Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Sklep Internetowy z integracją ERP – skutecznie wdrożenie

Integracja Erp W Sklepie - Grupa Improve zdjęcie nr 13

Prowadzenie sklepu w Internecie to wyzwanie na wielu frontach. Strona, którą odwiedzają klienci musi być przyjazna, godna zaufania i wygodna w użytkowaniu. Co istotne – powinna być także odpowiednio wypromowana. Pod tymi wszystkimi elementami leży jednak sposób zarządzania nią, kontroli zamówień, ilości dostępnego towaru, itd. Za wszystkie te rzeczy odpowiada system ERP. Jako Grupa Improve wdrażamy go, ułatwiając prowadzenie tego typu działalności.

ERP w biznesie

Wdrożenie sklepu z integracją ERP jest obecnie niezastąpionym rozwiązaniem. Korzystając z systemu Dynamics AX, który wdrażamy, obsługa procesów gospodarczych przebiega dużo łatwiej, przejrzyściej. Można to zastosować w przedsiębiorstwach każdego rozmiaru. Główną zaletą tego rozwiązania jest korzystanie z wielu opcji w obszarze jednego narzędzia. Nie trzeba się uczyć osobnych programów, by skutecznie prowadzić swoje finanse, zarządzać stanem sklepu, sprzedażą, dodawaniem produktów, a nawet kadrami czy płacami.

Rozwiązania tego typu muszą być kompleksowe, by nie tracić skuteczności. Dzięki jednej inwestycji w ERP można zyskać kontrolę nad każdym aspektem swojej działalności. Z tych metod korzystają obecnie zarówno najmniejsze jak i największe firmy. Nic nie wskazuje też na to, by znalazła się lepsza metoda zarządzania internetowym przedsiębiorstwem. Kiedy zintegrujemy wszystkie działania naszej firmy w jednym systemie, zarządzenie nią stanie się dużo bardziej elastyczne. Zaoszczędzony czas, oraz środki można wtedy przesunąć np. na kwestie promocyjne. Kiedy każdy element firmy znajduje się we wspólnej bazie danych możemy szybciej reagować na zmiany na rynku i dokładniej planować pracę.

Dzięki temu elementy takie jak np. sprzedaż, magazyn i wysyłka będą zintegrowane, będą działać wspólnie. Trudno sobie wyobrazić, by w obecnych czasach jakakolwiek duża firma mogła się bez tego obyć. System ERP pomaga bowiem wyeliminować wiele błędów ludzkich jakie można popełnić podczas manualnego przekazywania pewnych danych. Pamiętajmy też o tym, że wszystkie informacje są przekazywane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu np. nasz stan magazynowy zawsze jest aktualny. Automatyzacja takich procesów to fundament, na którym możemy zbudować pozycję swojego przedsiębiorstwa w sieci.

 

Sprawdź usługi naszego software house

Ostatnie wpisy blogowe

Umów sięna darmową konsultację