań są wysokiej jakości produktem. Grupa Improve tworzy oprogramowanie korzystając z najnowszych standardów. Aplikacje dedykowane to większe możliwości, co sprawia, że jesteśmy cenionym zespołem; jeśli chodzi o software house Poznań.

Grupa Improve podczas wytwarzania aplikacje internetowe korzysta z takich technologii, jak PHP7.0, Symfony 2.8.6 lub Symfony3. Nasz software house Poznań ma już 5 lat doświadczenia w komercyjnym wdrożeniu portali internetowym o globalnym zakresie.

Systemy informatyczne Poznań

Systemy informatyczne Poznań powstają przy konkretnym zaplanowaniu funkcjonalności i rozpisaniu user story. Nasz software house Poznań wytwarza oprogramowanie wysokiej jakości z zastosowaniem najnowszych standardów. Z tego powodu wdrażanie dedykowanych aplikacji razem z Nami odbywa się na tak wysokim poziomie.

aplikacje dedykowane, E-Improve - oprogramowanie dedykowane

Nasze działania ukierunkowane są na połączenia z innymi systemami CRM i obsługą innych zewnętrznych systemów informatycznych Poznań. Na stronie internetowej grupy Improve przedstawiliśmy nasze wdrożenia, po to, aby inni mogli zobaczyć nasze wdrażanie aplikacji internetowych.

Widząc na naszej stronie swoje rozwiązania Klienci przesyłają Nam pozytywne opinie, które nakręcają nasze wdrażanie dedykowanych aplikacji jeszcze bardziej niż własne osiągnięcia. Z tego powodu tworzenie aplikacji internetowych Poznań z naszym udziałem cieszy się tak dużą popularnością. Dedykowane aplikacje natomiast prowadzą do tego, że nasz software house Poznań jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych w Poznaniu.

Software house Poznań

Aplikacje dedykowane są specjalnością Grupy Improve, dlatego nie ograniczmy się do baz danych MySQL. Wykorzystujemy różne typy baz danych, kiedy tworzymy aplikacje dedykowane na Facebooka lub inne dedykowane aplikacje internetowe.

Software House Poznań – Oprogramowanie dedykowane

The Software House w Poznaniu może się poszczycić rekordową ilością zdobytych wyświetleń w wyszukiwarce, jeśli chodzi wejścia z rynków zagranicznych. Tworzenie aplikacji webowych Poznań to natomiast tylko część tego, co można otrzymać decydując się na skorzystanie z tej usługi. Rozpoczynając poszukiwania software house’u warto, więc na początku zastanowić się, jakie są najczęściej popełniane błędy. Kiedy wiemy, jakie są aplikacja do pozycjonowania, czy “aplikacje dedykowane” innego rodzaju pozwolą Nam je omijać. Warto też pamiętać, że Software House to inna nazwa przedsiębiorstwa zajmującego się tworzeniem oprogramowania. Oznacza to, że dołożymy starań; aby Twoje oprogramowanie było dopasowane do Twoich potrzeb.

Systemy informatyczne – The Software House Poland

Kiedy na stronie www widać, jak arktyczne niedźwiedzie skaczą po łące to na pewno warto się zastanowić nad wdrożeniem rozwiązania, jakim jest Software House Poznan. Aplikacja dedykowana może zachęcić użytkownika do korzystania ze strony www i spędzenia na niej większej ilości czasu. Zapraszamy na naszą stronę www lub na spotkanie w patio, których w Poznaniu znajdziemy bez liku. Omówimy oprogramowanie dedykowane w miejscu, gdzie nawet szkło i beton potrafią zainspirować autora aplikacji. Podobnie, jak ładnie ubrani ludzie, w czystych koszulach, którzy właśnie słuchają muzyki popularnej przechodząc za oknem lub mijając stolik.

  • GOSeat – wykonywanie modułów jako podwykonawca dla firmy Seat. Grupa Improve zajmowała się budową modułu przetwarzającego dużą liczbę danych opartą o bazę danych MsSql.
  • Aplikacja SMS – wykonanie aplikacji opartej o wysyłanie SMSów dla klienta zajmującego się zdrowym stylem życia.
  • Portal internetowy dla klienta zajmującego się wynajmem sprzętu oraz wynajem hostess na targach w Poznaniu. Wdrożenie modułu zmiany cen w zależności od daty.
  • Aplikacja internetowa do dystrybucji kluczy cyfrowych dla gier komputerowych połączona ze sklepem internetowym firmy Gamedot.
  • Wdrożenie aplikacji internetowej z wyszukiwarką produktów dla klienta farmaceutycznego, która wyszukuje produkty z trzech różnych portali internetowych.
  • Prace podwykonawcze dla klienta komunikującego się  z bankiem – pobieranie listy tranzakcji dla wybranych kart kredytowych. Obsługa API wystawionego przez bank.
  • Aplikacja aktualizacji stanów w sklepie internetowym dla klienta Impakt z wewnętrznego systemu CRM.

Obsługa API dla obsługi produktów marki farmaceuty APTEO.

Skontaktuj się z nami a dowiesz się więcej.

Grupa Improve wykonuje zarówno część logiki oraz część graficzną aplikacji internetowej. Wdrożenie jest kompleksowe na serwerach UNIXowych.

Z jakich baz danych korzystacie wdrażając aplikacje dedykowana ?
Wykorzystujemy bazy relacyjne danych np. MySQL , PosgreSQL lub bazy nierelacyjne MongoDb (w zależności od potrzeb i określenia celu).
Z czego korzystacie przeszukując duże ilości danych ?
Wykorzystujemy usługę Elasticsearch, która pozwala nam w szybki sposób wyszukiwać duże ilość danych zapewniając jakość.
Czy wystawiacie API tylko dla klientów uwierzytelnionych ?
Tak. Korzystamy w tym celu z wdrożonego OAuth opartego o unikatowe tokeny.
Czy testujecie wdrażane aplikacje ?
Tak. Wdrażamy testy funkcjonalne kontrolerów w oparciu o PHPUnit. Testujemy również kod jednostkowo.
Czy umowa zawiera obsługę powdrożeniową ?
W przypadku aplikacji dedykowanych zawsze na początku współpracy ustalamy zakres obsługi powdrożeniowej. Gwarancja na wykonane usługę to 2 lata.
Jaką komunikacje preferujecie między systemami ?
Preferujemy komunikację opartą o strukturę JSON.
Jakiego narzędzia korzystacie do ewidencji zakresu prac ?
Do planowania prac korzystamy z JIRy. Wymagania biznesowe przenosimy do JIRY tworząc USER Story, a następnie rozpisując techniczne zadania.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny


Bezpłatnie wycenimy dla Ciebie wybraną usługę. Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

BEZPŁATNA WYCENA

Możesz także zapytać osobiście


512 215 804

Zadzwoń

Facebook