Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Grupa Improve – 10 powodów dla których warto z nami współpracować

Dlaczego Grupa Improve? zdjęcie nr 13

Jako Grupa Improve gwarantujemy rozwój każdemu projektowi w sieci, który skorzysta z naszej oferty. Wspieranie przedsiębiorstw, stron prywatnych różnej wielkości, sklepów i tworzenie profesjonalnych stron firmowych to nasza specjalizacja. Każdy klient zostaje obsłużony przez naszych specjalistów, dbających o odpowiedni wygląd, działanie i pozycjonowanie strony internetowej.

Co gwarantuje Grupa Improve

Skuteczność. Dzięki sprzężeniu działań działu graficznego, działu web i pozycjonerów zrealizujemy cel ustalony przez zleceniodawcę. Zapewniamy rosnącą pozycję strony w Google i jej nowoczesny wygląd przyciągający kolejnych klientów.

Dobre ceny. Każda wycena prowadzona jest indywidualnie, po to by osiągnąć porozumienie zadowalające obie strony. Ceny zawsze dopasowywane są do wielkości projektu i efektów, jakie mają zostać uzyskane.

Jakość. Dzięki doświadczeniu, oraz współpracy przy realizacji dużych projektów Grupa Improve może zagwarantować wysoką jakość realizowanych zleceń. Stawiamy na specjalizację, dlatego każdym elementem tworzenia i promocji strony zajmuje się odpowiedni zespół.

Darmowa wycena. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy darmową wycenę. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, a nawiążemy z państwem kontakt dotyczący tego jaki będzie koszt naszych usług. Wierzymy, że poświęcony w ten sposób czas zaowocuje skuteczną współpracą.

Stały kontakt. Po rozpoczęciu prac nad budową strony, jej oprawą graficzną czy pozycjonowaniem jesteśmy cały czas do państwa dyspozycji. Odpowiadamy na wszelkie pytania, wprowadzamy zmiany i dostosowujemy się do uwag. Dobra komunikacja to podstawa naszej pracy i cały czas dbamy o jej utrzymanie.

Indywidualne podejście. Każdy projekt zlecany Grupie Improve jest traktowany w inny sposób. Trzymając się wysokiej jakości i szybkiego tempa realizacji projektów, dostosowujemy je do państwa. Dzięki umiejętności modyfikacji naszych metod pracy możemy zaoferować każdemu klientowi najlepsze dla niego rozwiązania.

Duże możliwości. Dzięki stałemu rozwojowi Grupa Improve potrafi działać skutecznie na wielu polach. Pozycjonowanie, wdrażanie nowych rozwiązań do stron, prowadzenie kampanii w internecie i korzystnie z nowoczesnych standardów przeprowadzane są spójnie. Jesteśmy w stanie pomóc w ten sposób firmie każdej wielkości, znacząco wpływając na jej status w Internecie.

Znajomość rynku. Codzienna praca w branży graficznej, programistycznej i marketingu sprawia, że jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Mamy też wypracowane własne skuteczne metody działania, dzięki którym praca przebiega szybciej i szybciej mogą państwo cieszyć się jej rezultatami.

Rozwój. Nasza oferta stale się rozwija. Potrafimy wdrażać niecodzienne rozwiązania na specjalne zamówienie klienta. Dzięki sieci kontaktów oraz wprawionym specjalistom potrafimy utrzymać wysoki poziom świadczonych usług.

Kompleksowa obsługa. Grupa Improve potrafi pomóc w rozwoju projektu od samego jego początku, oraz rozwijać już istniejące przedsięwzięcia. Stawiamy na kompleksowość, dlatego dbamy zarówno o jakość wykonania strony jak i jej pozycjonowanie i szatę graficzną. Dzięki temu każdy element jest ze sobą spójny i daje wyraźne lepsze rezultaty.

Sprawdź usługi naszego software house

Ostatnie wpisy blogowe

Umów sięna darmową konsultację