Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Aplikacje mobilne Szczecin

  Aplikacje mobilne Szczecin

  Sukces każdego biznesu zależy od innowacji, z jakich korzysta przedsiębiorca. W Szczecinie przygotowujemy innowacyjne, angażujące i nienaganne pod względem wizualnym aplikacje mobilne i internetowe. Tworzymy je od podstaw, wykorzystując zasady UI i UX. Dzięki nim możesz przebić się z ofertą w gąszczu konkurencji.

  Tworzymy aplikacje internetowe i mobilne, które bez trudu można wykorzystać w wewnętrznych strukturach Twojej szczecińskiej firmy, albo do przedstawienia oferty Klientom. Z naszą pomocą wkraczasz na wyższy poziom innowacji.

  Aplikacje mobilne Szczecin

  Aplikacje webowe i mobilne dla przedsiębiorców ze Szczecina

  Tworzenie aplikacji mobilnych i webowych to podstawowy zakres działalności Grupy IMPROVE w Szczecinie oraz wielu polskich miastach. Realizujemy w ten sposób potrzeby biznesowe naszych Klientów. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

  Każdy Klient, który wybierze nasz software house, otrzyma:

  • aplikację umożliwiającą realizację celów biznesowych,
  • możliwość rozbudowy aplikacji o kolejne moduły,
  • wsparcie w realizacji procesów biznesowych w oparciu o narzędzia internetowe,
  • optymalizację działań wewnątrz firmy przy wykorzystaniu nowoczesnych aplikacji.

  Jako firma programistyczna z siedzibą w Poznaniu pomagamy firmom z całej Polski realizować zróżnicowane cele biznesowe. Budujemy przyszłość w oparciu o innowacyjne, świetnie działające aplikacje mobilne i webowe, w których znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby zainteresować ofertą Klientów.

  Aplikacje mobilne Szczecin

  Profesjonalne tworzenie aplikacji dla firm w Szczecinie

  Tworzenie aplikacji webowych i mobilnych dla firm ze Szczecina obejmuje wiele skomplikowanych etapów, z których każdy musi być wdrożony na 100%. Zanim przejdziemy do realizacji, wsłuchujemy się w potrzeby Klientów, wyciągamy wnioski, proponujemy najlepsze rozwiązania, budujemy schemat działania. W zależności od tego, w jakiej branży działasz, przygotowujemy aplikacje biznesowe o dopasowanej do potrzeb formie.

  Aplikacje, jakie tworzymy dla klientów ze Szczecina, wyróżniają się kompleksową pomocą w obsłudze Klienta, a także atrakcyjną prezentacją towarów.

  Nasz software house działa w Szczecinie

  Jesteśmy firmą programistyczną z Poznania, która dostarcza najwyższej jakości usługi IT na terenie całej Polski, w tym również w Szczecinie.

  Zajmujemy się tworzeniem aplikacji mobilnych i internetowych, korzystając z najnowszych technologii, takich jak Symfony, Vue.js, Angular, Elasticsearch, MongoDB. Oferujemy również tworzenie stron i sklepów internetowych na WordPress oraz kompleksowe usługi programistyczne.

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Politechnika Bydgoska
  Politechnika Bydgoska

  Nowoczesna strona dla największej i najstarszej państwowej uczelni wyższej w Bydgoszczy.

  Helvetic
  Helvetic

  Strona internetowa dla spółki Ciech SA dotycząca produktu Halvetic. Strona wykonana jest w wielu wersjach językowych. Grupa Improve zajmowała się kompleksowym wdrożeniem strony dla klienta.

  Serwis CM Insider
  Serwis CM Insider

  Biznes, marketing i komunikacja na jednej platformie ze szczegółowym dostępem do najświeższych nowinek wpływających na rozwój globalnej reklamy.

  O nas

  Aplikacje Mobilne Szczecin - Grupa Improve zdjęcie nr 13

  Obecność Grupy IMPROVE w Szczecinie świadczy o naszej determinacji w dostarczaniu najwyższej jakości usług IT na terenie całego kraju. Oferta naszej firmy programistycznej jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, niezależnie od tego, czy prowadzi mały sklep internetowy, czy dużą firmę.

  Dariusz Masztalerz

  CEO Grupa IMPROVE

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta